Cherrymide, Krem odżywczo-regenerujący

Cherrymide, Krem odżywczo-regenerujący

W czasie snu, kiedy nasz organizm odpoczywa, składniki zawarte w kremie pielęgnują i odżywiają skórę - tak by po przebudzeniu była ona wypoczęta i pełna blasku. Ekstrakt z wiśni japońskiej dostarcza niezbędnych witamin i mikroelementów oraz jednocześnie delikatnie rozjaśnia skórę. Ceramidy zawarte w preparacie uzupełniają naturalne ceramidy skóry. Zabezpieczają przed utratą wody i przyspieszają regenerację, sprawiając, że cera staje się wyraźnie gładsza. Olej z Passiflory odpowiada za ujędrnienie i odżywienie skóry. Cera odzyskuje właściwą sprężystość i młodzieńczy wygląd. Przy regularnym zastosowaniu skóra staje się delikatniejsza, gładsza, nabiera większej sprężystości i elastyczności. Drobne przebarwienia ulegają rozjaśnieniu, a przyspieszony metabolizm komórkowy daje efekt w postaci wygładzenia zmarszczek.

Cena: ok. 23 zł / 50 ml

Podoba mi się

Testowałam go razem z kremem na dzień i również bardzo mi się spodobał. Ma nieco gęstszą konsystencję, jest zdecydowanie tłuściejszy niż jego dzienny odpowiednik. Pachnie tak samo- świezymi wiśniami. Na twarzy pozostawia tłustawy film, ale jako że stosuje się go na noc- mnie to absolutnie nie przeszkadza. Rano buzia jest wygładzona, dobrze odżywiona o ładnym kolorycie.