Aroma Garden, Krem intensywnie nawilżający

Aroma Garden, Krem intensywnie nawilżający

Krem intensywnie nawilżający o delikatnej konsystencji, przeznaczony dla każdego rodzaju cery, szczególnie dla skóry przesuszonej. Oryginalne połączenie naturalnych wyciągów roślinnych z owoców czarnej porzeczki, rajskiej jabłoni, aloesu oraz D-panthenolu zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Wyciąg z owoców czarnej porzeczki stanowiący źródło wit. C i A, przyspiesza proces odnowy komórek, wychwytuje wolne rodniki odbudowując witalność i elastyczność skóry. Wyciąg z owoców rajskiej jabłoni, bogaty w kwasy owocowe, wykazuje działanie nawilżające i oczyszczające. Przywraca skórze zdrowy wygląd i delikatnie ją rozjaśnia.

Łagodzi i regeneruje podrażnioną skórę. Zawarty w kremie D-panthenol posiada zdolność wiązania wody, zapewniając wzrost poziomu nawilżenia przesuszonych partii skóry. Nadaje jej miękkość i gładkość. Owocowa kompozycja aromatyczna działa odświeżająco i poprawia ogólne samopoczucie.

Cena: ok. 7 zł / 50 ml

bardzo fajny kremik

Z kremami, jak to z kremami, jest różnie, w zależnosci od "gustu" cery - moja bardzo go lubi. Krem bardzo dobrze nawilża, nie zostawia u mnie tłustej warstwy, a tylko lekki film, który sprawia że skóra jest miękka i gładka. Dobrze się wchłania, bez problemu nadaje się pod makijaż, zapobiega wysuszeniu po brevoxylu (nakładany na tego killera ;-) ). Zapach to również rzecz indywidualnych upodobań - wg mnie świetnie pachnie gumą balonową, ma różowiutki kolorek. Krem doskonale sprawdził się podczas tropikalnych wakacji, razem z maseczką z tej serii utrzymał moją skłonną do przesuszenia buzię w doskonałej kondycji. Opakowanie raczej niezbyt piękne, ale akurat dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Plastikowy słoiczek poręczny jest w podróży.Dzięki lekkiej konsystencji krem jest bardzo wydajny. Bardzooo tani. Niestety ciężko go dostać, nawet dodam, że jak dotąd widuję go tylko w jednym sklepie. Polecam wypróbować.