Sidmool, Human Oligo Repair Ampoule (Serum przeciwzmarszczkowe)

Sidmool, Human Oligo Repair Ampoule (Serum przeciwzmarszczkowe)

Kompleksowe serum koreańskiej firmy Sidmool dostarcza skórze zastrzyk naturalnych stymulantów (czynnik wzrostu cery oraz peptydy miedzi), które mobilizują cerę do zwiększonej produkcji kolagenu oraz szybszego wytwarzania nowych komórek. Zawiera również szereg roślinnych ekstraktów (między innymi z liści miłorząbu, lawendy oraz rozmarynu), które naturalnie chronią i pielęgnują skórę. Dodatkowo serum zawiera Acetyl Hexapeptide-8, substancję która delikatnie rozluźnia mięśnie twarzy, pozwalając przeciwdziałać zmarszczkom mimicznym, ale przy zachowaniu pełnej ekspresji twarzy oraz mobilności mięśni, co pozwala odbudować je do optymalnego stanu.Serum koreańskiej firmy Sidmool wzmocni cerę oraz pomoże delikatnie rozkurczyć mięśnie. Peptydy pomagają zwiększyć grubość skóry, przez co jest ona mniej podatna na przesuszenie. zawarty w serum peptyd miedzi przyspiesza gojenie ran oraz naturalną regenerację cery.

Skład: Ginko Biloba Leaf Water, Copper Tripeptide 1, Water, Scuttelaria Baicalensis Root Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Extract Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Arbutin Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Freesia Refracta Extract, Rosmariunus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Butelyne Glycol, Human Oligopeptide-1 (1%, 10ppm), Oryza Sativa (Rice) Callus Culture Extract, Adenosine Panthenol, Allantoin, Hydrolyzed Elastin, Hydroxyethylcellulose

nie widzę żadnego działania

Jak w tytule. Zaryzykowałam, kupiłam, wyrzuciłam kasę w błoto. Myślę, że to bubel, zużyłam całe opakowanie i nie widzę efektów działania. Produkt wydajny ale co z tego. Azjatycki cukier szaleje na swojej stronie z opiniami;)

Wracam do niego zawsze

Zuzylam juz 4 opakowania w różnych odstepach czasu.
Stosowany na cala twarz zdecydowanie poprawia napiecie skory, odmladza, odswieza.
Starcza w ten sposob jedynie na miesiac, totez stosuje go glownie po oczy - wtedy wygladza zmarszczki, pogrubia skore pod oczami, niweluje cienie spowodowane cienka skora. Wowczas starcza na ok 2-3 miesiace (uzywam kilka kropel na noc pod krem).
Uwielbiam ten kosmetyk, odejmuje mi kilka lat (mam 29).

minusy to cena i dostępność

Ilość zużytych opakowań: cztery