Seyo, Pleasures, Zmysłowy żel pod prysznic `Orientalna róża`

Seyo, Pleasures, Zmysłowy żel pod prysznic `Orientalna róża`

Zmysłowy zapach żelu pod prysznic Orientalna róża z linii Pleasures przeniesie w egzotyczne zakątki świata i zamieni każdą kąpiel w niezwykle przyjemne doznania. Łagodne składniki myjące i nawilżające sprawią, że skóra będzie wyjątkowo świeża, miękka i zadbana. pH neutralne dla skóry. Produkt przebadany dermatologicznie.

Żel pod prysznic

Przeciętny żel pod prysznic. Cena w porządku, opakowanie też, zapach wedle gustu. Mało wydajny, starcza na krótki czas. Nie pozostawia zapachu na skórze, pachnie tylko przez jakiś czas.

okej :)

Mam bardzo małe wymagania wobec żelu pod prysznic, ma myć i ładnie pachnieć i ten żel spełnia je w 100 %. Jest, gęsty, wydajny, ma dużą pojemność i bardzo niską cenę. Nie przesusza mojej skóry (ale tego nie robi żaden żel), dzięki temu że opakowanie jest przezroczyste, widać ile produktu jeszcze zostało. Nie przepadam za bardzo za zapachem róży, ale nie utrzymuje się długo na mojej skórze więc nie przeszkadza mi to.

Jest moc

Omawiany żel dostałam w paczce od mojej wizażowej koleżanki. Kiedy zobaczyłam go troszkę się przestraszyłam, bo nie lubię zapachów różanych. Zazwyczaj są to ciężkie, sztuczne i duszące zapachy a ja w takich nie gustuję. Bałam się, że tak samo będzie i w tym przypadku. Nic z tych rzeczy. Żel pachnie przepięknie, lekko jakby przyprawowo? orientalnie? Jest to wyrazisty zapach, ktrego pokochałam od pierwszego powąchania. A jak się spisuje kosmetyk w kąpieli? Rewelacyjnie! To chyba najlepszy żel ze wszystkich żeli marki Seyo. Po pierwsze bardzo dobrze się pieni. Po drugie nie wysusza i nie podrażnia skóry. Po trzecie: zapach zostaje na skórze na bardzo długo. Po czwarte: jest bardzo wydajny. Po piąte: w wannie również się spisał na 5. Po szóste: nie robi krzywdy skórze młodego człowieka (używał go też mój 8 - letni syn). Warto też wspomnieć, że żel zapakowany jest w bardzo ładną 500 - mililitrową butelkę posiadającą śliczną etykietę sugerującą zapach. Jak dla mnie bez zarzutu.

Dobra jakość za niską cenę

Polubiłam inny żel tej firmy "miód z imbirem" dlatego skusiłam się i zakupiłam ten oraz słodką malinę. Duża butelka kusi ceną. Wygodne plastikowe opakowanie z fajną szatą graficzną.
Plusy:
- Konsystencja: w sam raz nie jest za gęsty ani za rzadki,
- Wydajność,
- Zapach: bardzo przyjemny, kosmetyczny, nie przypomina zapachu ściętych róż, nie pozostaje na skórze,
- Dobrze myje i dobrze się pieni,
- Nie wysusza i nie uczula, skóra po użyciu jest miękka i delikatnie nawilżona,
- Dostępność.
Żel spełnia swoją podstawową rolę, dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry i fajnie pachnie. Używam zamiennie raz malinkę a innym razem różyczkę.

Lubię!

Żel o zapachu róży i drugi o zapachu piżma i drzewa sandałowego były moimi pierwszymi kosmetykami Seyo.
Kupiłam je w aptece DOZ, ale widziałam, że są też dostępne w drogerii Natura.
Żele są bardzo tanie, jak za taką wielką butlę, konsystencję mają średnio gęstą, są przezroczyste.
Zacznę od największej zalety żelu - nie uczulił mnie ani nie podrażnił, do tej pory tylko żele Dove i Le Petit Marseillais były odpowiednio łagodne dla mojej skóry.
Żel jest wydajny, dobrze się pieni, opakowanie jest wygodne, łatwo jest je otworzyć nawet mokrą ręką.
Do listy zalet koniecznie muszę jeszcze dopisać cudowny różany zapach. Nie jest to zapach świeżo ściętych kwiatów, ale taki kosmetyczny, pudrowo-różany, piękny.
Ze względu na ten zapach żel zagości w mojej łazience na dłużej ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

Tak jak już pisałam, dla mnie żel pod prysznic musi ładnie pachnieć i dobrze się pienić. W drogerii Natura pojawił się nowy produkt, który musiałam przetestować. Nie zawiodłam się. :)

Plusy:

+ pięknie pachnie,
+ dobrze się pieni,
+ dostępność,
+ cena,
+ praktyczne i duże opakowanie.

Niestety żel ten jest średnio wydajny...
Mimo tego, polecam! :)

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego