Eveline, Argan Oil, Korektor kryjąco - rozświetlający z olejkiem arganowym 8 w 1

Korektor kryjąco – rozświetlający z olejkiem arganowym 8 w 1 marki Eveline maskuje i pokrywa wszystkie niedoskonałości skóry wokół oczu. Odżywcza formuła bogata w olejek arganowy i kwas hialuronowy intensywnie wygładza, długotrwałe nawilża oraz chroni naskórek przed wysuszeniem. Ujędrnia i napina delikatną skórę wokół oczu. Koryguje wszystkie rodzaje zmarszczek, drobne linie mimiczne oraz nierówności. Mineralne pigmenty rozświetlające maskują oznaki zmęczenia, rozjaśniają cienie pod oczami, niwelując skutki stresu. Natychmiast po zastosowaniu skóra wokół oczu staje się aksamitnie gładka i promienna. Spektakularna redukcja ilości, długości, szerokości i głębokości zmarszczek. 8 w 1:
1. Redukuje cienie.
2. Pokrywa niedoskonałości.
3. Nawilża 24h.
4. Wygładza.
5. Ujędrnia.
6. Napina.
7. Odżywia.
8. Regeneruje.

na co dzień jest ok, ale...

Używam go na co dzień, lubię go bo ładnie rozświetla mimo że nie do końca radzi sobie z cieniami pod oczami. Natomiast do użytku codziennego się sprawdza, używam go też jako bazę na powieki pod cienie. Trzeba go dobrze rozprowadzić by nie wchodził w zmarszczki. Ma ładny jasny kolor (co dla mnie jest szczególnym atutem, bo mogę go używać w zimę, kiedy jestem bladziochem do potęgi entej) Nie przesusza okolicy oczu na czym bardzo mi zależy. Jest wydajny, ma wygodne opakowanie i aplikator. Łatwo go dostać i ma niską cenę. Ogólnie polecam na co dzienne wyjścia!

Nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej :)

Produkt zamknięty w ciekawym papierowym opakowaniu, po otwarciu ukazuje nam się korektor w płynie o lekkiej konsystencji. Na duży plus zasługuje jego cena - kupiony na promocji za około 7 zł, cena regularna około 15zł. Kolejnym plusem jest łatwa aplikacja. Zmagam się z bardzo widocznymi cieniami pod oczami, niestety w tej kwestii mi nie pomógł - przykrył je tylko częściowo. Z pojawiającymi się punktowo wypryskami radzi sobie całkiem nieżle. Produkt ma średnie krycie oraz nie wysusza.

mam mieszane odczucia

Długo zastanawiałam się nad zakupem.... nie sądziłam, że jeden produkt może dobrze rozświetlać i kryć jednocześnie. No i chyba miałam rację. Jestem posiadaczką mocnych cieni pod oczami i ciężko mi poradzić sobie z nimi jednym produktem. Ten korektor zgodnie z zaleceniami producenta należy nałożyć pod podkład. Trochę mnie to zaskoczyło, bo do tej pory korektorem poprawiałam to z czym nie dał sobie rady podkład. Podjęłam wyzwanie i niestety nałożenie tylko pod podkład u mnie nie dało dobrego efektu. Musiałam nałożyć go jeszcze raz na podkład i zmieszać z moim ulubieńcem. Rozświetlenia nie zauważyłam, krycie przeciętne. Myślę, że do delikatnej korekty sprawdzi się całkiem nieźle, ja jednak trochę się zawiodłam. Ma tendencję do ważenia się i uwydatnianie zmarszczek pod oczami.

zadowalajacy w stosunku do ceny

Używam go tylko pod oczy i do rozjaśniania partii twarzy. Bardzo porównywalny w moim mniemaniu do Affinitone. Podobny poziom krycia (średnie), lekka konsystencja, łatwy w aplikacji i blendowaniu (gąbeczką). Daje się bez problemu utrwalić pudrem. Bez pudru wchodzi w zmarszczki. Pod oczami wygląda lekko. Myślę, że za te pieniądze warto sprawdzić, jeśli nie poszukuje się dużego krycia. A na pewno tańsza opcja od Maybelline Affinitione.
Wadą jest dziwna gama kolorystyczna, a nawet zauważyłam, że ten sam odcień zakupiony ponownie miał inny kolor niż pierwsza sztuka, którą miałam. Może to tylko jednorazowy przypadek, ale miał miejsce.

Średniak

- Korektor nie ma dużego krycia, jeśli ktoś ma duży problem (widoczny) z cieniami pod oczami to mało prawdopodobne, żeby dał radę.
- płynna konsystencja przez co łatwo się go aplikuje,
- ma matowe wykończenie, ale jest zbyt trwały, warto przypudrować
- używany punktowo na zaczerwienienia, zmiany na skórze czy "syfki" daje radę (po przypudrowaniu - puder Max Factor), dodatkowo uzywany punktowo jest bardzo wydajny
- u mnie zawsze w torebce w podręcznej kosmetyczce, tak na wszelki wypadek, gdyby coś wyszło,
- opakowanie praktyczne, niewielkie, wszędzie się zmieści, minusem jest to że napisy szybko schodzą.

nawet nawet

Lubię ten korektor za to, że nie wyrządził moim oczon (a w zasadzie miejscu pod oczami) krzywdy. Nie wysusza skóry, nie wchodzi w zmarszczki, wygląda naturalnie i zdrowo, rozświetla okolicę pod oczami. Mógłby jednak bardziej kryć bo z dużymi zasinieniami i ewentualnymi wypryskami sobie zupełnie nie radzi, wręcz z nich spływa.
Odpowiednia dla niego ocena to 3,8

Mój ulubiony

Kocham go.
To tyle. :D
Jest idealny w kolorze(ten jaśniejszy), czasami stosuję go nawet na resztę twarzy. Co dla mnie bardzo ważne - jest leciutki, nienawidzę uczucia warstwy czegokolwiek wokół okia ;/

Uwielbiam ten produkt!

Korektor tego używam już od dobrych kilku lat i cały czas do niego wracam.
Maluję się codziennie, łącznie z zakrywaniem cieni pod oczami, więc taki produkt idzie u mnie tonami :)
Mam problem z cieniami pod oczami, jednak nie są one bardzo wyraźne i nie potrzebuję maksymalnej pigmentacji w tym miejscu.

Plusy:
*jest lekki
*ma dobrą pigmentację i zakrywa moje cienie pod oczami. Na czerwone wypryski może być za słaby
*nie wchodzi w zmarszczki mimiczne
*utrzymuje się na twarzy cały dzień
*bez problemu współgra z innymi kosmetykami
*ładnie rozświetla skórę
*nie wysusza skóry pod oczami, nie obciąża jej
*kolor – żółty, bez różowych podtonów
*jest wydajny
*cena – w cenie regularnej nie więcej niż 15 zł

Minusem może być opakowanie, z których napisy ścierają się bardzo szybko.

Nie wiem jak sprawdzi się u osób z dużymi cieniami pod oczami. Na moje jest w zupełności wystarczający.

Mój hit i KWC!

Dobry

Krycie może nie powala, ale konsystencja, lekkość, brak obciążenia skóry pod oczami wynagradzają średnie krycie, Ma żółtawy odcień, więc fajnie kryje zasinienia. Lekko rozświetla spojrzenie. Jeśli nie polubi się z jakimś pudrem to lubi wchodzi w zmarszczki.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam ten korektor, ponieważ potrzebowałam korektora w ciemnym kolorze po urlopie. Zakupilam go w kolorze nr 5. I jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod cienie na moich tłustych powiekach. Cienie podczas upałów trzymały się cały dzień bez zbierania. Posiadam bardzo duże worki pod oczami, które bardzo ciężko zakryć, a ten korektor nieźle daje sobie radę. Nie zakrywa ich w całości, ale efekt jest wystarczający na co dzień. Nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla suchości skóry pod oczami (gdy zapomniało mi się użyc kremu pod oczu). Przypudrowany matującym pudrem trzyma się cały dzień na swoim miejscu. Jedynie ciemnieje, co mi nie przeszkadza, bo jestem mocno opalona. Nie zauważyłam rozświetlenia skóry pod oczami, ale nie oczekuje tego od korektorów, których używam.
Bardzo dobra jakość w niskiej, przystępnej cenie. Zdecydowanie zakupie inne kolory.

Masakra

Wogole nie kryje , (przynajmniej u mnie) . Mam dosyć mocno widoczne cienie pod oczami , a ten korektor może trochę je rozjaśnil ale nadal były bardzo widoczne ..moim zdaniem nada się tylko dla osób u których "worki "pod oczami nie są zbyt widoczne .Właściwie nie był drogi wiec nie spodziewałam się cudów.

średniak

Taki ot, średni korektor posiadający zalety, jak i wady. Po pierwsze, jest delikatny, kremowy, nie obciąża skóry pod okiem. Idealny na co dzień.
Niestety jednak nie jest trwały, nie kryje cieni i absolutnie nie widzę żadnego rozświetlenia.