Anti Age Oligoproxygen, Siła Młodości (Krem na noc)

Anti Age Oligoproxygen, Siła Młodości (Krem na noc)

Kompleksowo działający i błyskawicznie wchłaniający się krem na noc przeznaczony dla kobiet po 25 roku życia. Dzięki specjalnie opracowanej formule, wykorzystującej naturalne zdolności skóry do odbudowy podczas nocnego wypoczynku, pozwala na długo opóźnić procesy starzenia się skóry, zachować jej elastyczność i młodzieńczy wygląd.
Synergiczne działanie opatentowanych, bioaktywnych składników Matrixylu, Oligoceanu i Oxylastilu zapewnia skórze trzy aktywne kuracje: przeciwdziałającą oznakom czasu, dotleniającą oraz nawilżającą. Skóra staje się wyraźnie młodsza, pełna blasku. Następuje wygładzenie i zredukowanie głębokości zmarszczek, zwiększone nawilżenie i dotlenienie skóry. Skóra jest chroniona przed procesem starzenia się.
Krem przeznaczony do każdego rodzaju skóry po 25 roku życia, również wrażliwej i skłonnej do alergii. Idealny do stosowania przez cały rok.

fajny, ale nie dla mnie

Lekki, przyjemny, szybko się wchłania. Niestety, dla mojej mieszanej cery okazał się za mało nawilżający. Strefa T - super. Ale policzki były rano suche i zaróżowione. Używałam go w listopadzie i grudniu - więc w sezonie grzewczym. Na lato powinien być ok. Nie uczulił mnie, choć zwykle mogę używać tylko kosmetyków aptecznych.

przyjemny

Krem o milym, nieduszacym zapachy.
Wchlania sie szybko, nie czuje sie ciezaru na twarzy.
Skora jest dobrze nawilzona.
Za ta cene to warto.

przyjemny, ale...

kremik przyjemny, doskonale sie nakłada, ma miły zapach, skóra jest po nałozeniu miękka, ale... niestety po około 3-4 tygodniach stosowania zaczęłam miec problemy z cerą, choc nie mam skóry skłonnej do alergii. Zaczęły wyskakiwać mi drobne krostki, skóra stała sie mało przyjemna w dotyku. Także niestety po chwilowym zachwycie tym kremem teraz jestem raczej niezadowolona.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

świetny krem

Hmm, no cóż, nie miałam jakichś wielkich oczekiwań w stosunku do tego kremu (za takie pieniądze?), tym większe moje zaskoczenie, kiedy okazał się bardzo dobrym produktem :). Za tą cenę rewelacja, a uważam, że wyprzedza też wiele dużo droższych propozycji.
Przede wszystkim, naprawdę działa odżywczo i nawilżająco. Nakładałam na noc gruuuubą warstwę, i rano budziłam się ze zdrową, nieściągniętą cerą. Krem wchłaniał się tak szybko, że mój Luby nie miał powodów do narzekań (zwykle kremy na noc są w naszym stadle powodem niezadowolenia), ja tym bardziej. Pachniał świeżo, Sarenka chyba gdzieś napisała o innych z tej linii, że to zielone jabłuszko, i chyba rzeczywiście :). Zapach dla niektrórych może być jednak zbyt intensywny.
Krem nie zatykał porów, a tego się głównie obawiałam (na mojej tłustej cerze jest to niestety natychmiast widoczne). Skończyłam opakowanie, i jakoś widzę, że moja buzia tęskni do tego komfortu normalnej, jakoś tak fajnie spulchnionej, niemarudzącej cery. Nie wykluczam, że go jeszcze kupię (co normalnie w przypadku kremów mi się nie zdarza).

nijaki

Jestem rozczarowana..

Myślałam, że zaserwuję mojej biednej cerze kurację ujędrniającą [w okresie przejściowym jesień-zima moja skóra lubi być przesuszona i jakaś taka rozmemłana (traci napięcie)].

Stosowałam ten krem na noc i jego dzienny odpowiednik na dzień licząc na sprężystą, gładką i miękką skórę. Wszystko zapowiadało się obiecująco.. niestety minęły 3 tygodnie a skóra stała się "nijaka" - przestała być sprężysta i prosiła o coś odżywczego.. potem z każdym dniem było gorzej.. [wyjąwszy dni, kiedy na noc kładłam maseczkę Bielendy].

Od dwóch dni stosuję i na dzień i na noc krem Garniera "Ultra Lift" i już po tych dwóch dniach widzę różnicę [in plus] - moja skóra może być miękka i sprężysta!

Ciekawa jestem jak krem sprawdza się na dojrzalszej skórze niż moja..

Używałam kosmetyku 5-6 tygodni

porządny krem

Był dołączony do jakiejś gazety - tubka 50ml za dosłownie kilka złotych. Myślałam, że może być dla mnie zbyt ciężki i bogaty.Okazał się bardzo dobry na *** z plusem,a czwartą za wyjątkowo niską cenę.

Jest puszysty,podobnie sie rozprowadza i wchłania jak NiveaSoft.Skóra jest mięciutka i nawilżona całą noc.Nie mam jeszcze "oznak czasu" :D,ale ten niepozorny kremik poradził sobie z początkami bruzdek mimicznych koło ust.Nie wiem czy pomoże na większe problemy,w końcu jest dla wieku 25-30.
Ma świeży zapach,który może przypominać proszek do prania ;).

przyjemny

polubilam kosmetyki eveline i namiętnie je testuję. Ten kremik po zuzyciu próbki również przypadł mi do gustu. Po nałożeniu kremu, szczypiąc się w twarz mam wrażenie że jest taka mięciutka. Mogę powiedzieć ze równiez dodaje blasku. Nie ma zadnych problemów z wchłanianiem.
Gdyby porównac jakość z ceną, to krem wypada rewelacyjnie (zreszta chyba jak wiekszośc z eveline)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
Recenzja: ...