Mincer-Mona Liza, Feng Shui, Krem przeciwzmarszczkowy z wit. E na dzień i na noc - półtłusty

Dla osób od 30 roku życia, z cerą skłonną do zmarszczek, szarą i zmęczoną. Krem spowalnia efekty naturalnego starzenia się skóry, likwiduje wolne rodniki i stymuluje naskórek do szybkiej regeneracji. Ponadto ujędrnia i odnawia skórę. zawiera witaminę C i E.

Okropność

Cery dojrzałej nie mam, nawet tych 30 lat nie skończyłam więc teoretycznie tego kremu nie powinnam ruszać. Tak się jednak składało, że zostałam obdarowana kilogramem próbek tego kremu i spróbowałam. Skończyło się na jednej aplikacji, resztę saszetki wywaliłam a pozostałe rozdałam gdzie się dało. Krem jest PASKUDNY!! Lepki, bardzo tłusty a to tylko wersja połtłusta), bardzo źle się wchłania, nie nadaje się pod makijaż, chociaż jest to krem na dzień i na noc. Skóra świeci się po nim jak żarówka( mam suchą skórę, więc to ewenement zupełny)Śmierdzi obrzydliwie. Zerowa przyjemność z użycia.
Kosmetyczny antyk. Nowoczesna, lekka formuła to to nie jest.
Aha, jestem prawie na 100% pewna, że żadnej skuteczności w zwalczaniu zmarszczek toto nie ma. Może nie zaszkodzi, ale nie pomoże. To jest niemożliwe. Nie takie coś..