Hydra Move Cream [ Dynamic moisture booster cream ]

Hydra Move Cream [ Dynamic moisture booster cream ]

Zgłaszająca osoba: neuilly

Hydra - move to pierwszy krem, w którym wykorzystano nagrodzone Noblem odkrycie aquaporyn - białek przenoszących wodę przez błony komórkowe. Chroniony patentem wyciąg z azjatyckiej rośliny Jisten pobudza i ułatwia przepływ wilgoci między głębszymi i płytszymi warstwami naskórka poprzez stymulowanie syntezy aquaporyn. Z kolei glukonian wapnia długotrwale utrzymuje cząsteczki wody tak blisko komórek jak to tylko możliwe. W ten sposób kontrolowanie obiegu wody wewnątrz skóry stało się możliwe. Ten nowy, 24 - godzinny sposób nawilżenia skóry zastosowany w tym kremie obwołano dynamicznym ( W.M Technology - Technologia ruchu wody, in vitro test ). Pozwala ona na stałe nasycenie wodą naskórka, co sprawia , że cera promienieje świeżością, jest wzmocniona , sprężysta i miękka. Konsystencja kremu jest niezwykle zmysłowa w dotyku: lekka, świeża i aksamitna. Oprócz kluczowych - chronionych patentami składników krem zawiera wit E, kwas hialuronowy, squalane oraz wyciąg z miodu, który zatrzymuje wilgoć w naskórku za sprawą cukrów prostych, poprawia mikrokrążenie i wygładza. Krem przeznaczony jest do stosowania zarówno w ciągu dnia jak i nocy dla kobiet w każdym wieku.

Skład: aqua, cetearyl isononanoate, glycerin, cyclopentasiloxane, squalane, ethylhexyl methoxycinnamate, butylene glycol, steareth 21, silica, cetyl alcohol, stearyl alcohol, stearic acid, steareth 2, parfum, beznophenone 3, methylparaben, phenoxyethanol, acrylates / C 10-30 alkyl acylate crosspolymer, chlorphenesin, mel ( honey extract ), polyacrylamide, propylene glycol, tocopheryl acetate, C 13 - 14 isoparaffin alcohol, calcium glukonate, sodium hyaluronate, sodium hydroxide, xanthan gum, ajuga turkestanica extract, butylparaben, ethylparaben, ceramide 2, malva sylvestris ( mallow ) extract, isobutylparaben, propylparaben, laureth 7, benzyl salicylate, linalool, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, geranio, hydroxyisohexyl 3 - cyclohexene carboxaldehyde, citronellol, alpha - isomethyl ionone, bht

Cena: 215 zł / 50 ml

cudowny

Zrobił to, czego inne kremy (te z wysokiej półki, no może poza Hydra Genius HR) zrobić nie umiały. Tak gładką, nawilżoną skórę jak po tym kremie miałam chyba tylko w wieku niemowlęcym ;D Ma bogatą kosystencję, jest gęsty, ale dobrze się wchłania. Ja używałam go na noc i rano twrz była gładka, miękka, widocznie nawilżona. Jest cudowny. Cena jest wysoka, ale przy takim działaniu i w porównaniu z innymi specyfikami nie jest aż tak wygórowana.
Z tego co widziałam ma już następcę, oby był tak dobry, a nawet lepszy!

dość miły, ale...

nie rewelacja. Znam przyjemniejsze kremy nawilżające - z tej i nizszej półki cenowej.
Krem jest lekki, delikatny, beżowy, z równie delikatnym zapachem. Dobrze się rozsmarowuje, dobrze wchłania, dobrze nawilża. Zabrakło mi w nim tego czegoś, co mogło by go wyróżnić - i dlatego don nie wrócę...
10.05.06 Odejmuję gwiazdkę. Po zuzyciu 3/4 słoiczka - coraz bardziej mnie ten krem irytuje. Jest baaardzo wydajny, a ja nie moge go skończyć...Jego główną wada jest dla mnie słabe nawilżenie - w pierwszej chwili tak, ale po kwadransie - ledwo, ledwo...Po kremie nawilżającym takiej firmy - spodziewałam sie więcej. Energy Move sprawuje sie znacznie lepiej!

Miłe wspomnienia

Obecnie go nie używam, ale minionej jesieni miałam z nim przyjemność. Jest to moim zdaniem bardzo dobry krem nawilżający, błyskawicznie się wchłania, twarz się po nim nie świeci. Makijaż świetnie się trzyma i co ważne podklad kocha ten krem. Żadnego efektu wałkowania ani tym podobnych rzeczy. Używałam go na dzień i na noc i faktycznie fajnie nawilża.Cudów nie czyni ale napewno poprawi stan przesuszonej cery. Nawet w sezonie grzewczym zapewnia ochronę przed utratą wilgoci. Cena jest wysoka zważywszy, że to tylko krem nawilżający.Równie dobry krem można mieć za połowę tej ceny ( choćby apteczny). Stąd trzy gwiazdki, bo do samego kremu zastrzeżeń nie mam.

Manicure - pastelowe paski

Calkowicie fajny

Same zalety: dobrze nawilza, skora jest po nim miekka i przyjemna w dotyku. Bardzo dobry pod podklad. Jedyny monus to cena :) Godny polecenia osobom o cerze normalnej lub "sredniosuchej"

Jeden z moich ulubionych

To drugi grem po aqua source biothermu, który wyrównał poziom nawilżenia mojej skóry. Bo długotrwałej walce z wysuszeniem. Mialam wrażenie, ze oprócz nawilżania krem odżywia moją skórę.
Bardzo dobrze wchłaniał się, delikatnie pachniał i miałam ogromną przyjemność z aplikacji tego kremu. Polecam wszystkim.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 pakowania
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...