Herba Studio, Tisane, Balsam do ust dla dzieci

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust dla dzieci

Pojemność 4,7 ml

Balsam ochronny do usta dla dzieci Tisane zawiera naturalną kompozycję składników nawilżających, wygładzających i odżywiających. Chroni przed niekorzystnym wpływem mrozu, wiatru, deszczu i słońca. Doskonale radzi sobie ze spierzchniętymi, obtartymi i obgryzionymi ustami. Przeciwdziała stanom zapalnym i przyspiesza regenerację naskórka.
Sposób użycia: Cienką warstwę balsamu nanieść na usta lub inne miejsca, które wymagają pielęgnacji, ochrony i nawilżenia.
Balsam ochronny do usta dla dzieci Tisane nie ma: parafiny, silikonów, parabenów, sztucznych aromatów, barwników, pochodnych PEG, alkoholu

Skład: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Lanolin, Theobroma Cacao Seed Butter, Cera Alba, Ricinus Communis Seed Oil, Mel, Chamomilla Recutita Flower Extract, Glycerin, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Actate, Panthenol, Potassium Sorbate

bardzo fajny

Zalety:
+ urocze opakowanie z małpką
+ bardz smaczny zapach
+ bardzo dobrze natłuszcza usta
+ przyjemny i łatwy sposób aplikacji

Stosowałam u dziecka, bardzo mu się podobało smarowanie ust.

po co te drobinki?

Nie wiem jak sprawiedliwie ocenić ten produkt.

Z jednej strony super skład, który widać, że na prawdę działa. Używałam go wczesną wiosną, kiedy moje usta były bardzo przesuszone. Balsam ładnie je nawilżył, wygładził. Używałam go tylko na noc, bo na dzień, tym bardziej gdzieś w towarzystwie nie byłoby po prostu takiej możliwości.

No właśnie. I tu druga kwestia. Komfort używania. Słoiczek, nie przepadam za nimi w produktach do ust, ale nie będę się czepiać. Konsystencja. Niby mazidełko do ust, niby dla dzieci, a po co tam te drobiny. Mi to wygląda jak kawałki migdałów. Jak któregoś dnia posmarowałam usta w drodze z pracy to niemal każdy się za mną oglądał. Dopiero w domu zobaczyłam, że mam te paskudne kulki na ustach. Ani one nie peelingują, ani nie pielęgnują. Sama nie wiem. Ze względu na konsystencję raczej już do niego nie wrócę.