Balea, Q10, Anti-Falten Augen Pads (Płatki przeciwzmarszczkowe pod oczy)

Balea, Q10, Anti-Falten Augen Pads (Płatki przeciwzmarszczkowe pod oczy)

Pojemność 12 szt

Nawilżające przeciwzmarszczkowe płatki Balea Q10 witalizują i wygładzają skore wokół oczu. Dzięki enzymowi Q10 komórki są zaopatrzone w energie i wspomagana jest odbudowa naskórka. Kwasy Omega zaopatrzają skore w istotne lipidy i stabilizują barierę skory. Dzięki temu uzyskuje ona gładszy wygląd. Płatki nawilżają i odświeżają spojrzenie dzięki efektowi chłodzącemu. Zmarszczki mimiczne i głębsze bruzdy zostają zmniejszone.

Czy ja wiem....

sama nie wiem jak je ocenić i czy polecić...
Plusy:
-wygodne (nie trzeba nic wklepywać ani smarować),
-niedrogie,
Minusy:
-mam przy ich ściąganiu uczucie, że naciągam skórę pod oczami,
-nie widzę skutków ich stosowania, więc chyba już ich nie kupię.
Raczej nie niż tak.

splycaja zmarszczki przed wielkim wyjsciem

Bardzo lubie te platki, choc z uwagi na brak wiekszych zmarszczek uzywam ich sporadycznie.
Zauwazylam, ze swietnie poprawiaja jedrnosc skory przed wielkim wyjsciem i pozwalaja makijazowi wygladac naturalniej a skorze gladziej.

Bardzo dobrze sie kleja i daja uczucie odswiezenia.
Nie jest to produkt, ktory z 60-latki zrobi 20-latke, nie ludzmy sie, ale jest naprawde dobry, jesli chodzi o wypychanie drobnych linii i faldek, chocby na kilka godzin. Efekt nie utrzymuje sie niestety dluzej niz jeden dzien, ale wydaje mi sie, ze nie jest zbyt dobrze stosowac ten produkt codziennie, wiec przed kazdym waznym wyjsciem/wieczorem/dniem nakladam platki na 20 minut. Rezultaty widac od razu.

Spojrzenie jest delikatnie rozswietlone, a drobne linie o wiele gladsze (uwaga przy naklejaniu aby nie zrobic sobie nimi zmarszczek sklejajac ze soba platy skory ;)). Jesli ktos ma bardzo sucha skore polecam raczej platki nawilzajace, ktore dodatkowo rozjasniaja cienie pod oczami i redukuja napuchniecia.

Używam tego produktu od: okolo 2 lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 5