Kolastyna, Clean Mask (Błyskawiczna maseczka oczyszczająca z białą glinką)

Kolastyna, Clean Mask (Błyskawiczna maseczka oczyszczająca z białą glinką)

Głęboko oczyszczająca maseczka z glinką białą, doskonale wchłania zanieczyszczenia i substancje toksyczne, dostarczając skórze wielu substancji mineralnych. Po zastosowaniu maseczki skóra odzyskuje równowagę, nie błyszczy się wygląda zdrowo i naturalnie. Dodatkowo maseczka działa przeciwzapalnie.
Przeznaczona do każdego rodzaju skóry.

widoczny efekt

Bardzo dobry produkt, nie spływa, dobrze się rozprowadza, nie szczypie, nie ma problemów ze zmywaniem i co najważniejsze daje widoczny efekt! Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobra

Maseczka wg mnie jest dobra. Niestety, ciężko mi jest znaleźć maseczkę OCZYSZCZAJĄCĄ. TA jednak ze wszystkich jest najlepsza, moze nie porzadnie oczyszczająca ale na pewno antybakteryjna i sprawia, ze moja cera nie błyszczy się i na długo zostawia uczucie świeżości - czystej skóry ;) Nie uczula, nie piecze po nałożeniu i łatwo schodzi :)

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobra

Maseczka jest jend a z moich ulubionych. Dobrze oczyszcza, ma miłą konsystencję, na długo wstarcza. Tylko zapach kojarzy mi się nieprzyjemnie, ale to jest malutki minusik. Kupie napewno jeszcze, ale ciągle poszukuję tej najlepszej.

Używam tego produktu od:miesiąca

Botoksu zastosowania

świetna

Kupiłam ją z zamian za maseczkę St Ives z zieloną glinką, ponieważ już nie było w drogerii. Miłe zaskoczenie :) Fajnie się nakłada, zmywam gąbeczką pilingującą żeby było szybko i dokładnie :P faktycznie napina mi skórę na twarzy, oczyszcza i matuje. Może zostaje odrobinkę takiego nalotu i skóra jest o wiele jaśniejsza,ale nie przeszkadza mi to ;) Szkoda tylko,że nie można jej kupić w tubce, byłoby taniej i wydajniej :(

Używam tego produktu od:tydzień

spełnia swoje zadanie

Gdyby nie Wizaż i KWC, pewnie nie zwróciłabym uwagi na tą maseczkę w zalewie innych kosmetyków w drogerii. Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji sama zaczęłam jej używać. Dla mojej skóry (mieszano-normalno-przesuszająca się) jest b. dobra - dobrze oczyszcza pory, rozjaśnia skórę i matuje ją na długo. Gdy czasem pojawi się jakaś niespodzianka, działa wysuszająco i powoduje szybsze gojenie. Dobrze się rozprowadza i szybko zasycha. 1 saszetka zwykle wystarcza mi na 2 użycia na całą twarz. Szybko daje się zmyć z twarzy, co nie zawsze jest regułą w przypadku innych maseczek. Używam jej 2 razy w tygodniu i trzymam mniej więcej 15 minut, czasem parę minut dłużej. Na pewno plusem jest też cena - 1 saszetka w drogerii, w której zawsze robię zakupy, kosztuje dokładnie 1,89 zł. Niestety na minus muszę zaliczyć fakt, że często muszę się nachodzić za nią po sklepach, bo nie zawsze bywa dostępna (przykładowo w Rossmannie jeszcze nie widziałam jej ani razu). Kupuję zawsze od razu kilka saszetek na zapas. Polecam z czystym sumieniem:).
Używam tego produktu od: regularnie od początku b.r.
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 saszetek

Cudo!

Świetna ,,prawdziwa\ gruba macha!
Dla mnie to faworytka w serii Mask Kolastyny i wśród maseczek oczyszczających.
*świetna konsystencja, łatwo się rozprowadza, ale nie spływa
*jest praktycznie bezzapachowa
*nie podrażnia pomimo, że wysycha
*efekt oczyszczenia widać, nim zmyjemy ją z twarzy (kto już próbował ten wie ;D)
*nie uciążliwa przy zmywaniu

Dla mnie numer jeden.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ponad 20

rozczarowanie

Użyłam 3 saszetki. Jest wydajna więc starczyła mi na 9 razy. Ale niestety nie działa. Ani nie łagodzi , ani nie nawilża, ani nie oczyszcza , ani nie matowi.
Dobrze że nie szkodzi. W każdym razie nie w idzialam zadnego efektu

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:3 saszetki

Jest dobrze!

Ostatnio masowo kupuję maseczki w saszetkach i Clean Mask Oczyszczająca Kolastyny plasuje się w czołówce już przeze mnie wypróbowanych. PLUSY: zapach - delikatny, nie drażniący; wydajność - 3-4 użycia; konsystencja - maseczka jest zbita, ale nie za gęsta, nawet lekko kremowa, dobrze się ją rozprowadza; maseczka zastyga, ale nie tworzy maski (częściowo wnika w skórę), nie zasycha na "mur-beton" jak niektóre maseczki (ostatnio zaczęłam cenić delikatniejsze maseczki); łatwo się ją zmywa; po użyciu pory zamknięte, skóra twarzy znormalizowana, wyrównany koloryt; efekt ładnie wygladającej cery utrzymuje się długo; nie podrażnia, nie przesusza; połączenie jakość-cena; produkt nie zasycha w opakowaniu. MINUSY: nie stwierdziłam. PODSUMOWUJĄC: tania, skuteczna, przyjemna w użyciu maseczka - 4* z plusem. Polecam.

Używam tego produktu od: niedawna

Super!

Wlasnie jestem po zastosowaniu owej maseczki. Efekt super! Cera rozjasniona, oczyszczona, matowa, gladziutka! Na pewno zagosci na stale w mojej kosmetyczce, gdyz to najlepsza maseczka jaka uzywalam!

Używam tego produktu od:raz uzyty
Ilość zużytych opakowań:saszetka

Naprawde porządna

Jakis czas temu używałam często tej maseczki ale potem jakoś znikła ze sklepów.Teraz znów ja znalazłam :) i juz zawsze będzie w mojej szafeczce :)

Maseczka jest super,ładnie oczyszcza:), wydaje mi sie ,że wybiela, i w ogóle bardzo ją lubie

Godna polecenia!! dla osób które mają cere mieszana(własnie taka mam)

Używam tego produktu od:1 roku

niezmywalna

Jedynym plusem tej maseczki jest to, że przyzwoicie oczyszcza. Nie jest to jednak jakimś wielkim osiągnięciem, bo dobrze, a nawet b. dobrze oczyszczających maseczek, w zachęcającej cenie, znam przynajmniej kilka.
Jak na maseczkę z glinką przystało, po kilku minutach zasycha, tworząc skorupę. Jakie było jednak moje zdziwienie, gdy okazało się, że owej skorupy nie da się nijak usunąć. Nawet po kilku minutach ścierania jej czym się da, zostaje na twarzy taki biały nalot, podobny do tynku, który jest jeszcze bardziej oporny na usunięcie, niż pozostała po zastosowaniu maseczki skorupa.
Jeżeli więc ktoś gra akurat rolę zmory w jakimś przedstawieniu, albo wybiera sie na bal przebierańców, to powinien użyć tej maseczki w celu osiągnięcia świetnej charakteryzacji za niewielkie pieniądze. Innym raczej odradzam, chyba że lubią mocne doznania i ostre peelingi.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:jedno i to w traumatycznych okolicznościach

dobrze oczyszcza

przed chwilą zmyłam z twarzy ową maseczke. efekt jest bardzo dobry!! skóra jest odświeżona i oczyszczona, nieco jaśniejsza, wygląda dużo zdrowiej niż przed zastosowaniem. maseczka ładnie ściąga pory. minusem jest to, że nie wszędzie można ją dostać, ale jak najbardziej polecam do cer mieszanych, tłustych, zanieczyszczonych. jedna saszetka wystarcza mi na aż 3-4 użycia na skóre w strefie T i do tego jest tania.