Avon, Beauty Blender Sponge (Gąbka do makijażu)

Avon, Beauty Blender Sponge (Gąbka do makijażu)

Różowa gąbeczka do nakładania makijażu na mokro i na sucho. Wyprofilowana do nakładania kosmetyków na całej twarzy, specjalne wyprofilowanie pozwala na dokładne rozprowadzenie kosmetyk€ zarówno na policzkach jak i pod oczami, skrzydełka nosa.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

O nie!

Nie rozumiem zachwytu nad tą gąbką,chyba co nie którzy nie mieli Blend it czy Wibo,albo ja miałam jakąś gorszą wersję.
Była niesamowicie twarda,pomimo tego,że dawałam jej kilka krotną szansę namaczając i myjąc olejkiem,to jednak nic z tego.
Odradzam,spróbujcie innych,a zrozumiecie o co chodzi.

Najlepsza

Wypróbowałam sporo tego rodzaju gąbek ale ta jest najlepsza, świetnie wciska podkład w skórę więc staje się jednolity, żadnych plam na twarzy, jest też trwała i można ją zakupić w dobrej cenie

Jestem w szoku

Gąbka jest średniej miękkości jej struktura wydaje się być bardziej szorstka oraz jest bardo sprężysta. Pod wpływem wody rośnie w odpowiedni sposób. Zmoczona nie jest przesadnie miękka i nie traci swojej sprężystości.Aplikacja jest bardzo przyjemna bo nie czuje aby gąbka była przesadnie mokra, szorstka czy się odkształcała.Zauważyłam, że nie wciąga podkładu. Nie robi efektu maski na twarzy. Schnie dość szybko ale troszkę ciężko ją domyć.Ta gąbeczka to mój ulubieniec zaraz obok gąbki z Wibo.Jedną gwiazdkę odejmuje za ciężkość jej domycia to katorga niestety.

Super produkt!

Jestem zwolenniczką rozprowadzania podkładu za pomocą gąbeczki i tak też zdecydowałam się na gąbkę z Avon. Dobra cena - kosztuje ok. 20 zł. Kosmetyki przy jej pomocy rozprowadzają się dobrze, poza tym nie wchłania ich za wiele. Sama aplikacja jest bardzo przyjemna.

Fajna niedroga gąbeczka, ładnie rozprowadza podkład po twarzy, jest miękka i przyjemna w dotyku. Nie pozostawia smug. Wygodnie się z nią pracuje i ma ładny kolor.

gąbeczkowy faworyt!

Bardzo fajna gąbeczka! Dostałam ją w prezencie i tak mi się spodobała, że zamówiłam od razu kilka na zapas. Pod wpływem wody robi się dość spora, fajnie odbija się od buzi i dobrze rozprowadza podkład, korektor i kremowe produkty do konturowania. Po zużyciu jednej, rozcięłam ją, żeby sprawdzić czy wciąga dużo podkładu, jednak zdziwiłam się bo ilość była znikoma. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że ciężko ją się czyści, od pierwszego użycia już nie mogłam domyć z niej podkładu, który schodził z innej gąbeczki normalnie. Z pewnością mój gąbeczkowy faworyt!

Świetna rzecz

Genialna gąbeczka, dostępna w Avonie za niewielką cenę. Bardzo przydatna w makijażu, miękka, miła w dotyku, nie podrażnia cery i co najważniejsze - nie wchłania w siebie podkładu. Nie niszczy się tak szybko.

Bardzo fajna :)

Moim zdaniem jest to bardzo fajna gąbeczka w przyzwoitej cenie. Wiadomo, nie zastąpi "kultowego produktu" lecz spełnia wszystkie podstawowe wymagania co do działania takiej gąbeczki i nabyłam ją za ok. 20 zł :)

słaba

Gąbeczka kosztuje 20zł w katalogu avon . Gąbeczka rośnie pod włpywem wody ale za to jest twarda i źle się ją wyciska. nie potrafie z nią pracować . Miałam 3 te gąbeczki i ostatnia po 2 tygdoniach mi sie podarła. Wchłania za dużo podkładu w siebie ale to jak większość gąbeczek . Zdecydowanie wole miękkie gąbeczki .

-twarda
- zle sie wyciska

Przyzwoita

Za ceną 20 zł mamy przyzwoitą gąbeczkę, która jest jednak twardsza od BB czy Blend It, ale spisuje się naprawdę nieźle, więc jeśli ktoś szuka gąbki na początek, lub do pudrowania- serdecznie polecam.
Wytrzymała 3 miesiące; pewnie byłoby lepiej, ale ją uszkodziłam paznokciem przy myciu.

Super

Tania i fajna gobeczka. Po namoczeniu wydaje sie twarda i daje takie odglosy bang bang. e w rzeczywistosci jest miekka i dajezniewalajace krycie. Latwo sie domywa. Tylko ttzeba uwazac przy myciu bo pomimo wszystko jest delikatna i latwo ja uszkodzic

Fajna

Gąbka jest przyjemna w użyciu. Ma ładny,intensywny, różowy kolor. Nie jest zbyt miękka, ale również nie należy do najtwardszych. Taka w sam raz. Jeśli chodzi o aplikację podkładu to powiedziałabym, że nie pije dużej ilości. Owszem zjada nam trochę produktu, ale gąbki mają taką tendencję. Dobrze rozprowadza podkład na twarzy, pozostawiając przy tym naturalne wykończenie makijażu. Nakładałam nią niejeden kosmetyk i za każdym razem byłam zadowolona z efektu końcowego. Po namoczeniu gąbka powiększa swoją objętość. Łatwo się czyści, nie odgniata się. Bez problemu wraca do pierwotnego kształtu. Jak dla mnie to jedna z fajniejszych gąbeczek jakie miałam okazję używać z tej półki cenowej.