Bi-es, Victoria EDP

Bi-es, Victoria EDP

Zapach owocowo-kwiatowy dla kobiety nowoczesnej i dynamicznej.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: świeza lukrecja, bergamotka
nuta serca: truskawka, jaśmin, kwiat wanilii
nuta bazy: piżmo, nuty drzewne, karmel

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Jeden z ulubionych

Nie gustuję w perfumach z wyższej półki. Taka już jestem - zawsze stawiałam na aromat i kompozycję zapachową która po prostu mi się podoba i w otoczeniu której lubię przebywać. Być może perfumy z niższej cenowo półki nie dorównują jakością i trwałością tym droższym ale mnie one w zupełności wystarczą.
Dzięki temu mogę pozwolić sobie na zakup kilku wariantów zapachowych, które mogę stosować na przemian gdy jedne mi się już znudzą.
Zapach Victoria dobrze znanej marki Bi-es to zapach wyjątkowy - obłędnie słodki ale wyjątkowy. Zakochałam się w nim już od pierwszego powąchania.
Słodkie owoce, pralinki i lukrecja - od nadmiaru tych słodkości niektórych może rozboleć głowa ale ja ten zapach kocham. Jest słodki, radosny, pozytywny.
Kształt i wygląd buteleczki również jest piękny - chociaż spadająca nakrętka jest tutaj największym minusem. Perfumy bardzo ładnie prezentują się na półce. Mają optymistyczny różowy kolor i zawsze potrafią poprawić mi nastrój gdy tego potrzebuję.

Słodko, aż za mocno...

Kupiłam go około pół roku temu (?) pamiętam, że miałam wtedy ogromne parcie na słodziaki. No i tak trafił do mnie zużyłam 1/4 buteleczki i stoi na toaletce.
Teraz dla mnie jest za słodki czuje w nim sam cukier nic innego, nic co stonowało by to chociaż delikatnie. Teraz też lubię słodziaki - nawet bardzo! Ale przełamane jakimś kwiatkiem.
Trwałość super jak za tą cene (12h), projekcja dość średnia - na wysokość ramion. Cena to około 15-20 zł, więc można zaryzykować i spróbować, najwyżej nie będą to WIELKIE pieniądze w błoto.

Hmmm

Nie wiem za bardzo jaką wydać opinię na temat tego zapachu, na początku gdy go powąchałam w drogerii spośród całej reszty innych perfum wyróżniał się tym , że nie zatykał mnie podczas wdychania za co ogromny plus się należy , bo mi ciężko dogodzić jeśli chodzi o perfumy i ten akurat wąchało mi się super więc długo się nie zastanawiałam i kupiłam. Natomiast z czasem od tego zapachu zaczęłam mieć mdłości i chcę go zużyć a jak na złość jest baaaardzo wydajny i męczę się z tym zapachem psikając się i czekając aż nadejdzie ten dzień kiedy zobaczę pusty flakon.....

Zakochałam się <3

Genialny zapach. Kupiłam w sumie przez przypadek, ale się zakochałam. Dłuuugo się utrzymuje. Pięknie, słodko pachnie. <3 Jedyny mankament to to, że kończy mi się już a w okolicy nigdzie nie ma :D

Toffi w cukrowej posypce

Zapach kupił mi mąż na zakupach w biedronce&#128512; spodobała mu się ta słodycz, i wanilia... Której ją nie czuje&#128533; ale podoba mi się ten pomysł- zakupów, bez mojego owijania w bawalenke
Wielka butla ustrzelona za 15 zł, to żart. Nawet mój kochany stwierdził, że mu się bardzo podoba moje poszukiwanie ideału w tak tanich perfumach&#128514;
Wracając do zapachu- pudełko i butelka kojarzyły mi się z romantyczną nutą, dziewczęca i letnią kompozycją. Ale pozory mylą, dostajemy tu karmel, karmel i przyprawy na Boże NarodzeniaNarodzenie. Tak pachnie dom przed wigilią, słodko-korzenno-ulepkowatą truskawka... Ale taką zakończoną w gorącej czekoladzie. Zapach słodki, mega słodki. Odurzający!!! Podoba mi się niesamowicie, aż mnie mdli, aż mną przesiąka. Może przeprawić o ból głowy całe otoczenie, ale nie mnie!!!
Moja mama jest zniesmaczona, dla niej to odświeżacz powietrza... Też waniliowy, z domieszką cynamonu wbitego w pomarańcze&#128512;
Zapach o dziwo trzyma się u mnie około 5-8 godzin. Wynik imponujący... Biorąc pod uwagę cenę i pozostałe aspekty. Przebija nie jedną wodę z wyższej półki.
Należy spróbować, przekonać się... A może nawet zakochać.
Jest w nim jakaś pokusa, jakas słodka tajemnica... Pociągająca nuta, aż sama nie wierzę
Zapach idealny na zimowe wieczory, i pogodę przyprawiające o dreszcze. Wątpie, że będzie pasować na lato

Używam tego produktu od: Grudnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszej butli 100 ml

Karmelowy zapach

To karmelowy słodziak, nie kwiatko-owocek. Znam Bright Crystal i nie ma z nim nic wspólnego, więc nie wiem skad ta szata graficzna. Ma nuty takie, jak wypisane są powyżej, gourmandowe. Zapach mocny i ciężki. Tylko na jesień i zimę.

Ilość zużytych opakowań: testy

zwiewny,romantyczny dla młodych kobiet

Kwiatowy zapach w stylu Versace Bright Crystal z wyraźnymi akordami magnolii i piwonii ,bardzo subtelny,dobry na sezon wiosenno- letni.Wole mocniejsze zapachy,więc podarowałam.
Trwałość typowa dl Bi-es ok. czterech godzin.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczęte i oddane