Estee Lauder, Re-Nutriv Intensive Smoothing Hand Creme (Intensywnie wygładzający krem do rąk)

Intensywnie wygładzający skórę krem do rąk marki Estee Lauder o bogatej w substancje nawilżające i zapobiegające oznakom wcześniejszego starzenia się skóry. Niweluje przebarwienia. Skóra po wielokrotnym myciu rąk pozostaje delikatna i wypielęgnowana.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
normalna

genialny

Powiem krótko - najlepszy krem do rąk jakiego używałam kiedykolwiek.
Coś więcej? Każdej zimy moje dłonie to zmora - suche, szorstkie, brzydkie, nieprzyjemne i zadzierające rajstopy :). Kto tak ma, ten wie, jaki to niby mały ale nieznośny koszmarek.
Ten krem, geniusz do rąk, natychmiast po użyciu odmienia skórę dłoni o 180 stopni. Natychmiast. Od pierwszego użycia. Ok, na długofalowe skutki regeneracji trzeba poczekać jakiś czas - niedługi czas - ale gdy krem jest na rękach, jest cudownie. Mięciutkie, nawilżone, satynowe. Zgrubiałe, twarde skórki wokół paznokci miękną - z tym żaden jeszcze krem sobie nie poradził. Mam też wrażenie, że krem wzmacnia paznokcie.
Tak, drogi \'jak na krem do rąk\' i wydajność niestety przeciętna, ale dla efektów i przyjemności płynącej z używania tego cudeńka - warto zaiwestować.

Używam tego produktu od: 1-2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe kremy