Cherrymide, Krem nawilżająco-wygładzający

Cherrymide, Krem nawilżająco-wygładzający

Krem nawilżająco - wygładzający na dzień pomaga chronić skórę i jej młodość. Zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także dodaje cerze promienności i blasku. Łączy w sobie moc ekstraktu z wiśni japońskiej, który ma wyjątkowe właściwości odżywcze i łagodzące podrażnienia, oraz siłę działania ceramidów, które doskonale wnikają w naskórek i wbudowują się w struktury spoiwa komórkowego. Doskonale zabezpieczają przed utratą wody oraz zapewniają skórze gładkość i elastyczność, tym samym zdecydowanie wpływając na redukcję zmarszczek. Olej z winogron posiada właściwości ochronne, wzmacnia płaszcz lipidowy i redukuje wolne rodniki. Preparaty zawierające wyciągi z winogron redukują zmarszczki, pobudzają wewnątrzkomórkową przemianę materii i przyśpieszają powstawanie nowych komórek. Dzień po dniu zmarszczki ulegają wyraźnemu zmniejszeniu, skóra staje się odmłodzona i bardziej odporna. Kosmetyk uzupełnia niedobór wilgoci w skórze, odżywia i regeneruje naskórek.

Cena: ok. 23 zł / 50 ml

mi nie pasuje

Nie odpowiada mi moim zdaniem zbyt ciężki zapach tego kremu a i po zastosowaniu dodatkowo uczulił. Tak zresztą reaguję na kremy owocowe. Może dla kogoś lubiącego zapachy na buzi.

Bardzo dobry

Dostałam w sklepie kilka próbek tego produktu i z pewną nieufnością, bo jakoś nigdy "nie leżały" mi kosmetyki Kolastyny zaczęłam testować. Co za miłe zaskoczenie. Krem ma lekką konsystencję, przyjemnie pachnie wiśnią Bardzo dobrze się wchłania, ale zarazem znakomicie nawilża. Twarz ma ładny koloryt, jest miękka, wygładzona. Tak mi się spodobał,że jak zużyję obecny krem na dzień to go sobie kupię. Tymbardziej,że jest niedrogi.