Uroda, Kuracja Regenerująca, Biokompleks do twarzy i szyi `Olejek arganowy, olejek marula + olejek awokado`

Regenerujący olejek Oil Repair Uroda Professional to połączenie odżywczego Olejku Avocado z głęboko odbudowującym Olejkiem Marula i silnie nawilżającym Olejkiem Arganowym, zwanym „eliksirem młodości”. Przeznaczony do skóry przesuszonej, wrażliwej, szorstkiej w dotyku, z pierwszymi oznakami spadku jędrności.
Składniki aktywne olejku Oil Repair Uroda Professional:
Olejek Avocado – zwany olejem 7 witamin (A-B-D-E-H-K-PP). Zawiera dodatkowo aminokwasy i komplet minerałów. Jest bardzo dobrze przyswajany przez skórę. Silnie odżywia, głęboko nawilża oraz regeneruje. Wygładza ją i ochroni przed złym wpływem czynników zewnętrznych. Działa przeciwzapalnie i łagodząco. Szybko się wchłania.
Olejek Arganowy – zwany „eliksirem młodości”. Opóźnia procesy starzenia. Nawilża i ujędrnia skórę. Działa przeciwzapalnie, wpływa rewitalizująco i kojąco.
Kwas Hialuronowy – skutecznie nawilża i ujędrnia, penetrując głębsze warstwy naskórka.
Olejek Marula – zawiera kwasy i związki antyoksydacyjne, m.in.: tokoferole, flawony i katechiny. Silnie rewitalizuje, wzmacnia, odżywia oraz wygładza. Głęboko nawilża skórę, ujędrnia ją oraz zwiększa jej elastyczność.
Skwalan – zapewnia miękkość, elastyczność oraz chroni przed parowaniem wody z wnętrza skóry.
Witamina E – hamuje procesy starzenia się skory, chroni przed wysuszeniem oraz osłabieniem elastyczności skóry.

serum, olejki
z pompką
Struktura
lekkie
emulsja
<50ml

Ulubiony

Olejek dostałam w jednym z Shinyboxów. Inaczej pewnie nigdy nie wpadłby w moje ręce.

Mam cerę tłustą ze skłonnością do zaskórników i wyprysków. I przyznam szczerze, że popełniałam typowe błedy pielęgnacyjne, czyli matowiłam, oczyszczałam, a nie przykładałam się do odpowiedniego nawilżenia i odżywienia skóry. Olejek z Urody był pierwszym moim produktem tego typu. Wcześniej nawet nie chciałam myśleć o nakładaniu tłustych kosmetyków na tłustą twarz. Jaki to był błąd!

Tutaj produkt zamknięty mamy w szklanej przezroczystej buteleczce z pipetą. Wszystko działa bez zarzutu, nakrętka nigdy się nie zassała, a pipeta jest o tyle wygodnym rozwiązaniem, że bez problemu można odmierzyć odpowiednią ilość produktu.
Olejek, jak to olejek, konsystencję ma tłustą. Ja stosowałam go tylko wieczorem, bo pod makijaż w moim przypadku by się nie sprawdził. Wiadomo, pozostawiał film na skórze, wolno się wchłaniał, ale to normalne i nie biorę tego za wadę. W nocy jakoś szczególnie świecące lico mi nie przeszkadzało. Zapachu brak. Skład świetny, bo krótki i naturalny, bez parafiny i silikonów.
A działanie? Cera była odżywiona, wygładzona, rozjaśniona. Nie podrażniał ani nie zapychał. W tamtym czasie naprawdę rzadko pojawiały się niespodzianki na mojej twarzy. A nawet miałam wrażenie, że skóra produkowała mniej sebum. No rewelacja! A muszę dodać, że olejek zaczęłam używać na wiosnę, czyli musiał się zmierzyć z poszarzałą po zimie cerą.

Wad nie dostrzegam poza dostępnością, bo jakoś nie widuję go na sklepowych półkach. Chyba, że źle patrzę.
Cena niewielka za wysoką jakość i dużą wydajność.

Nic nie zrobił

Otrzymałam ten olejek w Shinybox i niestety jakoś mnie nie urzekł.
Nie zauważyłam żeby cokolwiek robił. Myślę, że równie dobrze mogłabym się posmarować zwykłym olejem rzepakowym.

-nie pachnie
-nie wchłania się
-zużyłam po tygodniach - mało wydajny
-ten aplikator taki sobie
-nie zrobił nic z moją skórą

Rewelacja

Zdecydowanie polecam, mieszam kilka kropel z kremem do twarzy, świetna baza pod makijaż... Zmarszczki mniej widoczne, a skóra gładka i rozświetlona... I cena... Obecnie w Biedronce- 9.99 zł...