Zielona Herbata, Żel wyszczuplający anty-cellulit

Zielona Herbata, Żel wyszczuplający anty-cellulit

Żel zawiera naturalne substancje przyjazne skórze: zieloną herbatę, skrzyp, bluszcz, Imbir, Morszczyn , elastynę morską, kofeinę i witaminę E w mikrokapsułkach. Usprawnia metabolizm komórkowy, przyspiesza przemianę materii, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, ułatwia eliminację toksyn, nawilża, ujędrnia i wygładza ciało.

p>

Rozczarowanie

Naprawdę spodziewałam się czegoś więcej.
Poza przyjemnym zapachem, miłą konsystencją i szybkim wchłanianiem efekty są marne. Na pewno nie radzi sobie z rozstępami - no, chyba że po baaaardzo długim użytkowaniu. Ja go mam już 2 miesiące i nie widzę jakiś większych efektów.
Do plusów zaś jeszcze zaliczę fakt że faktycznie ujędrnia i fajnie wygładza skórę.

Ja kupiłam go na spłycenie rozstępów - nie sprawdził się ;/ Ale kupiłam teraz (zachęcona opiniami tutaj krem Eveline i czekam na efekty a ten żel stosuję wspomagająco.

Używam tego produktu od: -

nie jest źle, ale...

Fajny, świeży zapach zielonej herbaty. Efekt schładzania jest niesamowity! Polecam szczególnie latem, bo zimą jest to niekoniecznie przyjemne uczucie. Mam wrażenie, że ktoś przykłada mi kostki lodu do ud i pośladków ;) Żel napina ciało, wygładza, ale nie zauważam efektów redukujących cellulit i rozstępy. Może coś się zmieniło, ale nie były to duże, bardzo widoczne zmiany. Lubię go ze wględu na to napinanie i schładzanie za niewielką cenę :)

Używam tego produktu od: rok, może trochę więcej
Ilość zużytych opakowań: kilka

chłodzi

kupiłam go pod wpływem impulsu (spodobał mi sie przyjemny zapach zielonej herbaty no i ta cena 9.90 zł) żel rzeczywiście ujędrnia a co do celulitu to hmmm troszke zmalał ale używam go drugi miesiąc więc nie mam jeszcze klarownej opinii :) super chłodzi (polecam na zmęczone nogi). godny polecenia, zwłaszcza wśród innychdrogich kosmetyków tego typu)Używam tego produktu od:2 miesiąc

Jak makijażem powiększyć usta

siupel :D

Bardzo fajny żel ujędniający. Ma bardzo przyjemny zapach i świetnie chłodzi. Idealny na zmęczone i opuchnięte nogi. Skóra po nim na prawde staje się ujędrniona, gładka. Malutka wada, że troszeczkę dłonie się kleją jeśli rozsmarowujemy żel, dlatego lepiej jest go wklepywać.

R*E*W*E*L*A*C*J*A!!!!!

Używam tego żelu już chyba z 2 lata z małymi przerwami na wypróbowanie innych. Zawsze do niego wracam bo jest super! Fajny zapach, po uprzednim peelingu porządnie schładza skórę (bez peelingu zreszta też schładza). Jest gęsty, obecnie już nie ma granulek i jest w troche innym opakowaniu. Radzi sobie z cellulitem naparwde rewelacyjnie, zwłaszcza gdy się go nakłada rano i wieczorem... Ładnie napina i ujędrnia... Juz po 3-4 użyciach nie mam śladu cellulitu (ale gdy zapmne o tym żelu to powraca...), z rozstęami na pupie top troszke gorzej sobie radzi, potrzebuje o wiele więcej czasu na zmniejszenie ich. Ale i tak daje max ilość gwiazdek bo to jedyny żel któremu ufam :) Polecam gorąco zwłaszcza że można go kupić w promocji za 7.90 :)

Taki se :)

Fakt, ten kosmetyk ma powalajacy zapach, mila konsystencje z mikrogranulkami, niska cene i jest wydajny. Jednak nizbyt ujedrnia, nie napina skory, a szkoda. Troszeczke sie zawiodlam :(

ilość zużytych opakowań: 2

wziął mnie przebojem:)

Kupiłam ten żel bo chciałam pozbyć się tego okropnego cellulitu(na szczęście rozstępów nie mam)a aby pozbyć się tej przypadłości należy systematycznie uzywać kosmetyków-dlatego niska cena odegrała tu znaczącą rolę:) Żel cudownie pachnie, jest niedrogi,starcza na 3-4 tygodnie(używany raz dziennie)a do tego naprawdę jest skuteczny.Zawiera składniki które są najskuteczniejsze w walce z cellulitem-np.algi. Rzeczywiście trochę się lepi ale wystarczy odczekać kilkanaście sekund i spokojnie można założyć ubranie-nic się nie ubrudzi ani nie przyklei. Żel mocno napina skórę-lekko zwiotczałą, poprawia kolorek ciała na jednolity i naprawdę zaczął zwalczać cellulit po 1tygodniu używania -nie ćwiczę,tylko masuję nogi i pośladki przyrządem Oriflaemu z wypustkami. Myślę,że żel tak szybko zwalcza ten mój cellulit gdyż od kilku miesięcy prawie codziennie robię takie masaże-teraz już zaprzestałam dzięki skuteczności tego produktu. Martwi mnie tylko to,że chyba Bielenda wycofała już ten żel-w jego miejsce wprowadzili podobny z endorfinami. To już chyba nie będzie to samo...Jeżeli uda mi się dostać gdzieś go jeszcze to napewno kupię na zapas:)

tylko fajny zapach

Zapach-super!! tylko dlatego daje ** bo zachwycalam sie tym zapachem :D jest swietny, orzezwiajacy.no ale wlasciwosci... niestety...:( do niczego... nie zauwazylam zadnych efektow :( niestety.. aha ma fajne kuleczki ktore mi sie tez strasznie podobaja :P i rozpuszczaja sie przy wcieraniu :)

nawet nawet

kupiłam ten kosmetyk ze względu na rozstępy,które pojawiły się w ciąży.No i muszę przyznać,że szybko stały się mniej widoczne.Moze też trochę ujędrnia skórę,ale co do wyszczuplania i cellulitu to raczej się nie nadaje,przynajmniej u mnie się nie sprawdził.Plusem jest ładny zapach,konsystencja żelu,który szybko się wchłania i cena.Dla niezbyt wymagających może być.

Za taką cenę może być

Bardzo go lubie, ma przyjemny zapach,a konsystencja jak dla mnie jest ok.Klejenie- to prawda uniemożliwia masaż ale mi to zbytnio nie przeszkadza, przedewszystkim jest tani, ładnie napina i ujędrnia skóre.Używałam już paru takich żeli z "niższej półki" i uważam że ten jest najlepszy.

Typachnie idealnie...

Zaczynając od zalet: kupowałabym go ze względu na ten wspaniały zapach zielonej herbaty!! Cudowny! Przyjemnie napina skórę i przy codziennym stosuwaniu zdecydowanie ja ujędrnia.
Wady? Klei się dość długo po zastosowaniu, co nie jest zbyt przyjemne. Cellulitu nie likwiduje, a nawet nie zmniejsza, a jeśli chodzi o rozstępy, minimalnie wyrównuje koloryt. Kolejną wadą jest uniemożliwianie masażu (lubię robić masaż smarując sobie ciało) ze azględu na klejenie...
Nie moge ocenić jednoznacznie, bo jego zapach mnie oczarował i uzależnił... nie moge spokojnie koło niego przejść w drogerii, bo "tak ładnie pachnie":P ale obiektywnie zdecydowanie nie spełnia obietnic i nic nie likwiduje...
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

tylko zpach dobry

Kieyds kupilam sobei jedno opakowanie, w kazdym razie nie daje zadnych efektow, druga gwiazdke dam tylko zato ze ma ładny przyjemny zpaach , poza tym sie klei