Rival de Loop, Hydro, Abschwellende Augenkonturenpads (Nawilżające płatki pod oczy)

Pojemność 12 szt

Nawilżające płatki Rival de Loop odprężają i odświeżają skore wokół oczu dzięki witaminie E. Zmniejszają drobne zmarszczki i obrzęki, przyspieszają proces regeneracji skory.

moje ulubione

To moje ulubione platki pod oczy, ktore stosuje przed kazdym wiekszym wyjsciem, a takze czasem dla odswiezenia spojrzenia z samego rana.

W przeciwienstwie do platkow marki Balea te dobrze sie trzymaja skory i nie spadaja na policzki. Efekt chlodzacy zarowno odswieza skore, jak tez pomaga pozbyc sie cieni pod oczami. Ja dodatkowo wsadzam je czasem do lodowki na godzine lub dwie przed nalozeniem. To podwaja efekt odswiezenia szczegolnie wtedy, gdy z jakiegos powodu zalezy mi, aby wygladac idealnie.

Efekt ich dzialania widac natychmiast po odklejeniu. Spojrzenie jest "zywe", cienie pod oczami znikaja, drobne zmarszczki faktycznie sa wygladzone.
Nie jest to jednak efekt, ktory utrzymuje sie dluzej niz kilka godzin.

Gdzies czytalam, ze nie nalezy tych platkow trzymac dluzej niz zalecany czas dzialania, ale nie pamietam dlaczego. Ja tego w kazdym razie nie robie.

Szczerze polecam!

Acha, sa MUST HAVE na przeplakana noc. Przywracaja normalne, nienapuchniete oczy w 20 minut, nie wazne ile sie plakalo!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam dokladnie, ale ponad 10 opakowan