Sensodyne, Odbudowa i Ochrona, Wybielająca pasta do zębów `Whitening`

Sensodyne, Odbudowa i Ochrona, Wybielająca pasta do zębów `Whitening`

Nowa pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona Whitening z technologią Novamin różni się od innych past, ponieważ zawiera wysoko skoncentrowany związek wapnia, pomagający w odbudowie wrażliwych miejsc zębów, wykorzystując ich naturalne składniki budulcowe. Jednocześnie pasta pomaga przywrócić zębom ich naturalną biel.

Zawiera monofluorofosforan sodu 1.08% w/w (1450 ppm fluorku).

Dla mnie nr 1!

Mam bardzo wrażliwe zęby i dziąsła, szukając odpowiedniej pasty natrafiłam właśnie na Sensodyne Whitening. Używałam wielu past skierowanych do osób z nadwrażliwością, jednak szału nie było. Dziąsła dalej krwawiły, zęby wciąż były wrażliwe, a pieniądze wydane w błoto. Próbowałam zachwalanej pasty Elmex czy Lacalut, ale żadna nie sprostała moim oczekiwaniom. Dopiero właśnie Sensodyne pozwoliła pozbyć mi się uczucia wrażliwych zębów i najważniejsze - spokojnie mogłam umyć zęby, bez krwi. Do tego usuwa przebarwienia i w jakimś stopniu wybiela, nie ma w tym jakiegoś efektu wow, ale jest zauważalny po dłuższym czasie szczotkowania. Dobrze się pieni, opakowanie jest poręczne i jest dosyć wydajne. Ma fajny miętowy zapach, posmak i odświeża oddech. Doskonale myję i oczyszcza zęby, także dla mnie są same zalety. Tej pasty nie zamieniłabym na żadną inną.

Świetna pasta!

Jest ze mną od miesięcy i bardzo ją lubię. Dobrze wpływa na wrażliwe zęby, odbudowuje wrażliwe miejsca i zęby stają się bardziej odporne. Usuwa przebarwienia i przywraca naturalną biel zębów. Dobrze odświeża oddech.Jest delikatna i działa łagodząco na dziąsła. Ma przyjemny zapach (smak). Produkt jest wydajny i ma wygodne opakowanie. Cena nie jest wygórowana i jest ogólnodostępna stacjonarnie i online.

Pasta

Pasty Sensodyne są delikatne, nie podrażniają zębów i dzięki niej uzyskujemy świeży oddech. Ma gęstą konsystencję. Niestety efekt wybielania jest bardzo delikatny, ale po codziennym, systematycznym używaniu widać różnicę.

Uwrażliwiła mi zęby

Kupiłam tą pastę na polecenie dentystki, mówiła że jest rewelacyjna i.fajnie rozjaśni mi zęby.
Używałam jej przez kilka dni, rano i wieczorem, aż zaczęłam czuć ból podczas mycia oraz np picia gorących czy zimnych napojów. Dentystka poleciła natychmiast ją odstawić, więc wróciłam do starego dobrego elmexa i po pewnym czasie wszystko wróciło do normy.
Ale ogólnie pasta była rewelacyjna. Odpowiadał mi smak i działanie. Świetnie czyscila zęby i faktycznie zauważyłam lekkie rozjaśnienie szkliwa. Szkoda, że nie.mogę jej stosować.

Jedna z ulubionych

Uwielbiam pasty Sensodyne. Sa bardzo delikatne, nie podrażniają zębów. Ma gęstą konsystencję , delikatny zapach który nie jest drażniący. Pasta doskonale je oczyszcza a przy tym jest niesamowicie delikatna. Pozostawia świeże uczucie ale nie jest to typowa dla past mięta. Wybielanie nie jest spektakularne ale przy regularnym stosowaniu zęby stają się subtelnie bielsze. Polecam !!

Musisz ją mieć !

Jedna z moich ulubionych past na rynku po która zawsze chętnie sięgam. Bardzo wydajna, o dobrym odświeżającym smaku. Nie ma problemu z jej dostępnością!

Świetna

Pasta jest jedną z lepszych. Używam już dłuższy czas i jestem zadowolona. Co prawda nie wybiela zębów (może jedynie delikatnie), ale za to bardzo dobrze oczyszcza z wszelkich osadów oraz je chroni. Jest dobra i skuteczna. Ponadto pozostawia świeży oddech na długo.

Bardzo dobra

Zużyłam już jedną tubkę pasty, nie zauważyłam aby zęby się wybieliły. Pastę kupiłam w drogerii w promocji wraz ze szczoteczką do zębów. Pasa nadal jest dostępna w promocji więc kupiłam kolejną. Pozostawia na długo świeży oddech. Bardzo dobrze czyści zęby.

Jedna z lepszych na rynku

Jeśli chodzi o pielęgnację jamy ustnej to jestem maniaczką.Od lat stosuje elektryczną szczoteczkę,co pół roku fotel u stomatologa i wszelkie nowości wśród past oraz płukanek.Tę pastę bardzo sobie chwalę.Jako jedna z nielicznych wybiela zęby,dobrze czyści z osadów po herbacie a także chroni.Jakiś mini ubytek mam może raz na dwa lata?Genialna.

Pasta do zębów jest bardzo dobra i skuteczna. Z swojego czasu miałam bardzo wrażliwe zęby i faktycznie pasta do zębów pomogła dużo. Do tego bardzo dobrze wybiela zęby, efekty widać już po pierwszym użyciu.