Kilian, Flower of Immortality EDP

Kilian, Flower of Immortality EDP

Flower of Immortality marki By Kilian to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy Flower of Immortality zostały wydane w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker.

Nuty zapachowe: biała brzoskwinia, nasiona marchwi, irys, czarna porzeczka, róża i fasolka tonka.

ambrozja dla mojego nosa

Niesamowity zapach, który z założenia powinien być ciężki, a wcale taki nie jest. Dla mnie to prawie ekstaza w zapachach niszowych. Perfumy są mega bogate i choć nie mam takiego nosa, by rozbijać na składniki pierwsze, to czuć, że mamy do czynienia z prawdziwymi perfumami. I tego szukałam w perfumach niszowych. Ciepły, głęboki, otulający, rozwijający się zapach - na początku troszkę ciężkawy, ale po chwili ewoluuje zostawiając na skórze niemalże ekstatyczne połączenie swoich nut. Absolutne numer 1 jak dla mnie wśród zapachów niszowych. Podoba się mężczyznom. Wydaje mi się również, że amatorki świeżych, lekkich zapachów nie będą nimi zachwycone.

Na minus zaliczyć należy absolutnie cenę i dlatego odjęłam pół gwiazdki, bo cena jest potwornie zaporowa. Gdyby kosztowały o połowę mniej zapewne zakupiłabym, a tak... trzeba obejść się smakiem.

Polecam sobie przetestować, jeśli tylko ma się okazję i możliwość, lub zamówić próbkę z perfumerii, by spryskać się tą ambrozją. Zapach mógłby być jeszcze też troszkę bardziej trwały.

Używam tego produktu od: próbka mała
Ilość zużytych opakowań: próbka mała