Signal, White Now, Gold, Wybielająca pasta do zębów

Signal, White Now, Gold, Wybielająca pasta do zębów

Signal White Now Gold to pasta o udowodnionym medycznie działaniu - chroni zęby przed próchnicą, wzmacnia szkliwo i zawiera 3 razy więcej składnika aktywnego technologii "Blue Light" (w porównaniu z wariantem Signal White Now), dzięki czemu zwiększa efekt natychmiastowego, optycznego wybielania.
Zawiera fluorek sodu (1450 ppm fluoru).

pasta do zębów

szukałam pasty po której moje zęby nie będą wrażliwe, jak i również będzie efekt wybielający. Ta pasta daje oba efekty. Polecam każdej, która szuka obu rzeczy naraz.

ciekawa

Chciałam spróbować i próbuję - zapach ok, wydajna, dobrze się pieni. Efekt wybielający nie jest porażający a może trzeba się uzbroić w cierpliwość. Bardzo lubię niebieski kolor ale zdecydowanie nie na umywalce czy tez szczoteczce

dziwna

Niebieska, niebieska i jeszcze raz niebieska ! Nie zauważam nic oprócz niebieskiego. Efektów też jakis mega nie zauważyłam. Czyści jak większość innych . Plusem jest cena , bo w sumie za grosze. Może opakowanie mnie sprowokowało ? Sama nie wiem. Ogólnie polecam, ale szaleństwa się nie spodziewajmy :)

Specyficzna

Mam mieszane uczucia. Pasta ta doskonale odświeża oddech. Bardzo ładnie też wybiela zęby. Nie jest agresywna, nie podrażnia. Cena jest w porządku. Wydajność też ok. Opakowanie śliczne. Jednak wadą jest, że czasem dziąsła zostają trochę granatowe na końcówkach, gdzie zaczynają się zęby. I za to muszę odjąć gwiazdkę, bo jest to niekomfortowe.

Super, ale zbyt niebieska

Fajny efekt wybielający, choc nie spektakularny. jednak niebieskiego barwnika jest zdecydowanie zbyt dużo... Normalnie farbka. Wydajna, dobrze się pieni i czyści zęby.

4, iż gdyz ponieważ ;)

do zestawu powinni dołączyć płyn do płukania ust ;) bo smerfny kolor jamy ustnej jest gratis :D
Bardzo dużo barwnika, który optycznie wybiela zęby - i ten efekt widać już po po 2 dniach, może nie WOW ale jak dla mnie zadowalający.

Jeśli dobrze przeczytać informacje na temat pasty, nie należy spodziewać się spektakularnego, długotrwałego efektu- jest on tymczasowy, pasty używałam na zmianę ze zwykłą, pielęgnującą dziąsła.

Dość wydajna, pieni się nieźle- choć mogłoby być lepiej ;) zadowalająco czyści zęby i usuwa osad ;)
Polecam , szczególnie jeśli ktoś spodziewa się efektu szybkiego, ale nie cudów i długotrwałego wybielenia :)

nie tego oczekiwałam

po paście Signal, White Now Gold spodziewałam się czegoś całkiem innego. Oczywiście pasta ma kilka plusów ale i minusów.
+delikatnie wybiela zęby ale gdyby nie test(zdjęcie i tester) nawet bym tego nie zauważyła.
+ dobrze się pieni,
+ usuwa osad,
-niebieski pigment barwi dziąsła, zęby, język ogólnie całą jamę ustna - masakra trzeba odczekać aż barwnik zejdzie żeby gdzieś wyjść - trochę jest z tym śmiechu
- niebieski pigment brudzi szczotkę i umywalkę, trzeba uważać żeby nie pobrudzić za dużo rzeczy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

smerfnie

Pastę wypróbowałam i mając już do czynienia z podobnymi produktami do wybielania zębów stwierdzam:
Pasta OPTYCZNIE wybiela zęby. trudno mi jest stwierdzić, czy rzeczywiście wybiela ponieważ moje zęby są już wybielone.
Przy stosowaniu pasty trzeba to robić z rozwagą ponieważ pasta jest napigmentowana niebieskim barwnikiem i mozna sobie ubrudzić umywalke😁 pasta zabarwiła włosie szczoteczki.
Pasta skutecznie czyści osad nazębny. Zęby są po niej lśniące.
Daje szybki choć krótkotrwały efekt wybielenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

błękitny bubel - test

To ma być pasta wybielająca zęby ?? Nowość na rynku, innowacja i natychmiastowy efekt ?? Bzdura !! Toż to błękitny bubel, z którym od miesiąca dzielnie walczę i dzisiaj wreszcie mówię STOP !! Uczciwie zakończyłam testowanie i z czystym sumieniem oznajmiam: powrotów nie będzie :D

Niebieskie mam dziąsła, niebieskie zęby, niebieski język i podniebienie, aż strach pomyśleć co jeszcze stało się niebieskie w moim wnętrzu, jeśli przypadkiem wraz z niebieską śliną sie tam przedostało. Niebieska szczoteczka, niebieska umywalka i okolice - zamiast myć zęby,muszę myć łazienkę potraktowaną "niechcący" błękitnym bublem :D

Białe za to nie jest nic - źle wypłukane zęby są sine. Efekt obiecywany przez producenta można między bajki włożyć. A tubkę wyrzucić do kosza.

Bez smaku, bez wyrazu, bez sensu.

Nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: połowa i na tym koniec

Rozczarowanie

Żarty na bok, ta pasta to prawdziwy szkodnik. Zniszczyła włosie mojej szczoteczki i dobre samopoczucie. Po każdym użyciu moje usta wyglądają, jakbym płukała je atramentem. Dziąsła jeszcze pół biedy, ale język dość długo trzyma niebieski barwnik… no groteska! :D
Właściwości myjące przyzwoite. Pasta dobrze się pieni, dobrze usuwa osady. Anyżowo-miętowa, delikatna w smaku, mogłaby lepiej odświeżać. Przyjemny chłodek dość szybko znika.
Wybielenia nie zauważyłam ani tuż po szczotkowaniu, ani przy regularnym stosowaniu, w związku z czym nie widzę powodu, by kontynuować tę znajomość i nadal tolerować komiczne skutki uboczne.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Całkiem całkiem :-)

Ogólnie pasta pozytywna, ładnie pachnie, smak wporzadku. Jeżeli chodzi o wybielanie pasta na pewno nie daje efektu takiego jak wizyta w gabinecie stomatologicznym, ale nożna dostrzec różnicę niż przed użyciem. Wadą na pewno jest kolor pasty, który niesamowicie brudzi wszystko dookoła.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Ale to już było...

Jestem absolutną maniaczką past wybielających, a w mojej łazience mieszkały już chyba wszystkie rodzaje najróżniejszych firm.

Pasta Signal White Now Gold nie jest niczym nowym na polskim rynku. Konkurencyjne firmy już dawno wypuściły podobne produkty, które niestety nie spotkały się ze zbyt entuzjastycznym przyjęciem i bardzo często widzę je w każdej drogerii w promocyjnych cenach, aby tylko sprzedać niechciany produkt. Czy będzie tak i z nowością od firmy Signal?

Pasta White Now Gold to dla mnie absolutne rozczarowanie. Oczekiwałam produktu, który spełnia swoją podstawową funkcję, a więc wybiela (w jakikolwiek sposób). I tu niestety wydarzył się jeden wielki klops, ponieważ po miesiącu używania pasty Signal co najmniej 2 razy dziennie nie stały się cuda, a moja kość zębowa absolutnie nie zmieniła koloru nawet o pół tonu. Jeżeli chodzi o efekt tymczasowy i optyczne wybielenie - albo jestem do reszty ślepa (choć nigdy okularów nie nosiłam), albo ta pasta po prostu nie robi NIC pod tym względem.

Poza tym, że produkt nie spełnia swojej podstawowej funkcji, miłym staje się fakt smaku pasty - odświeżający, lekko mentolowy, choć nie jest to typowa mocna mięta, jakiej zwykłam używać.

Pasta Signal myje zęby, tego nie można jej odmówić, jednakże przed każdorazowym jej użyciem należy się zastanowić, czy dysponujemy czasem, aby po całym zabiegu posprzątać łazienkę, bowiem ciemny kolor pasty, miejscami wręcz czarny, cudownie brudzi całą umywalkę, a w polotach i kafelki oraz lustro. No cóż, dla chorych na natręctwo w sprzątaniu pasta Signal będzie strzałem w 10!

PLUSY:
- myje, jak każda pasta,
- przyjemny smak, podobny do zielonych Orbitek.

MINUSY:
- brak wybielenia,
- brak optycznego wybielenia zębów,
- okropnie brudzący produkt,
- mała pojemność.

W taki oto sposób moja 75ml znajomość z pastą Signal dobiegła końca, a ja wracam do tych produktów, które jednak wybielają.