Perlglanz (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Perłowa`)

Perlglanz (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Perłowa`)

Pojemność 4,9 g

Sztyft zawiera: olejek jojoba, witaminy A i E i inne składniki nawilżające. Nadaje ustom delikatny perłowy blask, pielęgnuje je i chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Może być.

Lubię testować pomadki pielęgnacyjne, więc wypróbowałam również tą. Ma ładny zapach, dobrą konsystencję, pozostawia na ustach delikatny, perłowy kolor. Jeśli chodzi o nawilżenie i pielęgnację to tutaj nie zauważyłam jakiegoś dużego efektu. Może i chroni lekko przed czynnikami zewnętrznymi, ale niezbyt poprawia kondycję ust. Potrzebuję raczej czegoś mocniejszego. Ogólnie jednak uważam, że pomadka jest ciekawa i warto ją wypróbować.

Super pielęgnuje i naprawia

Jak dla mnie bomba, chociaż są i maleńkie minusy:
NA PLUS:
+ genialnie nawilża i naprawia. Zawsze kiedy mam zniszczone usta (popękane, skórki, w zimie nawet krwawiące pęknięcia) smaruję się nią, gruuubą warstwą na noc, albo w dzień "po domu". Na następny dzień widzę KOLOSALNĄ różnicę. Po 2 - 3 dniach mogę śmiało nakładać nawet kolorową szminkę, bez obaw, że jakaś skórka czy cokolwiek będzie widoczne.
+ Zapach i konsystencja

NA MINUS:
- kolor za jasny, kiczowaty róż, Cieszę się, że w nocy tylko poduszka mnie widzi. Mąż ma za słaby wzrok, żeby po ciemku dostrzec ten różobłysk.
Choć muszę przyznać, że stosuję ją np. w czasie podróży do pracy. Wtedy jedno BARDZO delikatne pociągnięcie daje leciutki odcień i nie jest źle.

Podsumowując.
Wystawiam 5, bo jest to pomadka, która mimo koloru jako jedyna na rynku doprowadza moje usta ze stanu krytycznego do stanu super w krótkim czasie. Przy takim działaniu nawet kolor mi nie straszny.
Dla jasności - próbowałam wszystkich innych z serii - żadna nie daje takiego efektu.

bubel

+ ładny, jasny różowy kolor
+ zapach

I na tym kończą się plusy, poza tym nic szczególnego. Nie zauważyłam żadnych odżywczych właściwości, nawet lekkiego nawilżenia. Po prostu jest na ustach i nadaje im koloru. Nie kupię ponownie i nie polecam.

azjatycka pielęgnacja

Nie robi nic

Nie mam pojęcia czemu wzięłam ten kolor-mam dość ciemną karnacje, więc z tym perłowym odcieniem na ustach wyglądałam tragicznie. Ma dość solidne opakowanie, ładnie pachnie. U mnie z nawilżeniem było kiepsko. Nic nie robiła, więc poszła w odstawkę. Nie jest droga, więc może u kogoś, kto nie potrzebuje takiego nawilżenia się sprawdzi.

super nawilżenie

Kupiłam tę pomadkę, kiedy w podróży zapomniałam o balsamie. To był jedyny dostępny kolor w sklepie, nie lubię perłowych pomadek i kolor do gustu mi nie przypadł, ale jak nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;) Poza okropną perłową poświatą, która podkreśla suche skórki i wygląda tandetnie, ta pomadka naprawdę pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie ust. Używałam jej zimą i sprawdzała się znakomicie, nie pojawiały się spękania ani suche skórki. Jej właściwości pielęgnacyjne oceniam wyżej niż Nivei. Muszę jedynie odjąć jeden punkt za kolor, przez który już więcej jej nie kupię, ale na pewno wypróbuję inne warianty.

Kolor tragiczny

Pomadka jest tania, ma ładny zapach, ale ten kolor to porażka.
Wygląda mega tandetnie, a na dodatek "perłowo" uwidacznia skórki na ustach :) Kupiłam raz i żałuję.
Poza tym do codziennej pielęgnacji jak najbardziej. Z tej serii ewidentnie kolor różany!

Średnia

Pomadka ładnie pachnie, jest w poręcznym opakowaniu. Niestety nie nawilża ust, nie chroni, podkreśla suche skórki. Dodatkowo ma perłowy kolor, który na moich ustach wygląda tandetnie.

Fajna pomadka

Dostałam ją od mamy gdyż jej nie odpowiadała , ja jestem na tak.
Mimo iż jestem brunetką o ciemnej cerze . kolor pomadki bardzo do mnie pasuje (opinie znajomych )
Zapach też śliczny , słodki , jakby ciasteczkowy ;)
Fajnie sie rozprowadza na ustach i bardzo wydajna ;)
Cena tez na plus

Używam tego produktu od: Od 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedna

Mocne krycie i pielęgnacja

Uwielbiam! Pomadka jest zdecydowanie rewelacyjna, nawilża mocno usta, czuć to od razu, a jednocześnie nadaje im super kolor, jak normalna szminka. W zimie produkt niezastąpiony, mój numer jeden:) Całkiem przyjemnie pachnie, bardzo długo trzyma się na ustach, dłużej od szminki. Cały czas kiedy mam go na ustach, czuję się jakbym była posmarowana balsamem. Nie wysusza, regularnie stosowana, że usta nie pierzchną.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

używam codziennie

Używam codziennie , delikatnie nawilża, kolor różowy perłowy , idealny na co dzień, szczególnie , że nie przesadzam za blyszczykami. Jest idealna i niedroga.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Szkoda kasy

Zalety:

- Pomadka bardzo ładnie pachnie
- Nie klei się
- Praktyczne, solidne opakowanie

Wady:

- Słabiutko nawilża
- Pod wpływem ciepła trochę się topi
- Kolor jest tragiczny świecąca tandeta na ustach

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno nie zużyte

słaba

Pomadkę kupiłam na początku jesienni gdy musze bardzo dbać o usta w tym okresie bo niestety mam skłonności do suchych i popękanych ust ...
-pięknie pachnie ale z nawilżeniem to już słabo a prawie w cale a szkoda , miałam wrażenie że nic nie pielęgnuje , jakbym miała ją kupić ponownie to tylko latem bo może wtedy spisze się dobrze

Używam tego produktu od: jesieni
Ilość zużytych opakowań: 1 w koszu