L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Power Color Care, Szampon regenerujący do włosów koloryzowanych

Szampon jest przeznaczony do włosów koloryzowanych szczególnie wrażliwych, zawiera system SOS Repair w którego skład wchodzą aktywne proteiny, polimer ochronny oraz ceramidy, których zadaniem jest wzmocnienie i odbudowanie włókna włosa.
Rezultatem stosowania szamponu jest łatwość rozczesywania, gładkość, sprężystość oraz bardziej wyrazisty i trwalszy kolor (przynajmniej tak obiecuje producent).

Polubiliśmy się

Szampon który w moim przypadku spełnił obietnice producenta.
Po pierwsze, przy regularnym stosowaniu kolor włosów pozostaje dłużej "świeży", nie blaknie, nie zmywa się. Szampon doskonale nawilża i dość dobrze odżywia, choć nie jest to tak spektakularne działanie, jak szamponów z linii stricte regeneracyjnych.
Dla mnie ideał wśród szamponów do codziennego stosowania.
Zgadzam się jednak, że może obciążać włosy i powodować szybsze przetłuszczanie- tak było w przypadku mojej mamy, która również go używała, ale w przeciwieństwie do mnie ma cienkie i delikatne włosy.
Ja ze swojej strony polecam.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 1500 ml

bardzo dobry

jest po prostu swietny! na prawde wlosy sa miekkie, łatwo sie rozczesuja, ładnie się błyszcza, maja zdrowszy wygląd. w polaczeniu z odżywką szampon daje idealny efekt

ogolnie te kosmetyki z serii professionnel sa na prawde idealne

polecam:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:duuuzo:)

świetnie wygładza włos

To szampon który świetnie wygładza łuskę włosa, efektem są śliskie, gładkie, miękkie włosy. Byłam bardzo zadowolona z tego szamponu no i ten malinowy zapach.

depilacja zalety

nie nie nie

Pierwsze rozczarowanie produktem profesjonalnym:
- obciąża, powoduje potworne przetłuszczanie się włosów,
- już w trakcie mycia czuć, że włosy są oblepione, tłuste i bardzo ciężko to spłukać; generalnie samo mycia nie dawało wrażenia, że włosy są po nim czyste tylko takie właśnie lepkie i nieświeże,
- żadnego efektu chroniącego kolor, działał tak jak inne zwykłe szampony,
- zapach - w zasadzie można raczej powiedzieć jego brak, produkt zupełnie bezzapachowy, a to co w nim czuć - odrzuca, coś na kształt dziwnej chemii.
Plus za wydajność, ale robiłam wszystko by pozbyć się go jak najszybciej z domu.
Zadziwiające - bardzo przypadł do gustu mojej mamie (na szczęście), która ma ekstremalnie cienkie włosy - stwierdziła po nim wzmocnienie i większą gęstość - zadziwiające.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 1,5 l

Porównywalny z innymi

Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego działania tego szamponu co do trwałości koloru bądź łatwości rozczesywania. Wysoką cenę małego opakowania rekompensuje duża wydajność- wystarczy rzeczywiście odrobina. Zapach nie bardzo mi się podobał. Są lepsze nawet z "niższej półki" cenowej.

Używam tego produktu od:rok temu

Okropny :(

Na moje nieszczescie kupiłam załą 1,5 litrowa butle tego szamponu!! I do tej pory nie moge go zuzyc.Jak dla mnie jest on straszny pod kazdym wzgledem:
- okropnie pachnie
- wysusza wlosy, plącze je
- zero zachowania kolor
- zero odzywienia
Nie widze zadnych plusów.I to ma byc szampon profesjonalny?Nie polecam!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1,5 litra

Są ZA...są PRZECIW

Włosy farbuję od wielu lat, a że mam je cienkie i delikatne zawsze poszukuję szamponu, który miałby wpływ na obie te kwestie. Dość dawno temu używałam szamponu Loreal Absolut Repair i pamiętam, iż bardzo służył moim włosom. Kiedy zaczęłam myć włosy codziennie i codziennie suszyć je suszarką, zauważyłam, że barzo szybko płowieje mi kolor, dlatego też skusiłam się na Szampon Power Color. Kupiłam go na Allegro - o wiele wiele taniej niż w salonach.
I tak: szampon ma bardzo, bardzo gęstą konsystencję, co czyni go niezwykle wydajnym, bo wystarczy mała kropla, by umyć całą głowę; poza tym świetnie się pieni. Ma wspaniały zapach, który dodatkowo wpływa na przyjemność jego stosowania. Podczas mycia czuje się jak włosy dostają dużą dawkę składników odżywczych, stają się pogrubione i mocne. Szampon nie plącze włosów, poza tym po każdym myciu używam odżywki do spłukiwania, więc nie mam problemów z ich rozczesaniem.
Niestety szampon ten podrażnił mi skórę głowy, zaczęła się mocno łuszczyć. Poza tym nie zauważyłam, by w szczególny sposób wpływał na zachowanie koloru, a tego należałoby się spodziewać po produkcie profesjonalnym. Owszem kolor nie płowiał aż tak szybko, jak wcześniej, ale identyczne efekty uzyskują moje koleżanki używając "sklepowych" szamponów, więc po co przepłacać.
Podsumuję tak: dla mnie jest to bardziej szampon regenerujący niż chroniący kolor.

Używam tego produktu od: 23 grudnia 2006 r.
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 250 ml.

dla mnie jeden z naj

szampopn bardzo dobrze pielegnuje, choc przesada jest ze jego stosowanie zwalnia nas z uzywania odzywki.
cenie go za to, ze nie placze wlosow, nie wysusza, w moim przypadku wyraznie wygladza. ogromna zaleta jest to, ze, jak zwrocily uwage poprzedniczki, wlosy o wiele wolniej sie po nim przetluszczaja.
oglnie bardzo lubie, na pewno kupie jeszcze nie raz, mimo ze do najtanszych produktow nie nalezy.

Używam tego produktu od:

Taki, jak trzeba

Zdecydowanie lepszy, niż szampony z drogerii. Moje włosy również nie przetłuszczają się po nim, nie musze już ich myć codziennie, lecz co drugi dzien, a wyglądają równie dobrze. Już podczas mycia można zauważyć, że szampon działa, włosy są bardzo miękkie. Rozczesują się lepiej i ogólnie ich stan uległ poprawie, a wcześniej były bardzo przesuszone na końcach częstym rozjaśnianiem. Mam dużą butelkę, 1,5l za 52zł, więc poza zaletami wymienionymi wcześniej, to również plus, opłaca się bardziej, niż kupowanie tańszych szamponów w małych butelkach.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

BEZKONKURENCYJNY

Dla mnie doskonały! Nie używałam vitamino color, tylko od początku power color i chyba go już na inny nie zmienie! Włosy po nim łatwo się rozczesują i ładnie błyszczą. Nie obciąża moich włosków a jednosześnie znacznie zmniejsza ich puszenie. Moje włosy znacznie mniej się po nim tłuszcza niż po jakimkolwiek innym - o dziwo! Dawniej myłam włsoki codziennie, teraz wystarcza co 2-3 dni. Dodatkową zaleta jest cena - za opakowanie 1,5l (nabyte w sklepie fryzjerskim) wychodzi - po przeliczeniu objetości - tyle samo za zwykły "sklepowy" szmpon, albo nawet mniej :)

brat vitamino color

wedlug mnie niczym nie różni się od zapachowego braciszka Vitamino Color. Power color jest zupełnie bezzapachowy (no, chyba ze zmienił się od 2001 roku, kiedy namiętnie go używałam) Włosy były po nim gładziutkie, sprężyste, skóra głowy bez śladu podraznień, lecz gdy są bardzo zniszczone i tak bez odżywki się nie obejdą. Używalam go codziennie i nawet suszarka im wtedy nie szkodziła. Kolor się nie spłukiwał.
Wolę jednak wersję perfumowaną Vitamino Color.