Perfecta, Lip Balm, Softlips, Ultranawilżający ochronny balsam do ust 'Malina'

Perfecta, Lip Balm, Softlips, Ultranawilżający ochronny balsam do ust 'Malina'

Ultranawilżający ochronny balsam do ust Dax Softlips:
- skutecznie nawilża i chroni wysuszone, spierzchnięte usta
- innowacyjna formuła bogata w składniki pielęgnujące
- SPF 20 chroni usta przed promieniowaniem UVA i UVB

zapachowa
w sztyfcie
<10ml
balsam do ust

Używa produktu od: próbka

Dziwny..

Balsam na pierwszy rzut oka jest fajny, ponieważ jest komfortowy na ustach, ale ma okropny smak i usta po nim "mrowią", dziwne uczucie jakby miały się powiększyć. Pachnie ładnie ale na ustach nie czuć tego tylko bardzo niedobry smak i to jest jego największą wadą przez którą nie będę go używać mimo, że ma zaletę w postaci SPF20 i nawilża usta.

Dla mnie rewelacja :)

Nigdy nie odpowiadały mi pomadki typu NIVEA, ktore pozostawiają taką tępą warstwe na ustach. Ta pomadka bardziej przypomina masełko do ust. Mam ogromny problem z popękaną skórą ust i okolic. Strasznie się z tym meczylam podczas kazdego przeziębienia. I powiem Wam, ze nie wierzylam w pomadkę za niecale 10zł, ktorą dostałam od mamy ale na prawde poddziałała.
Super nawilza, nie pozostawia grubej, niewchlaniajacej sie warstwy. Rozpuszcza sie, a nie rozmarowuje na ustach. Dala mi ogromne ukojenie podczas tego okresu przeziebienia i bede do niej wracac. Usta mialam popekane, suche, spierzchniete i w jedną dobe są juz niemal w normalnym stanie.
Niestety sztyft jest malutki, wąski. Mi to nie przeszkadza ale nke starczy raczej na dlugo. Mysle, ze stad ta cena. Porownujac jednak z innymi pomadkami to za te ilosc produktu cena wcale nie jest niska.

Nie kupię go już nigdy

Kupiłam w Rossmannie na przecenie. Akurat w tym czasie kupowałam pomadki nawilżające i ochronne garściami, ze względu na mega przesuszone usta. I ten produkt jest strasznie słaby. Nie mam już kartonika ze skłądem, ale daje uczucie jabym smarowała się wazeliną. Nie wiem dlaczego, ale zaraz po nałożeniu czuję, że chwilowo łagodzi piekące usta, a kilka minut później pieką jeszcze bardziej (jakby je dodatkowo odwadniał). Napewno nie nawilża i nie daje ukojenia. Wiele tańczych pomadek sprawdza się 1000x lepiej. Dodatkowo oczywiście ze wsględu na kształt (długiego i cienkiego walca) złamał mi się i większość wypadła. Jest to jeden z produktów, z którego jestem bardzo niezadowolona.

Nie warto!

Kupiłam w Rossmannie bo była przecena na 7 zł, ale nie wart jest nawet 1zł!! Nie nawilża, jak mówi producent, a o ultranawilżeniu nawet nie wspomnę. Pozostawia dziwne uczucie na ustach, którego nie potrafię nazwać. Jeśli hcodzi o smak malinowy to się z tym nie zgodzę, bo pomadka nawet nie pachnie malinami! Nie polecam!!!

ładnie pachnie ale nie nawilża

+ super opakowanie, jest mały, poręczny i wszędzie się mieści
+ ładnie pachnie
- minimalnie nawilża moje usta (żeby nie powiedzieć że wcale), ze spierzchniętymi kompletnie sobie nie radzi
- po nałożeniu go czuje lekkie mrowienie na ustach ii w sumie to nic więcej nie robi ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca