Avon, Solutions Body, Bust Contouring Cream (Modelująco-liftingujący krem do biustu)

Bogaty w ekstrakty roślinne i substancje odżywcze, takie jak witaminy, żeń-szeń, sojo, hamamelis, algi itp.
Krem do pielęgnacji biustu i dekoltu, który napina i ujędrnia skórę, nadając piersiom pięknie wymodelowany kształt. Powleka biust niewidoczną siateczką podtrzymującą, dzięki czemu skóra napina się, a piersi unoszą się do góry. Modeluje i rzeźbi biust, ujędrnia i napina skórę na piersiach i dekolcie. Zawiera m.in. witaminy, hamamelis, żeń-szeń, soję, algi. Sprawia, że rozstępy są mniej widoczne.

Tragedia

Żadnego efektu!
Niestety, zaczęłam stosować ten krem i postanowiłam skończyć opakowanie, a efektu zero. Jedynie działanie jakie zauważyłam to to nawilżające, może trochę odżywcze, na pewno krem nie jest wart swojej ceny, bowiem nie działa tak jak powinien, nie podnosi biustu, a efekt przynosi taki sam jak zwykłe balsamy za parę złotych. Pachnie znośnie, ale nie można powiedzieć, że ładnie. Aplikacja jest mało przyjemna, krem tworzy taką powłoczkę na piersiach, nie za przyjemną. Jest wydajny i starcza na długo, ale stosowanie go nie ma najmniejszego sensu.

Plusy
- delikatny
- wygodny
- łatwość użycia
- dyskretny
- nawilża
Minusy
- nieefektywny
- źle pachnie
- cena
- uczucie lepkości

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Beznadziejny.

Za taką cenę nie spodziewałam się cudów jak po operacji plastycznej,ale myślałam, że będą jakiekolwiek. A przynajmniej większe niż po zwykłym balsamie, który nawilża i wygładza skórę.
Tragiczny. Oczywiście,ładnie pachnie, fajnie się rozprowadza, nawilża,ale chyba celem tego produktu miało być ujędrnianie. A nic nie zrobił. wspomnę, że mam 20 lat i moje piersi nie wykarmiły drużyny piłkarskiej i wszystkich jej rezerw, niczego nie wykarmiły,ale też przeszły wiele diet. Jednak myślałam, że jakikolwiek efekt prócz nawilżenia będzie widoczny. zawiodłam się :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego opakowania.

Bardzo dobry;)

Mimo tego iż jestem młoda to postanowiłam już dbać o wygląd mojego biustu. Krem Avonu kupiłam "na oko" i nie żałuje. Krem ma same plusy-miły zapach, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, a co najważniejsze DZIAŁA! ;) Także szczerze polecam! :)

Używam tego produktu od:pół roku

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

świetny

Dostałam w prezencie, bo nie odczuwam jeszcze skutków grawitacji, po karmieniu piersią też nie jesem, więc zwyczajnie nie potrzebowałam takiego kremu. Spróbowałam i bardzo mi przypadł do gustu
+ dobrze napina skórę
+ ładnie podnosi piersi do góry (u mnie nie wiele ale tez nie bardzo jeszcze jest co podnosić ;-) )
+ lekka, fajna konsystencja
+ dobrze się wchłania
+ wydajny
+ ładnie pachnie

Na temat efektu ujędrnienia się nie wypowiadam z powodów wyżej wymienionych

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Jakby działa!

Nie wiem czy to moja podświadomość, czy faktyczny stan rzeczy, wydaje mi się, że na prawdę po tym kremiku moje piersi są jędrniejsze, skóra jet taka napięta i są ładniejsze :) Do tego krem ma bardzo fajny zapach i opakowanie, jest wydajny, fajnie się wchłania. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię bo moje piersi jak narazie nie potrzebują drastycznie takich wspomagaczy, może kupię za parę lat, jak to się zmieni, a może nie kupię bo będzie dużo nowych kosmetyków:)

Używam tego produktu od:parę miesięcy

Daje rade ;)

Mam do czynienia z pierwszym produktem tego rodzaju, może dlatego efekt w pełni mnie satysfakcjonuje. W trakcie używania biust jest jędrniejszy, poprawia się również skóra na dekolcie, ale efekt znika gdy i krem zniknie. Opakowanie to duży plus no i nie wysoka cena...zaczyna się od 35zł/150ml.
Z tego co widzę niedługo zniknie z regularniej sprzedaży,być może Avon planuje jakieś ulepszenia ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

POLECAM!!!

DELIKATNA KONSYSTENCJA, WIDAĆ POPRAWĘ PO KILKU TYGODNIACH UŻYWANIA, BIUST STAŁ SIĘ JĘDRNIEJSZY I PEŁNIEJSZY,ŁATWY DOSTĘP DO KOŃCZĄCEGO SIĘ PRODUKTU W OPAKOWANIU - DLA MNIE MINUSEM JEST TO, ŻE PO ZAKOŃCZENIU UŻYWANIA KREMU EFEKT SIĘ NIE UTRZYMUJE, BIUST STAJE SIĘ ZNÓW MNIEJ JĘDRNY, ŻEBY UTRZYMAĆ EFEKT, TRZEBA KONTYNUOWAĆ SMAROWANIE! A CENA - ZA TAKI EFEKT, LEPIEJ CZEKAĆ NA PROMOCJĘ! ;)

Używam tego produktu od: KILKU MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: DWA OPAKOWANIA

Cudeńko!

Przyznam, że jestem młodziutka, więc krem stosuję profilaktycznie.
Przy regularnym stosowaniu krem napina skórę, ujędrnia, nawilża i podnosi biust do góry. Chodzę na siłownię (od 2 lat), więc krem w połączeniu z ćwiczeniami działa. Wygląd mojego biustu poprawił się. Zapach jest nijaki ani ładny, ani brzydki.
Polecam. Za taką cenę jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

ok

Używając tego kremu byłam bardzo zadowolona.
Oczywiście nie bylo zadnych spektakularnych zmian,ponieważ sam krem nie zmieni wygladu biustu.Ale dobrze nawilżał,skora byla miękka i bardziej elastyczna,może odrobine napieta,ale cudów nie ma.
Cena jest jednak zbyt wysoka.

Używam tego produktu od:4 miesiace

Ekstra

Krem znajduje się w poręcznym słoiczku co ułatwia aplikacje. Jest wydajny, ma przyjemny zapach, bardzo szybko sie wchłania. Moje piersi zyskują po jego użyciu. Są jędrne,nawilżone, delikatne, skóra jest idealnie napięta. Polecam wszystkim!
Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1,5

Wysoka cena za nic!

To byl moj pierwszy kosmetyk do biustu, kupiony pod wplywem impulsu.
No yhh dopoki nie mialam porownania to nie wystawialam recenzji ale np. teraz porownujac go z serum eveline wiem, ze ten nawet nie nawilzal nie mowiac o czymkolwiek innym.
Przereklamowny produkt i to bardzo!
Nie polecam, bo nie robi nic... co innego w/w serum ktore kupione za 10-13zl robi cuda z piersiami.

Używam tego produktu od:pol roku temu przez krotki czas,malo wydajny

Faktycznie bez fajewerków

Przychylam się do zdania poprzedniczek, mimo że mam do tego produktu mały sentyment:)
Krem jak dla mnie, b.ładnie pachnie, dobrze się wchłania i nawilża, ale niestety... nic ponadto. Nie ma co liczyć na wielkie efekty napięcia i ujędrnienia skóry.

I faktycznie, cena niewspółmiernie wysoka w stosunku do efektów.

Używam tego produktu od:kilka tygodni