Schwarzkopf Live, Ultra Brights (Krem koloryzujący)

Schwarzkopf Live, Ultra Brights (Krem koloryzujący)

Intensywny kolor utrzymujący się do 15 myć -Oferta 5 najmodniejszych odcieni -Łatwa aplikacja 2 sposoby aplikacji: -Farba dla uzyskania intensywnych kolorów -Mieszanka farby z odżywką dla uzyskania pastelowych odcieni

Szybka zmiana (kolor niebieski-Turquoise)

Na rozjaśnione włosy kolor był bardzo wyrazisty. W miarę równomiernie się ''pofarbowały'', a na przykład przy piankach vineta nie do końca tak było. Zmywał się bardzo wraz z każdym myciem, ale to raczej plus, bo można szybko zmienić kolor.
Minęły ok. 4 tyodnie od koloryzacji, na bokach moich włosów nadal są lekko niebieskie i nadal nie widać czystego blondu. Nie wiem, czy zmyję się do końca, ale na naturalnych włosach nie powinno już być śladu. Zmywały się na początku na po prostu bardziej ''pastelowy'' niebieski, ale teraz jest lekko zielony w pozostałych miejscach.
To tylko jeśli chodzi o kolor, teraz sprawy bardziej ''techniczne''.
Tubka- strasznie ciężko się wyciska; strasznie mała. Jedno opakowanie na bardzo krótkie włosy. Tubka z zakrętką ma sens jeśli farbujemy końcówki itp.
Maseczka dodana do opakowania jest na plus.
Włosy nie były zniszczone. Fajnym aspektem jest też instrukcja, która pokazywała różne opcje farbowania: pasemka, pastel, jaskrawy kolor i chyba ombre (?). Rękawiczki, które nie pozwalały na pobrudzenie rąk, dłuższe i wygodne. Cena bolała, jak na tak szybko zmywająca się farbę.

Rewelacja!

Negatywne uwagi wynikają zapewne stąd, że farbę usiłują stosować brunetki. To się NIGDY nie sprawdzi. Mam naturalne, jasnoblond włosy i kolor wychodzi mi przepiękny. Intensywny róż . Spłukuje się stopniowo, ok. 3 tygodni - a myję włosy codziennie (Colorista L`Oreala wypada w porównaniu beznadziejnie - 2/3 mysia i po kolorze). Jedno opakowanie starcza mi na 2 razy. Mam włosy do pasa, ale kładę kolor na część, takie "ombre" sobie robię. Zapach mi nie przeszkadza. Włosy po farbowaniu są miękkie i błyszczące.

Używa produktu od: próbka

Największy szit jaki kupiłam kiedykolwiek

To była jakaś porażka. Kupiłam spray aby zafarbować końcówki na niebiesko na festiwal. Powiem tak: wszystko było niebieskie. Kurtka, sukienka, torebka, fotel w samochodzie, pasy, moje ręce, moje plecy... ale, cholera, nie moje włosy. Fakt, ze nie było widać spektakularnego efektu nawet mnie nie odrzucił, bo w końcu jestem brunetką, ale to, jak produkt farbuje wszystko wokół, to jakaś masakra. Nie marnujcie pieniędzy.

Szybko się zmywa

Mówią,że kolor utrzyma się nawet do 15 myć. Mówią... Mi utrzymał się 1,5 tygodnia jakieś 5 myć.Po myciu wszystkie ręczniki są różowe. Cena mogłaby być mniejsza. Kolor taki sobie, a mam średni blond

OKROPIEŃSTWO

Więcej nie kupie tej farby! Kupilam kolor 101 cool rose. Mial rozjasnic wlosy i dodac różowego ,a co zrobił? MOJE WŁOSY SĄ TERAZ RUDE!!!nigdy więcej jej nie kupie dalam za nia bodaze 14,99 w drogerii Rossmann

Masakra

Kupiłam 10letniej córce. Tyle prosiła więc stwierdziłam że są wakacje to niech poszaleje. Po umyciu się poplakala bo nie wyszło nic....wszystkim powinni zwrócić pieniądze za te badziewir.... nigdy więcej!!!

Produkt nie wart zachwytów i większej uwagi - rzeczywistość nie pokrywa się z obietnicami

Gdy te niezwykle kolorowe farby pojawiły się na sklepowych półkach bardzo mnie zaciekawiły a jako że znalazłam tu bardzo kuszący dla mnie odcień postanowiłam go wypróbować.
Mowa o odcieniu Purple Punk czyli dość intensywnym fiolecie z tym że jak się okazało niestety tylko na opakowaniu.

Miałam obawy czy odcień nie wyjdzie zbyt jaskrawy i czy nie pożałuję tej koloryzacji. I faktycznie pożałowałam ale nie z powodu intensywności odcienia a właściwie jego braku na włosach i faktu że produkt okazał się przereklamowanym bublem.
Liczyłam na intensywny widoczny na włosach fiolet ale niestety okazało się że efekt był podobny jak przy zwykłych farbach - czyli dużo ciemniejszy niż na opakowaniu bardzo ciemny fiolet z czerwonymi akcentami - który tak jak zwykłe drogeryjne farby był widoczny przede wszystkim w świetle.

Jak się niestety później okazało trwałość tego produktu też pozostawia wiele do życzenia. Ze skóry farba nie bardzo chciała zejść i długo się męczyłam zanim ją dokładnie uwolniłam z tych plam - za to z włosów zmywała się jak opętana w tempie ekspresowym.
Gdy tylko włosy poczuły szampon struga purpurowej wody lała się i lała bez końca. Tak jakby farba wcale nie utrwaliła się na włosach.
W dodatku nawet po kilku myciach potrafiła ubrudzić kołnierz bluzy.
Po kilkunastu myciach kolor był już bardzo wypłukany i wogóle nijaki.
Na plus mogę powiedzieć tyle, że przynajmniej farba nie wpłynęła jakoś specjalnie negatywnie na kondycję włosów i ich nie przesuszyła ale efekt kolorystyczny był bardzo mizerny i nie otrzymałam nawet w 1% tego czego oczekiwałam.
Nie wiem jak inne odcienie ale na purpurowy fiolet szkoda pieniędzy.

Nie marnujcie na to pieniędzy!!!!!

Kolor steel silver to jedna wielka pomyłka. Kolor w ogóle się nie załapał na moich jasnych blond włosach. Moje włosy są dość krótkie, a i tak musiałam wydać pieniądze na 2 opakowania tego badziewia. Jedyne co mi zafarbowało to skórę głowy.

Beznadzieja- nie kupujcie!

Kolor 098 Steel Silver
Mam krotkie wlosy (bob) i uzylam 2 opakowan farby, a koloru BRAK! Wydalam 40 zl na nic! Pragne wspomniec, ze mam wlosy jasny blond i zmarnowalam moje pieniadze i czas! Nie kupujcie! Nie polecam!

Bardzo dobry

Na moich jasnorudych włosach wyszedł świetnie - koleżanka rozprowadziła go dość równomiernie, wyglądał niemal jak na opakowaniu (kolor Sea Mermaid). Dość szybko się wypłukał (ok. 3 mycia) do oliwkowej zieleni, później stopniowo bladł. Faktem jest, że trzymałam go nieco krócej (niestety!) niż zalecał producent.
Zdjęcie zostało zrobione po 2 myciach.

Używa produktu od: próbka

farbowanie

krem koloryzujący ,łatwo sie nakłada, efekt świetlisty, soczysty kolor, efekt uzyskany taki jak chciałam chociaż , długo się wahałam nad kupnem tego produktu i nie żałuję i na pewno będzie to mój ulubiony produkt

Nic nie robi!!!

Na początku robiąc końcówki siostrze na jej ciemnym blondzie myslalam ze ona ma za ciemne włosy. Przetestowałam potem na swoich włosach mając bardzo jasny blond, praktycznie platynę i zupełnie nic. Nieważne ile trzymałyśmy , za każdym razem ten sam efekt. Beznadziejny produkt://