Naturals, Delicate Care with Almond Milk, Soap Bar (Mydło w kostce)

Naturals, Delicate Care with Almond Milk, Soap Bar (Mydło w kostce)

Klasyczne mydło Palmolive, używane od dekad na całym świecie. Zawiera naturalne olejki by lepiej dbać o skórę. Lagodne w działaniu.

mydła
oczyszczające
kostka
w kostce
100 – 250ml
Skóra
normalna

fajne mydełko

Nigdy nie używam mydła do twarzy ani ciała. W mojej łazience ma ono zastosowanie jedynie do mycia rąk, ale nie należy ich traktować po macoszemu i prócz peelingów i kremów warto zapewnić im dobre mydło.

Ogólnie bardzo lubię mydła Palmolive.

Plusy;

Dobrze myje

Fajnie się pieni

Nie wysusza dłoni, wręcz pozostawia na nich przyjemny film

Pięknie pachnie

Jest tanie

Jest ogólnodostępne

Minusy;

Trochę mało wydajne

Pozostawia spory osad na mydelniczce i umywalce, trzeba pamiętać o dokładnym opłukaniu.

Po za tym polecam wrzucić sobie na jakiś czas mydełko na dno szafy czy szuflady z ubraniami. Będą świeżo i ładnie pachnieć.

Używam tego produktu od: dłuugo
Ilość zużytych opakowań: tak wiele, że nie określe

BARDZO DOBRE.

Od wielu lat bardzo lubię mydełka Palmolive.
+ przepięknie pachną, każdy znajdzie coś dla siebie, bo zapachów do wyboru jest naprawdę sporo.
+ zapach utrzymuje się na skórze.
+ są niedrogie, dostępne w każdym sklepie.
+ nie uczulają, nie podrażniają, stosowane na naruszone partie skóry nie piecze.
+ bardzo dobrze się pienią.
+ świetnie nawilżają naskórek.

+/- wydajność.

- pozostawia na skórze film, tak samo jak na umywalce, wannie, w brodziku, gdziekolwiek by go nie użyć, tam zostawi biały osad, a na dłoniach i ciele tłustą powłoczkę.

Polecam.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, na pewno wiele o różnych zapachach

miłe

mydełka są fajne, tanie, mają ładne zapachy
przeszkadza mi w nich głównie to, że obiecywane nawilżenie czy też niewysuszanie oznacza dziwne uczucie niedomycia
używam ich tylko do rąk i robięc coś w kuchni chcę tłyste ręce umyć porządnie - to mydełko nie niszczy dłoni ale zostawia taką tłustawą warstwę

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, kilka w zapasie

wrastające włoski

lubię

Do drogich nie należy, a naprawdę warto kupić. Ślicznie pachnie! Mocno, intensywnie, zapach utrzymuje się na dłoniach. Można tylko myć myć i wąchać. Dobrze się pieni, nie roztapia w mydelniczce.

Używam tego produktu od: - -

ulubione

jak wszystkie z tej serii-kupuję o różnych zapachach. Delikatne,nie wysusza,bardzo udane, ładne zapachy.Nie podrażnia (mój mąż używa nawet pod prysznic-nie lubi żeli). Nie rozpływa się w mydelniczce(w przeciwieństwie do glicerynowych). Czasem oczywiście próbuję innych mydeł,ale zawsze wracam do tej serii.

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:kilkadziesiąt-do ponad sto

ok

jest to jedno z tych mydeł, które najczęściej kupuję. nie odstrasza ceną, ma przyjemny zapach, dobrze myje, jest przyjemne dla skóry. czego można chcieć więcej od mydła?

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:dużo

Lubię

Jeśli mydło w kostce to tylko Palmolive, lubię wszystkie z serii Naturals i jestem im wierna. Zapachy mają świetne, tylko szkoda że wcale ich nie czuć jak ta kostka się już ma ku końcowi...

Używam tego produktu od:5lat

mydło jak mydło

nic nadzwyczajengo, akie przecietne mydło,swoje zadania spelnia ok ale brak mu czegos, zapach jest taki nijaki, w kazdym razie za mało intensywny , taki byle jaki po prostu

Najlepsze

Ja nie używam mydeł w kostce, czasem tylko myję nim dłonie. Kupuję je tylko dla mojego męża. A skoro on je lubi to i ja też :) Najlepsza wersja to mleko i miód - zapaszek miodzio :D Nie wysusza skóry.

Niepozorne,a ulubione

Mydło, najpopularniejszy i wszechobecny kosmetyk. Jedyny, którego używa każdy, nieważne jakie ma preferencje kosmetyczne, dochody, przekonania ;)
Wypróbowujemy ich setki, w każdym domu.
Po Palmolive Naturals, sięgam najczęściej- tłuste,gęste nie wysusza dłoni, skóra nie jest nieprzyjemnie ściągnięta.Dzięki zawartości olejków oraz naturalnych składników pielęgnacyjnych, odpowiada na różnorakie potrzeby skóry, bogata oferta zapachowa umożliwia eksperymentowanie i zmiany. Ulubione wersje to aloes, lawenda oraz mleko + miód,migdały, obecnie używam różane,ale najmniej mi się podoba ten zapach.
Dobre mydełko toaletowe do rąk :)

Dla zapachu-tak

To tez takie zwykle mydelko, tyle ze pachnie o wiele ladniej od pozostalych. Szczegolnych wlasciwosci pielegnacyjno- nawilzajacych nie zauwazylam. tez sie pacia troche.

ladnie pachnie

zakupem mydelek w domu zajmuje sie zazwyczaj tata ;) to tez sie kiedys przypadkowo przypaletalo na jakis czas(zakupy taty sa hurowe zeby nie musial biegac po sklepach), ladnie pachnie, ladnie odswieza i myje, dobrze sie pieni, jest dosc twarde przez co nie wygina sie tak jak moje ulubione Palmolive glicerynowe rumiankowe, tego zakupionego przez tate jedynie do rak czasem mzoe do ciala uzywam :) glicerynowe to juz bajeczne jest, ale to nie jest najgorsze, choc sama raczej bym go nie kupila, dla malo wymagajacych raczej
ilość zużytych opakowań: kilka