Schwarzkopf Gliss Kur, Serum Deep - Repair, Maska do włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich

Maska intensywnie regenerująca Gliss Kur serum Deep-Repair do włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich. Formuła z amino-protein-serum i płynną keratyną zapewnia głęboką odbudowę w ciągu 1 tygodnia.

Używam prawie całej gamy z tej serii tzn szampon, odżywka, ekspresowa odżywka oraz maseczka już prawie miesiąc.
Tej maseczki używam 1-2 razy w tygodnie po umyciu szamponem. Włosy po tym zabiegu są pachnące, zadbane, miękkie w dotyku, zregenerowane oraz łatwo można je rozczesać. Produkt starcza na bardzo długo.

Bardzo dobra

Lubię i często do niej wracam.

Porządna, dobra maska, która naprawdę ma wpływ na stan i kondycję włosów.
+wygodne opakowanie
+spora pojemność
+najlepsze efekty stosując 2-3x w tygodniu
+wydajna, nie używa się jej dużo na pokrycie całych włosów
+gęsta, kremowa konsystencja
+działa! Poprawia stan włosów, regeneruje, odżywia, nawilża
+tania i dostępna
+przyjemny zapach

działa najlepiej nie po minucie i zmywamy (jak sugeruje na opakowaniu producent) tylko jak maska trzymana dłużej pod kompresem (folia, ręcznik)
Ja widzę efekty stosując ją regularnie więc polecam!

jak na razie- super!

Moje włosy moge określić zniszczonymi farbowaniem, nadwyrężonymi, puszącymi się, zmęczonych codzienną stylizacją. Szybko się przetłuszczają, próbowałam wszelkich sposobów wydłużenia czasu pomiędzy myciami, wszelkiego rodzaju szamponów i płukanek ale nie dałam rady, więc jestem zmuszona do mycia ich codziennie. Dbam o nie jak o mocno zniszczone, bo takie faktycznie są. Używam teraz całej serii tego Gliss Kura, z szamponem i jednominutową maską ekspresową i powiem tak- jak na razie jest świetnie :D Co dziwne- podobno ta seria obciąża włosy- ja tego nie zauważyłam, mimo tego, że myję włosy codziennie rano, wieczorem już były dość mocno oklapnięte, myślałam, że tak będzie i teraz a tutaj...wooow, nie dość, że włosy są mega wygładzone, naprawdę widocznie polepszył się ich stan to w dodatku wyglądają dobrze przez cały dzień 0.0 Nie wiem, jak będzie to wyglądało później ale na razie- jestem naprawdę pozytywnie, mocno zaskoczona :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie !