Schwarzkopf Gliss Kur, Serum Deep - Repair, Ekstremalne serum do włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich

Ekstremalne serum Gliss Kur Serum Deep - Repair do włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich, to formuła z Amino-Protein-Serumi płynną keratyną, która efektywnie rekonstruuje strukturę włosa aż do 10 warstw* w ciągu 1 tygodnia. To unikalna, lekka, kremowa formuła dla jedwabiście miękkich i zauważalnie bardziej sprężystych włosów.
*5-10 warstw osłonki włosa, w zależności od rodzaju włosów

Nic szczególnego

Zakupiłam to serum w promocji za ok. 17 zł Po umyciu włosów nałożeniu odżywki użyłam tego serum producent pisze ,że jest bez spłukiwania po czym rozczesałam moje włosy w przeciwnym razie byłyby posklejane nie zauważyłam aby w jakikolwiek pomógł na moje włosy nie były ani odbudowane ani odżywione może jedynie wizualnie wydają się w lepszej formie ale na pewno nie od środka.. efekt jest taki ,że włosy są może bardziej lśniące i lepiej się układają przy czym nie należy przesadzać z ilością produktu należy go używać od połowy głowy w przeciwnym wypadku włosy wydają się nieświeże , posklejane i przetłuszczone. .