Regina Kosmetyki, Sea Buckthorn, Hand Cream (Krem do rąk z rokitnikiem)

Regina Kosmetyki, Sea Buckthorn, Hand Cream (Krem do rąk z rokitnikiem)

Specjalnie opracowany krem do suchej i wrażliwej skóry rąk. Zawarty w kremie olej z rokitnika ma korzystny wpływ na skórę, dostarcza skórze dużą ilość witamin i minerałów. Krem aktywnie stymuluje odnowę komórek i regenerację skóry, poprawia elastyczność i zapobiega jej wysuszaniu. Olej rokitnikowy pomaga walczyć z oznakami starzenia, zapewnia skórze dawkę witamin i mikroelementów, odżywiając i wzmacniając skórę.

Działanie kremu jest przyjemne

Krem kupiłam w internetowej perfumerii, stacjonarnie nie jest dostępny. To już drugi krem do rąk tego producenta. Miękka tuba z nakrętką jest wygodna w użyciu, krem ma konsystencję zwartą, maślaną, kolor żółty o bardzo wyrazistym zapachu, słodko- kwaśny, fajny nie jest męczący.Krem łatwo i szybko się rozsmarowuje. Dość szybko się wchłania, nie jest to jednak wchłanianie błyskawiczne. Trzeba poczekać ok.dwóch trzech minut. Nie zostawia po sobie żadnej tłustej, ani lepkiej warstwy. Bardzo jestem z niego zadowolona, dłonie pozostają gładkie i nawilżone, teraz w okresie zimowym nie mam żadnych problemów ze skórą dłoni.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni