Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy

Pojemność 1 szt

Sztuczne rzęsy oferowane w czterech rodzajach: od naturalnych do bardzo gęstych i długich, wręcz karnawałowych. Zestaw zawiera dwa paski z rzęsami oraz klej.

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Całkiem dobre.

Kupiłam te rzęsy już dawno, ale nigdy wcześniej nie nosiłam sztucznych rzęs, więc tak sobie leżały nieużywane. Jakiś czas temu postanowiłam jednak je wypróbować. Dołączony do nich klej był już zaschnięty, więc go nie użyłam. Rzęsy się spisały, teraz pewnie częściej będę ich używać na jakieś wyjścia. Są na cienkim pasku, dzięki czemu łatwo się je nakłada, można użyć ich kilka razy. Po kilku użyciach niestety trochę się zniekształciły i raczej ich już nie użyję. Na moich oczach nie wyglądają sztucznie, a to duży plus. Wytrzymały mi całą noc, nie musiałam nic poprawiać. Odklejenie ich jest również proste. Plusem jest też ich cena, dostępność. Nie są jakieś rewelacyjne, ale kupiłabym je ponownie.

Szału nie ma...

Kupiłam te rzęski jakiś czas temu, chciałam coś na pasku. Na te była meeega promocja bo kupiłam je po 2,50zł (ostatnie sztuki).
Klej - masakra, najlepszy jest DUO. Same rzęski wyglądały dość naturalnie, ale jak dla mnie są zbyt mało elastyczne i ciężko się je aplikuje.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 pary rzęs

Totalna klapa .

Klej dołączony do rzęs jest do niczego ! Wogóle nie spełnia swojej funkcji .
Poza tym rzęsy strasznie nie naturalnie wyglądają.

+ tanie i nic więcej .
- badziewny klej
- wygląd rzęs

Używam tego produktu od: sylwestra do nigdy
Ilość zużytych opakowań: 1 z klejem

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Polecam tylko ze względu na rzęsy

Kupiłam ostatnio te rzęsy. Chciałam je wypróbować ale jak tylko otworzyłam tubkę z klejem zaczął się problem. Klej w ogóle nie chciał wyjść z tubki, wyglądał jak guma, która się nie klei. Same rzęsy mają bardzo ładny kształt przez co dobrze prezentują się na oku i nie wyglądają sztucznie, jak niektóre.
Mogę je polecić tylko z tego względu, lecz trzeba zainwestować w inny klej.

Używam tego produktu od: parę minut
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Plusy przemawiają"za"

Więc tak:

Plusy:
-cena
-dostępność
-trwałość kleju(przyklejałam nie tylko sobię,każdej mojej koleżace trzymały się niezawodnie aż do demakijażu)
- wielokrotnego użytku, jedną parę noszę do 10razy!

Minusy:
-jeden rząd pasków jest odwrotnie zrobiony...-tzn. oba rzędy są rosnąco ułożone od lewej do prawej..na jedno oko- oki,a na drugie wychodzi,że dłuższe rzęsy są w kąciku ka niż na końcach-lepiej nie mogłam tego ując
- biały klej, który trzeba zakryć czarną kredką-Mi to nie przeszkadza,bo nie wyobrażam sobie pozostawić przyklejanych rzęs samych sobie bez przykrycia

Więc to powód dla którego muszę porzucić iszukać nowych

Miłe zaskoczenie

Zdecydowałam się podkreślić rzęsy jakimś fajnym efektem, dlatego postanowiłam sprawić sobie jakieś sztuczne, a że w mojej drogerii nie było innych do wyboru, padło na rzęsy z Top Choice.
I był to dobry wybór ;)
Rzęsy nakłada się stosunkowo łatwo - są delikatnie wyprofilowane, nie są przymocowane na grubych paskach jak to bywa w tańszych rzęsach. Moje miały dosztukowane diamenciki - trzymają się dzielnie - nie odpadają.
Klej - biały, dobrze trzyma, nie boli również przy ściąganiu rzęs (po zaschnięciu jest jakby sylikonowy). Wytrzymał całonocną imprezę, a była to moja pierwsza... aplikacja ;)
. Łatwo jest też go usunąć z rzęs, tak że nadają się one do kolejnego użycia.

Używam tego produktu od: kilka razy

Nie dla mnie...

Kupiłam rzęsy z Top Choicea niejako zmuszona brakiem w Naturze moich ulubionych Donegali...I muszę powiedzieć, że Top Choice mnie zawiódł...
Jako minusy mogę wymienić przede wszystkim :
- wiotkość rzęs, tzn. głównie paseczka służącego do mocowania ich na powiece - po kilku użyciach szybko się zniekształcił, włoski zaczęły wypadać z rzęs,
- fatalny klej - trzymał się tylko przez godzinę, dwie, następnie odklejał się od skóry

Plusem zdecydowanie był ich kształt - cienkie, długie rozdzielone - ładnie prezentowały się na oku.

Używam tego produktu od:użyłam 2, 3 razy

niezawodne

Miałam 2 wersje tych rzęs, jedne dosyć rzadkie ale bardzo długie, drugie bardzo gęste. Obydwie pary sprawdziły się znakomicie. Nie miałam żadnych problemów z założeniem i zdjęciem rzęs. Trzymały się bardzo długo i wyglądały niesamowicie. Polecam każdemu

Używam tego produktu od:ok 4 miesiące temu

bardzo dobre

pierwszy raz postanowilam dokleic sobie sztuczne rzesy. myslalam ze bede sie z tym bawic z godzine, czytalam ze to trudne do wykonania samodzielnie. zaczelam sie wiec malowac duzo wczesniej przed impreza zeby miec ewentualnie czas na zmycie i zrobienie zwyklego makijazu oczu. przyklejenie rzes bylo banalnie latwe mimo ze robilam to pierwszy raz w zyciu! bardzo ladnie wygladaly cala impreze i ani troszke sie nie odkleily. nie bylo tez problemow z ich usunieciem - wystarczyla woda i plyn do higieny intymnej;) wyczyscilam je z kleju spirytusem i sa gotowe do kolejnego uzycia:) pewnie beda ze mna na niejednej imprezie:)polecam. 4 gwiazdki bo nie znam sie na tego typu produktach, ewentualnie odejme lub dodam z czasem.Używam tego produktu od:1 raz

bez porównania

Sprawdza sie niestety moje przekonanie, że jak się znajdzie produkt niemal idealny (choc drogi) to trudno rzetelnie oceniać inne produkty,bo sie ciągle porównuje...ale postaram się...
zestaw tani i razem z klejem, a to duży plus, klej taki sobie, wysychając zostawia białą warstewkę, która niestety widac i trzeba sie nieźle namęczyc z grubszą krecha na powiece, żeby to zamaskować. Niestety nie wytrzymuje do rana ale za to nieźle sie zmywa. Jak to spostrzegawczo zauważył mój partner po północy - albo mi sie wydaje albo zaczynasz sie sypać, bo ci rzęsa odpada :) oczywiście odpowiedzialam,że mu sie wydaje w co zdaje sie uwierzył :) czyli bez kleju na impreze ani rusz, poza tym mimo, że rzęsy wyglądają całkiem nawet naturalnie nadają sie wyłącznie na jeden raz bo po zmyciu się "zwichrowują" i można je wyrzucić. Cóż, niestety przy rzęsach Art Deco zostają w tyle daleko daleko i chyba dlatego juz ich nigdy nie kupię :)

nawet OK

to byly pierwsze rzesy, jakie mialam przyjemnosc (?) przyklejac. Rzesy musialam srednio co 3-4 godziny poprawiac (byc moze to dlatego, ze mialam obawy przed odklejeniem sie ich) poza tym przyklejalam je po raz pierwszy i moze zrobilam to nieumiejetnie. W kazdym badz razie jestem zadowolona, poniewaz efekt byl oszalamiajacy! stanowczo polecam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

bardzo dobre!

Jedyne sztuczne rzęsy w tej cenie które mają przyzwoity klej. Naprawdę bardzo dobrze sie trzymają całą przetańczoną imprezę pomimo dymu papierosowego i pary. Ciężko je nawet później zerwać - do tego celu używam mleczka do demakijażu.
Do wyboru jest kilka "fasonów" zgęszczających bardziej naturalnie, czy teatralnie wydłużających nasze rzęsy. Osobiście przycinałam sobie te rzęski na takie mniejsze 0,4 cm kępki, łatwiej się je przyklejało, ale dałam radę przykleić koleżance całe - efekt był powalający! :-)
Byłyby doskonałe gdyby klej był czarny lub całkiem przezroczysty - a tak jest odrobinę widoczny - trzeba uważać i dobrze zatuszować