Signal, White Now, Men Deep Cool (Wybielająca pasta do zębów dla mężczyzn)

Signal, White Now, Men Deep Cool (Wybielająca pasta do zębów dla mężczyzn)

Signal White Now Men Deep Cool to pasta, która dzięki technologii Blue Light, redukuje przebarwienia. Jej skuteczność potwierdzono już po pierwszym użyciu. Dodatkowo pasta zawiera fluor, który pomaga wzmacniać szkliwo zębów i zapobiega powstawaniu próchnicy. Smak i kompozycja zapachowa pasty spodoba mężczyznom, ceniącym długotrwałe i silne uczucie odświeżenia. W jej kompozycji wykorzystano eukaliptus oraz miętę połączone z aromatem tymianku, goździka i słodkiej pomarańczy.

Niebieska laguna

Moj Tż jest recenzentem w tym przypadku :)) Twierdzi że pasta ma fajny, miętowy smak i daje uczucie świeżości. Porządnie czyści zęby, ale nie wybiela ich. Jedyny minus to zbyt intensywny kolor.

Zawiedliśmy się, mimo niskich oczekiwań.

Plusy:
- ładne opakowanie
- odpowiedni dla pasty smak, który nie poraża szczypiącą miętą
- o wiele "smaczniejsza" od zwykłej pasty, jak i od jej damskiej wersji
- spełnia zadanie pasty do zębów, czyli myje i pozostawia uczucie świeżości

Minusy:
- nie wybiela, jak pisałam już wcześniej
- farbuje na niebiesko nie tylko zęby, ale też język, umywalkę i przede wszystkim szczoteczkę, co jest dla mnie nie do przyjęcia, ponieważ wygląda to później bardzo nieestetycznie
- jeśli nie daj boże pasta kapnie nam na ubranie, rękę, brodę, itp, również pozostawi na nich ciężką do zmycia niebieską plamę

nie tego oczekiwałam

po paście Signal, White Now Men Deep Cool nie do końca tego się spodziewałam tzn nie ja ale testujący mężczyzna :)

+delikatnie wybiela zęby
+ dobrze się pieni,
+ usuwa osad,
+ dobrze smakuje,

-niebieski pigment barwi wszystko,
- niebieski pigment brudzi szczotkę i umywalkę,
-nie zauważył znaczącej różnicy w porównaniu do innych past

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

smerfnie

Pasta był a dedykowana dla mojego mężczyzny tak wiez zapytany o opinie powiedział:
Dobry mietowy smak. Uczucie świeżości na długo,
Strasznie barwi
Usuwa osad nazębny
Wybielanie nie jest spektakularne

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Smerfiaste zębiska

Pasta ta przybyła do mnie w duecie z wersją White Now Gold. Jako że lubię wyzwania, a wielki napis "FOR MEN" mnie wystarczająco nie odstraszył, kilkukrotnie zdarzyło mi się użyć pasty, aby mieć na jej temat jakiekolwiek zdanie.

Kilkukrotne umycie zębów pastą White Now Men Deep Cool wystarczyło, aby przekonać się o tym, iż produkt absolutnie nie wybiela (ani długotrwale, ani "optycznie"), pozostawia w ustach i na zębach niebieski nalot, przez co zęby wyglądają na niebiesko-zielone, a nie bielsze. Ponadto, pasta brudzi wszystko dookoła, więc codzienne sprzątanie łazienki staje się koniecznością, a wypłukiwanie produktu z ust trwa setki lat świetlnych. Smak pasty przeciętny, ale z pewnością nie jest to mocna mięta, jaką mężczyźni zwykli najczęściej używać.

Mój wybranek również nie jest zadowolony z testowanego produktu. O ile dla niego smak jest całkiem przyjemny, tak podobnie jak ja, nie zauważył on absolutnie żadnego efektu wybielania, a dla samego efektu czystych zębów nie trzeba sięgać po cudowny produkt stworzony z myślą o mężczyznach. Nie muszę chyba wspominać, że niebieska piana obklejająca całą umywalkę, również nie okazała się dla niego spełnieniem męskich pragnień, prawda?

Swoją drogą, cały chwyt marketingowy z wersją FOR MEN oraz z zapewnieniami, że produkt zaspokaja potrzeby mężczyzn, odrobinę mnie śmieszy. Miało wyjść męsko i powiać mentolem, a wyszło słabo.

Optycznie wybiela

Zalety:
- widoczny efekt optycznego wybielania
- świeży smak mięty
- nie podrażnia dziąseł i zębów
- dobrze się pieni
- jest wydajna

Minusy:
- intensywny niebieski kolor, który barwi wszystko dookoła

Nie polecam.

Testując nowy produkt zawsze realnie podchodzę do swoich oczekiwań względem niego. Testując pastę Signal liczyłam jednak na coś innego niż jedno wielkie nic. Ta pasta to porażka i uważam że kupując ją wywalamy pieniądze w błoto. Tak samo uważa mój mąż, który miał okazję przetestować wybielającą pastę Signal dla mężczyzn. Mimo iż to pasta dla mężczyzn pozwoliłam sobie na używanie jej także, by móc w wiarygodny sposób przedstawić tu moją opinię.
Zalety: przyjemny miętowy smak
Wady:
Okropny granatowy kolor pasty. Barwnik farbuje dziąsła i język na niebiesko i dopiero po ponownym umyciu zwykłą pastą kolor schodzi.
Moje zęby po zastosowaniu pasty zamiast białe wydają się zielone. Może to wina mojej żółtej kości ale z drugiej strony nie powinno tak być.
Efektu wybielania brak.
Jeśli chodzi o czystość zębów to zdecydowanie po użyciu pasty Signal miałam uczucie jakbym ich niedomyła, także uważam to za wielką słabość produktu.
Pasta brudzi szczoteczkę,umywalkę i ręce.
Ogólnie jestem niezadowolona z pasty i nie polecam jej nikomu.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Męska mieszanka smaków

Mój mężczyzna zapytano o to, co sądzi o paście orzekł następująco:

- wybiela, ale delikatnie, na pewno pomaga zwalczać kamień w jakimś stopniu
- ma smak, który jest połączeniem mega świeżości ze słodkim smakiem pasty z dzieciństwa (zapewne to ta pomarańcza)
- tubka jest wygodna w użytku, bardzo wydajna i ma typowo męskie kolory, dzięki czemu wiadomo dla kogo jest przeznaczona
- nie drażni dziąseł i nie uwrażliwia jeszcze bardziej zębów
- generalnie bardzo dobra, będzie używać jej w przyszłości!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Hit dla mężczyzn

Pasta ma bardzo świeży, orzeźwiający zapach, po jej użyciu czuć mocny efekt świeżości, już po pierwszym użyciu pasta daje delikatny efekt wybielenia, aczkolwiek zostawia delikatne ślady na dziąsłach i języku, konsystencja jest idealna, a pasta wydajna i starcza na długo. Past brudzi szczoteczkę ale jest to tylko mały minus w całym szeregu zalet.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Nie wyróżnia się

Plusy:
- świeży zapach
-mocny efekt świeżości
- połysk na zębach

minusy:
- osobiście wolę opakowanie z inną nakrętką
- mocno brudzi szczoteczkę
- słaba trwałość

Nie wyróznia się z pośród innych past o tym samym przeznaczeniu. Nie jest moim hitem, aczkolwiek nie należy do najgorszych past z jakich korzystałam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Pasta spełnia oczekiwania

Zalety wg mojego faceta:
- zapach,
- konsystencja,
- delikatność dla zębów,
- "poręczna" tubka,
- świeży zapach z ust po zastosowaniu.

Minusy:
- brak efektu redukcji przebarwień po pierwszym użyciu,
- nie wyróżnia się z pośród innych past o takich samych właściwościach.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

bardzo dobra

bnardzo dobra:) chłopak bardzo się ucieszył z używania tej pasty, z efektu jest jak najbardziej zadowolony. Odpowiednia konsystencja oraz smak. Działanie wystarczające- widać delikatny efekt. Polecam:)