Ziaja, Ziaja, Zimowy krem do rąk `Czekolada, pomarańcza`

Ziaja, Ziaja, Zimowy krem do rąk `Czekolada, pomarańcza`

Zimowy krem do rąk czekolada, pomarańcza
- Przynosi ulgę wysuszonym dłoniom .
- nawilża naskórek oraz łagodzi podrażnienia .
- pozostawia skórę zadbaną i delikatną w dotyku .
- pachnie smakowitym aromatem czekolady i pomarańczy.
Sposób użycia: krem nanieść na umytą skórę dłoni i delikatnie wmasować. stosować kilka razy dziennie.

Cudny

Uwielbiam go za zapach, jest nie do podrobienia. Doskonale połączenie czekolady i pomarańczy. Chroni skórę w zimową pogodę, szybko się wchłania. Nie widzę większych napraw skóry (jak jest wysuszona to taka zostaje) i się lepi.

zapach cudowny, działanie zerowe

Koleżanki w pracy dokładnie wiedziały kiedy posmarowałam dłonie tym kremem. Wiedziały - bo czuły :) krem ma bardzo ładny czekoladowy zapach, aż chce się go zjeść :) długo utrzymywał się na dłoniach

Jednak nie chodzi tylko o zapach.. dla mnie podstawowym zadaniem kremu do rąk jest ich nawilżenie.. i tu ono mija po kilku-kilkunastu minutach. Niby konsystencja lekka, szybko się wchłaniał to zaraz gdzieś znikał.. Może nada się dla tych co mają mało wymagające dłonie.. niestety moje, wiecznie przesuszone i popękane - takie zostawały. Dodatkowo lekkie pęknięcia były rozdrażniane, nie wiem czy to kwestia napakowania go sztucznymi substancjami czy też nie, dłonie mnie piekły po posmarowaniu.

To chyba pierwszy krem z Ziaji, którego jednak nie polecam.. mimo kuszącej ceny.

piękny zapach i nic poza tym

Kupiłam skuszona pięknym zapachem. Aromat delicji w tubce, który utrzymuje się na skórze dość długo. W bardzo przystępnej cenie. I na tym kończą się zalety tego produktu.
Krem nie łagodzi podrażnień, nie nawilża skóry dłoni - wręcz miałam wrażenie, że bardziej ją wysusza i ściąga. Na pewno nie zapewni ochrony dłoniom podczas mroźnej, zimowej pory. Być może będzie odpowiedni dla osób, które nie mają absolutnie żadnego problemu ze skórą. Jak dla mnie to tylko uprzyjemniacz zimowego wieczoru.

kiepski krem, zapach piękny

krem jest taki jak nie lubię czyli daje uczucie śliskości dłoni, niby się wchłania itp ae mam wrażenie że ręce są pokryte parafiną i jedwabiem.... dla mnie to nie jest działanie nawilżające czy regenerujące jedynie jednorazowe powierzchowne wygładzanie, dłonie są gładkie i śliskie do 1 mycia rąk.

nie nawilża, nie regeneruje.

zapach zniewalający:)

DRAMAT

Dałabym zero gwiazdek gdyby była taka opcja.
Skład jest tragiczny, ale nie za skład obniżam ocenę.
Krem to mieszanka parafiny, silikonów, parabenów, kompozycji zapachowej i dodatkowych wzmacniaczy zapachu.
Chyba nie ma ani jednego pożytecznego składnika, ale mniejsza o to.
Używanie tego produktu doprowadza moje dłonie do stanu znacznie gorszego, niż gdybym wcale nie używała żadnego kremu.
Produkt wsiąka w wierzch dłoni w ciągu minuty i dosłownie wypija z nich całą naturalną barierę hydrolipidową.
Skóra staje się cieniutka i pokryta siateczką cieniusieńkich kreseczek.
Szokujący widok, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam.
Skóra jest całkowicie matowa i boleśnie ściągnięta.
Nie jest to żadna reakcja alergiczna, bo nic nie swędzi, nie ma wysypki itp.
Po prostu krem wysusza skórę na istny cienki wiórek.
10 minut po aplikacji mam już ręce staruszki i muszę je ratować czymkolwiek.
Nawet samo umycie dłoni już pomaga.
Przepiękny zapach i fajne opakowanie z pompką nie mają w tym przypadku żadnej wartości, wobec spustoszenia, jakie funduje zawartość.
A dodam, że nie mam żadnych problemów z dłońmi ani generalnie ze skórą ciała, mało tego, nawet nie wiem co to "sucha skóra".
Krem zużywam do stóp, bo tu akurat jest fajny - nie tłuści :)

Idealny...

... dla naszego zmysłu powolnienia w świąteczno-zimowy czas. Tyle z plusów, ponieważ nie widzę ich więcej. Podstawowa funkcja tego rodzaju kosmetyku, czyli zapewnienie im komfortu w postaci nawilżonej, ukojonej skóry nie zostaje zaspokojona, a to przecież krem do rąk, a nie krem dla nosa ;) Pachnie prześlicznie, tubka z muffinami jest urocza, co absolutnie zachęca do zakupu w sklepie. Potem niestety następuje rozczarowanie, ponieważ używając tego produktu nasze dłonie nie wyglądają lepiej. Tak jakby traktować je wodą. Zmarnowany potencjał, chociaż wciąż w słodkiej (dosłownie) oprawie.

super zapach

kupiłam krem w sumie przypadkiem ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Dla mnie krem ma same plusy, skutecznie dba o moje dłonie a zapach jest powalający :). Bez niego już nie usnę - zapach uzależniający. Nie skończyłam jeszcze pierwszego opakowania a już kupiłam kolejne (na zapas). Zaraziłam tym kremikiem 3 moje koleżanki. Ja mam opakowanie z pompką co również uważam za duży plus.

Dla niewymagających dłoni

Zakupiłam ten krem ponieważ jego cena wydawała mi się atrakcyjna i określenie zimowy sprawiało wrażenie, że faktycznie trochę lepiej sobie poradzi podczas chłodniejszych wieczorów niż klasyczny krem do rąk używany codziennie.

Producent przede wszystkim zwraca uwagę na to, że podczas używania tego produktu nasza skóra odczuje ulgę jak jest wysuszona, nawilży i złagodzi podrażnienia, pozostawi skórę zadbaną i delikatną w dotyku, a dodatkowym plusem będzie przyjemny aromat czekolady i pomarańczy. Specjalnie oczekiwałam na chłodne jesienne wieczory, bo uznałam, że to będzie wystarczające dla sprawdzenia przynajmniej powierzchownie czy ten produkt radzi sobie. Cały produkt zamknięty jest w miękkiej tubce i zużycie produktu do końca przebiega bez problemu i nie trzeba rozcinać opakowania, by dostać się po resztki. Konsystencja kremu jest lekko tłusta, ale bardzo lekko. Można nawet duże ilości spokojnie wetrzeć w dłoń i wszystko wchłonie się. Krem pozostawia za sobą lekką warstwę, ale nie jest to warstwa śliska i klejąca się do wszystkiego co dotkniemy, więc nie przeszkadzała mi ona. Bardziej czułam się jakbym miała niewidzialne rękawiczki złożone. Zauważyłam, że naskórek faktycznie stał zmiękczony. Nawilżenie jest dla niewymagających rąk dobre, ale jeśli producent wspomina o wysuszonej skórze to jest to zdecydowanie za mało. Jednak moje niewymagające dłonie bardzo polubiły tego typu nawilżenie i było ono w zupełności wystarczające. Co więcej dłonie są wygładzone, wyglądają na zadbane i faktycznie skóra jest delikatna w dotyku. Zwróciłam również uwagę na określenie, że krem złagodzi podrażnienia. Jak to bywa z zabawami z kotem - prawie zawsze wyjdę z tego z zadrapaniami. Produkt ten nie podrażnia, nie powoduje pieczenia, a wręcz uspokaja świeżo zrobione ślady po pazurkach. Zapach jest bardzo unikatowy, bo chyba pierwszy raz zetknęłam się z kremem o zapachu pomarańczy i czekolady. Brzmi to bardzo apetycznie, a pachnie smakowicie. Wydajność jest na plus, bo nie trzeba dużo tego produktu stosować, by działał tak jak trzeba. Cena jest przystępna na każdą kieszeń, a z dostępnością nie ma żadnego problemu. Pomimo tych plusów określenie "zimowy" jest chyba tutaj użyte na wyrost, bo ten krem działa jak każdy inny, który zabierzemy zamkniętymi oczami z półki sklepowej. Nie jest to jakaś ogromna ochrona akurat na zimę.

Bardzo spodobał mi się ten kremik, a zapach faktycznie kojarzy się z zimowym klimatem. Uważam, że obietnice producenta zostały w moim przypadku spełnione, ale trochę szkoda, że nie jest to faktycznie stricte krem zimowy.

słaba

+ ładny zapach
- produkt lepi się do rąk
- wchłania się długo
- nie powoduje nawilżenia
Skład jak widzę także dosyć przeciętny
Opakowanie wymaga rozcięcia by wykorzystać produkt do końca

Zapach - tak; działanie - nie za bardzo

Nie ukrywam kupiłam tylko i wyłącznie ze względu na zapach, który jest idealnie sprawdził się w zimowe dni :) sama słodycz ...

Krem ma przyjemną, lekką kremową konsystencję dzięki czemu szybko się wchłania, nie pozostawia po sobie tłustego/lepkiego filmu.
Nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza.
Co do jego właściwości nawilżających - to są chwilowe, efekt nawilżenia, wygładzenia niestety nie pozostaje na długo :(

Na plus również jego wydajność, dostępności i bardzo niska cena :)

Jeżeli szukacie kremu "lekkiego na dzień" do torebki to polecam wypróbować warto choćby dla samego zapachu ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ładny zapach, skuteczność średnia

Zapach bardzo ładny, ale krótko się utrzymuje na skórze. Nawilżenie doraźne. Trzyma się tylko do kolejnego umycia rąk. Dobry krem na wakacje, kiedy skóra nie jest tak mocno wysuszona :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

NIE mój typ, ale...

Całkiem przyjemny produkt. Otrzymałam go w prezencie po większych zakupach w firmowym sklepie Ziaja.

Doraźnie jest dosyć skuteczny, niestety w moim przypadku(uczulenie na chlor) nie wystarcza na długo i po umyciu rąk skóra natychmiast wraca do poprzedniego stanu:(

ZALETY:
+ NATYCHMIASTOWA ULGA DLA SKÓRY:
różnica odczuwalna zaraz po nałożeniu kremu,

+ NAWILŻENIE,

+ WYGŁADZENIE,

+ ZMIĘKCZENIE NASKÓRKA,

+ WYDAJNOŚĆ:
mija miesiąc, a ja dopiero w połowie opakowania,

+ ZAPACH:
z miłości do słodkości;)

+ CENA.

WADY:
- SKUTECZNY TYLKO DO UMYCIA RĄK:
dla przykładu, stosowany przeze mnie od lat Garnier Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujący krem do rąk jest skuteczny mimo częstego kontaktu z wodą,

- DOSTĘPNOŚĆ:
tylko w sklepach Ziaji.

Oceniam na 4 gwiazdki, ponieważ moje dłonie to specyficzny przypadek i na chwilę obecną TYLKO JEDEN krem do rąk działa pozytywnie od początku do końca. U osób ze skórą mniej problematyczną bez problemu da radę przesuszeniu naskórka;)

OGÓŁEM - POLECAM:D

Używam tego produktu od: 1 miesiąca