Dove, Hair Silk Pielęgnacja i Blask, Maseczka do włosów farbowanych

Dove, Hair Silk Pielęgnacja i Blask, Maseczka do włosów farbowanych

Głęboko nawilża i wzmacnia blask włosów farbowanych. Nowa maseczka Dove do włosów farbowanych ze składnikami intensywnie nawilżającymi odżywia, nawilża i dogłębnie rewitalizuje włosy, chroniąc je przed przesuszeniem. Włosy stają się bardziej elastyczne i gładkie, przez co kolor odzyskuje świeżość i blask.

zł / 250 ml

super

uzywałam co prawda takiej w granatowym pudelku na moich wlosach lekko za ramiona, chcialam bardzo je wychodowac wiec musialam o nie dbac w rok czasu wychodowalam je prawie "za piersi" :D to tyle ile normalnie bym mogla wychodowac ale nie stosujac dobrych kosmetykow kruszyły sie i ni bylo to mozliwe:/

Używam tego produktu od:wszystko wyjasnilam w ocenie:)

świetny!!

jak dla mnie swietny!!
kupiłam go zachęcona waszymi opinami:]
i dzieki bogu jest dobry dla moich włsow:]
staja sie po nim miękciejsze gładsze a co najwazniejsze nie PUSZĄ sie!!
po prostu uwierzyć nie moge:D
troche mnie tylko wkurza ten zapach dove, jest bardoz intensywny ale juz po chwili sie przyzwyczaiłam:P

Używam tego produktu od:wczoraj:]
Ilość zużytych opakowań:żadne

taka'o

Sama nie wiem.
Obciąża troche moje cienkie wlosy i szybko sie przetluszczaja...
Zapach niby fajny ale czułam go od rana do wieczora a wiadomo ze co za duzo to niezdrowo. Tak mnie zemdliło ze myslalam ze drugi raz glowe umyje byleby sie tego zapachu pozbyc ;]
Poza tym... wlosy sa po niej miekkie ale nie jakos rewelacyjnie. Układaja sie normlanie czyli w moim przypadku sie nie ukladaja.
Cena niewygórowana, bo maseczka wydajna, jest jej duzzzio.
Powiedziałabym- średniak wsrod maseczek.

Okropny mdlący zapach

Okropność. Strasznie intensywny zapach, pare osob spytalo sie mnie czy ja przypadkiem nie popsikalam sie meskimi perfumami!! Do tego wlosy w jakim stanie byly w takim sa, a nawet lekko ta maseczka mi je obciazyla.
PS - okropna konsystencja,wszystko leci,ciezko nalozyc na wlosy.
Nigdy wiecej nie kupie

Rozczarowanie.

Moje włosy tej maseczki nie polubiły. Naprawdę nie widzę w niej nic dobrego. Ma fatalna konsystencję - zaraz po pierwszym użyciu dzwoniłam do koleżanki, żeby pytać, czy jej Dove też jest taki wodnisty, czy może ja mam felerne opakowanie. Nie jest wydajna i trzeba uważać, żeby nie zleciala z dłoni po wyciągnięciu "porcji" z pudełeczka a przed nałożeniem na włoski.
Zapach jest ok, choć jak dla mnie troszkę zbyt intensywny. Nie zauważyłam po niej żadnych efektów. Włosy jak były przed myciem, tak i po myciu - suche i szorstkie. Uzywałam wielu innych maseczek o niebo lepszych a i odżywki, które stosowałam, miały lepsze działanie, nż Dove.

Nie polecam. Ja się bardzo zawiodłam.

O tak, tak!

Nareszcie znalazlam swoje KWC :-)! Wypróbowałam już wiele odżywek do włosów i każdej coś brakowalo..... a ta maseczka jest rewelacyjna. Mogę robić ze swoją czupryną co tylko chcę i nic mi nie sterczy w różne strony :-).A poza tym włosy wspaniale pachną i są mięciutkie....Bardzo polecam!

I*D*E*A*Ł!!!

Rewelacyjna maseczka do włosów, moje włosy nigdy nie zaznały takiego 'szczęscia' jak podczas stosowania tej maski. Kończę własnie trzecie opakowanie
i niemal pieje z zachwytu :D Maseczka doprowadziła moje, prawie spalone po pasemkach, włosy do ładu. Włosy sa miękkie, gładkie, błyszcza cudownie, układaja sie rewelacyjnie. Maseczka cud, miód i orzeszki. Mój KWC. Nie będę szukać niczego innego bo ta jest dla moich farbowanych i do tego przetłuszczajaych sie włosów wprost przecudowna. A, i jeszcze do tego jest bardzo wydajna i pachnie jak dla mnie ślicznie - jak szampony czy odzywki dove. CUDOWNA :D Jestem pod wrazeniem.

Dobra,ale...

Bedac zarzucana tak intensywna kampania tej linii kosmetycznej wreszcie skusilam sie na te maske do wlosow.Pierwsze wrazenie-zapach,bardzo ladny,utrzymujacy sie nawet troche jeszcze po myciu.Kolejna istotna cecha to miekkosc jaka nadaje kosmetyk moim wlosom.Cudowna jedwabistosc ktora mozna poczuc jeszcze gdy wlosy sa mokre.Opakowanie niezwykle praktyczne,pozwala na wydobycie reszrek produktu.Jedyne co mnie drazni to mala wydajnosc.Bardzo szybka maseczka znikala mi z opakowania a bylam jedyna jej uzytkowniczka.Nic,pozostaje przy kolejnej wizycie w Polsce nabyc zapas.

***

Dobra maseczka, o świetnym zapachu. Jej działanie odczuwa się natychmiastowo po spłukaniu z włosów, są takie miękkie, gładkie, aż chce się je głaskać. Szkoda tylko, że ten stan nie utrzymuje się po wysuszeniu włosów; w minimalnym stopniu nawilża czuprynę. Jedyny zauważalny plus z jej używania to połysk włosów. Jest dosyć wydajna. Nie chroni koloru, i tak i tak spłukuje się on wraz z nią.

srednia

troszke sie zawiodlam:/ kupilam ja na promocji az 4 sloiczki tak bylo tanio, ale zadnych rewelacji nie widze. mam suche wlosy tak czy siak, jedynce co sie poprawilo to miekkosc wlosa i delikatny polysk

Bardzo fajna

Choc mam włosy przetłuszczające się ale farbowane, sięgam po nią raz lub dwa razy w tygodniu. Ładnie wygładza włosy i są takie mięciutkie po niej, a zapach....cuuuudeńko, utrzymuje sie nawet na drugi dzień. Nic dodać nic ująć, koloru raczej nie chroni bo nie zauważyłam różnicy w schodzeniu farby z włosów ale zostanę jej wierna bo dobrze nawilża (nie powoduje przetłuszczenia).

Świetna

Obawiałam sie maseczki z tej firmy, bo kiedyś bardzo żałowałam zakupu szamponu. Chodziłam chyba z miesiąc po sklepach, aż wreszcie się skusiłam na nią. I okazało się, że wreszcie znalazłam coś co poradziło sobie z moimi przesuszonymi włosami. Nakładam ją ostrożnie, na same włosy tak, żeby nie przetłuszczały sie bardziej. No i efekt jest znakomity. Włosy są miękkie, błyszczące :-) i właśnie takie śliskie. Baarzo mi sie podoba ten efekt i na pewno kupię ją jeszcze.
Niestety nie zauważyłam ochrony koloru i w ogóle jakiego kolwiek działania w tym względzie, więc dlatego tylko 4 gwiazdki. No i zapach mógłby być inny, ale wiem, że cała linia Dove ma taki zapach więc sie o to nie czepiam...

Zapłaciłam za nią 18.00zł, a za tak duże opakowanie i taką jakość to śmieszna cena.