Clean&Care, Tonik do oczyszczania i odświeżania skóry twarzy

Clean&Care, Tonik do oczyszczania i odświeżania skóry twarzy

Łagodny tonik do oczyszczania i odświeżania twarzy jest doskonałym preparatem polecanym do codziennej toalety skóry twarzy. Do każdego rodzaju cery, bez ograniczenia wieku. Preparat doskonale oczyszcza, przywraca skórze naturalną gładkość, zachowyjąc przy tym jej neutralne pH. Bazą preparatu są składniki mineralne oraz jony magnezu, wapnia, sodu, potasu i jodu, dodatkowo uzupełnione o kompleks witamin H,B5,C. Łatwo się wchłania i nie powoduje uczucia lepkości.

Przyzwoity

Całkiem przyzwoity tonik. Fajnie oczyszcza i odświeża, lekko wygasił zaczerwienienia i podrażnienia. Nie ściąga i się nie lepi. Efektu nawilżającego nie zauważyłam, ale też nie zrobił mi krzywdy. Żadnego podrażnienia ani pieczenia. Przyjemnie pachnie i jest całkiem niedrogi. Nie wróćę pewnie do niego, będę szukać czegoś nowego, ale z przyjemnością zużyłam całą buteleczkę.

Używam tego produktu od: zużyłam całą
Ilość zużytych opakowań: buteleczkę i nic nie wylałam

trochę się lepi

Kupuję ten tonik nieregularnie, ale jestem z niego zadowolona. Dobrze oczyszcza, nawilża a dzięki delikatnemu zapachowi jest bardzo przyjemny w użyciu. Nie podrażnia też mojej wrażliwej cery. Niestety na mojej skórze nie wchłania się do końca, pozostawiając lepką warstwę, za to odejmuję gwiazdkę. Być może na słabą wchłanialność w moim przypadku ma wpływ fakt, ze używam go dość obficie, zmywając nim resztki mleczka do demakijażu. Użyty w małej ilości do odświeżenia cery sprawuje się lepiej :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

ok

mam cere mieszana i moge szczerze powiedziec ze działa:P nie mialam przykryw incydentow ani zlego samopoczucia;P zwykly, ale dobry :) zapach swiezy, wydajnosc spora, cena w porzadku :) nie wiem czy kupie go po raz kolejny bo szukam idealu w kazdym calu:P

Używam tego produktu od:lipca 2008

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

odświeża, nie uczula

Super,
bez toniku nie wyobrażam sobie życia. Używam codziennie rano i po demakijażu wieczorem.
Moje wymagania to przede wszystkim:
1)brak uczucia ściągniętej skóry po zastosowaniu
2) brak podrażnień i uczuleń
3)uczucie odświeżenia

Ten tonik spełnia wszystkie moje wymagania, do tego przyjemnie pachnie. Jak najbardziej polecam wszystkim!

Używam tego produktu od:
m-c

Niezbyt dobry

Tonik z tego co zauważyłam, nic nie zdziałał na mojej skórze twarzy. Tylko ją świetnie oczyszcza i nic poza tym. Raczej nie polecam :( Nie nawilżył wcale mojej skóry. Za dużo naobiecywali na opakowaniu.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Całkiem, całkiem...

Zmieniam toniki bardzo często, bo szukam ideału :) Ten do idealnych nie należy ale jest naprawdę dobry. Mam bardzo tłustą ale i wrażliwą cerę dlatego nie moge stosować mocniejszych toników. Produkt Daxa dobrze odświeża, przyjemnie chłodzi, nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienienia buźki. Ma lekki zapach. Lubię go stosować i być może zostanę przy nim na dłużej!

naprawdę fajny :)

Kupuje go już nałogowo na zmianę z matującym erisa. Uważam że jest świetny .Bardzo dobrze nawilża jak żaden inny, odświeża i ma przyjemny zapach.Dobrze oczyszcza ale jeśli chodzi o ściąganie porów to jest raczej delikatny- w sumie nie jest dedykowany dla przetłuszczających się. Wolałabym żeby miał bardziej funkcjonalne opakowanie czyli z klapką a nie zakrętką. Jak wszystkie toniki daxa zużywam go nadzwyczaj szybko może dlatego że lubię to uczucie nawilżenia- lub po prostu nie jest on wydajny.Ogólnie bardzo przyjemny tonik - polecam :)..

odświeża cere

fajny tonik do twarzy odświeża cerę nawilża ja i wygładza skóra po jego uzyciu się nie lepi, lubię ponadto jego zapach , tonizuje nie ma sie do czego przyczepić.

jakiś taki mdły

Taki średniaczek z niego. Co prawda dobrze nawilża i odświeża twarz nie podrażniając jej przy tym ani nie pozostawiając klejącej warstwy, ale tyle to potrafi co drugi tonik. Za to mydlano-mdławy zapach i średnia skuteczność oczyszczania pozostawiają wiele do życzenia. Kończę go z radością i wracam do naprawdę oświeżającego, porządnie oczyszczającego, a przy tym jeszcze tańszego zielonego braciszka z serii Perfecta Czysta Cera.

mało zalet,więcej wad

Jestem zdecydowanie na nie.Jedyne co temu tonikowi sie udaje to dośc dobre nawilżanie i za to gwiazdka,druga za to,że nie podrażnia.Słabiutko jednak oczyszcza,a zwężenie porów jest minimalne.Moja cera go nie lubi.Lepi sie i nie daje uczucia odświeżenia.Butelkę morduje i morduje i skończyc nie mogę.Coś kosmetyki Daxa po tej odnowie mi nie pasują,szkoda.

świetny

Świetny, tak jak wiekszość Tonikow z tej firmy. Bardzo lubie toniki Dax-a, sa niedrogie, a bardzo skuteczne i wydajne. nie szczypie, nie podraznia, nie wysusza. Wspaniale odswieża :) Do tego ma miły zapach. Jest tak delikatny, ze nawet moge nim przetrzec oczka i nic sie nie stanie :)

dobry

Tonik jest naprawde godny polecenia. Ostatnio leczę skóre differinem, dlatego szukalam czegoś lagodnego i nawilzajacego.Ten tonik sprawdzil sie dobrze w tej roli. Skora po jego uzyciu nie piecze, jest taka "uspokojona", nawilza dosc dobrze, ma ladny, delikatny zapach. Mogłby byc troche tanszy( niecale 14 zl), bo jestem raczej przyzwyczajona do nizszych cen jesli chodzi o toniki tego producenta.