Sidmool, Min Jung Gi [Volufiline Ampoule] (Wypełniacz bez wstrzykiwania)

Sidmool, Min Jung Gi [Volufiline Ampoule] (Wypełniacz bez wstrzykiwania)

Wypełniacz bez wstrzykiwania koreańskiej marki Sidmool zawiera ekstrakt z Anemarrhena Asphodeloides jest roślinnym czynnikiem wzrostu, zwiększa ilość produkowanych przez nasze ciało komórek tłuszczowych oraz przeciwdziała starzeniu się skóry. Serum można stosować do powiększenia biustu oraz odbudowy zapadniętych okolic oczu, dodania objętości kościom policzkowym, ustom, wypełnienia zmarszczek nosowo-wargowych, a także na wierzch dłoni i stóp.

Po początkowym rozczarowaniu, niespodzianka !

Produkt kupiłam w celu nieinwazyjnego skorygowania doliny łez, która mimo wieku (trochę przed 30 -stką) jest już u mnie bardzo widoczna. Zachęcona pozytywną opinią na blogu Azjatycki Cukier kupiłam na ichniejszym azjatyckim bazarze tego oto sidmoola. Pełna nadziei zaaplikowałam go już pierwszego wieczoru po otrzymaniu paczki - jaki poczułam żal i rozczarowanie kiedy rano okolica oka była zaczerwieniona i sędząca ,a w miejscu na policzku gdzie olejek samowolnie się przemieścił pojawił się syfek... (produkt generalnie niezdyscyplinowany - bardzo migruje - trzeba uważać z ilością). Odstawiłam, zaponmiałam. Po jakimś czasie koleżanka opowiadała mi że stosuje inny produkt, ale również oparty na volufilinie na usta - by je uwydatnić. Wargę górną mam dość trochę węższą od dolnej więc mnie zaciekawiła tematem :P. Spróbowałam i ja z moim sidmoolem... Po 2 miesiącach stosowania muszę przyznać że jest efekt ! Oczywiście nie taki jak po zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej...raczej subtelny (co w sumie sobie cenię), ale dla mnie zauważalny ! Koniec końców jestem zadowolona. Produkt bardzo wydajny !