Boucheron, Boucheron, Jaipur Bracelet EDP

Boucheron, Boucheron, Jaipur Bracelet EDP

Jaipur Bracelet to kwiatowo-drzewny zapach dla kobiet. Zapach został wydany w 2012 roku.

nuta głowy: bazylia, werbena cytrynowa, liść fiołka, gorzka pomarańcza i petitgrain;
nuta serca są hiacynt, konwalia i goździk
nuta bazy: irys, cyprys i drewno kaszmirowe.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Strong one

Zapach "killer" dla mojego nosa. Nie mogę napisać, że jest brzydki czy odpychający, wręcz przeciwnie, ma klasę i trzeba umieć docenić jego piękno. Niestety pewnie jestem na tym etapie, że muszę do niego dojrzeć. Ale cały czas mnie intryguje. Na razie próby na nadgarstku wychodzą pozytywnie. Oswajam się z konwaliowo-hiacyntowym początkiem, później mój nos odmawia posłuszeństwa a szkoda. Będę wytrwała i nie odpuszczę.

Wykorzystała: kilka próbek

Pudrowy zapach

Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że momentami przypomina mi trochę Dior Pure Poison. Oczywiście Boucheron jest inny, ale ma podobną nutę zapachową. Głównie wyczuwalny jest tu puder. Momentami w tle czuć kwiaty. Zapach jest ogólnie bardzo stonowany.Nie będzie w typie każdego. Należy do kategorii zdecydowanie mocnych zapachów. Moim zdaniem ładny, ale wolę go na innych osobach. Mnie po dłuższym czasie męczy. Bardzo długo trzyma się na skórze. Cena jest w porządku. Flakon taki oryginalny, inny niż wszystkie.

Bardzo poważne

To zapach dojrzałych, naprawdę dojrzałych kobiet. Trochę przytłaczający. Jednak użyty z umiarem delikatnie wodzi za nosek swoimi bądź co bądź pięknymi aromatami. Zapach nie dla wszystkich, wg mnie nie nadaje się zupełnie dla dziewcząt i młodych kobiet. Bardzo trwały, piękny flakon. Może kiedyś. Poszedł w obieg.

Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam 1

Bukiet wiosennych kwiatów z domieszką pudru

Tester tej wody dostałam w prezencie. Woda okazała się dla mnie wielkim zaskoczeniem, połączenie aromatu fiołka, hiacyntu, goździków, konwalii, irysa z domieszką pudru, o bardzo dobrej projekcji i przyjemnym, niemęczącym aromacie. Dla mnie to zapach kwiatów, hipnotyzujący, soczysty bukiet kwiatów. Woda zarówno na lato, jak i na chłodniejsze pory. Ciepła i elegancka, wytworna, układa się przepięknie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca