Nuxe, Rêve de Miel, Crème Visage Ultra - Réconfortante Jour (Ultrakomfortowy krem do twarzy na dzień)

Krem do skóry suchej i wrażliwej marki Nuxe z serii Rêve de Miel, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, koi, regeneruje. Zawiera miód i olejki, ma bogatą, kremową konsystencję, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, koi i regeneruje skórę podrażnioną szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Podrażnienia, uczucie ściągnięcia oraz zaczerwienienia zmniejszają się dzień po dniu. Zawiera co najmniej 90% składników pochodzenia naturalnego (w tym miód, olejek ze słonecznika, arganowy i ze słodkich migdałów, masło shea, ceramidy z szafranu). Nie zawiera parabenów. Nie zatyka porów.
Sposób użycia: Nałóż ultrakomfortowy krem do twarzy na dzień o poranku na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Krem nadaje się do całorocznego stosowania w przypadku cery suchej i wrażliwej lub do pielęgnacji cery normalnej w skrajnych warunkach atmosferycznych.

na dzień
bez parabenów
w słoiczku
Struktura
bogate
krem
50 – 100ml

Tlusta formula raczej na zime

Bardzo przyjemny zapach miodu, bogata konsystencja. Stosowalam zima , a i tak do konca sie nie wchlanial. Mam cere, ktora bardziej lubi kosmetyki "wodne" niz tluste. Wiec ponownie nie kupie. Ale generalnie zostalam pod dobrym wrazeniem, bo nawet przy tym "natluszczaniu" nie zapychal mi porow i nie mialam wypryskow. Jak zawsze brawa dla Nuxe

super ale trzeba uważać

Mam skórę bardzo wrażliwą. Wokół tego kremu kręciłam się bardzo długo, skusiłam się dopiero w tym roku na okres jesienno-zimowy. Mam z tej serii miód do ust, pomadkę i krem do rąk.

Bardzo odżywczy :)

Nuxe, w przeciwieństwie do Vichy, ma w swojej ofercie kilka kosmetyków, które naprawdę oceniam dosyć wysoko - do moich faworytów należy balsam do ciała o oszałamiającym zapachu migdałów i pomarańczy, oraz osławiony suchy olejek.
Oceniany przeze mnie krem również zasługuje na wysoką ocenę i rozważę jego ponowny zakup na następną zimę, ponieważ bieżący słoiczek testuję od lutego :)
Moja cera jest normalna, płytko unaczyniona (czyli należę do wrażliwców), nie błyszczy się nadmiernie. Kosmetyk zapewnia jej bardzo dobre, długotrwałe nawilżenie (żadne suche skórki nam nie grożą) i solidne odżywienie, ale w strefie T, przede wszystkim na czole, mnie nabłyszcza. Nie zapycha, szybko się wchłania, pełni nawet rolę kompresu w razie potrzeby. Dość dobrze chroni w chłodniejsze dni. Nie zauważyłam zaognienia naczynek. Jestem zadowolona, tylko słoiczek mógłby być szklany, zamiast plastkiowego ;) Bardzo wydajny - używam już dwa miesiące, sporadycznie nakładając na noc solidniejszą porcję, i jeszcze mi się nie skończył!
PS. Krem ma mocny zapach, ale mnie nie uczulił przyzwyczaiłam się do niego.