Advance Techniques, Salon Therapy Scalp Treatment for Dry and Flaky Skin (Kuracja do przesuszonej i łuszczącej się skóry głowy)

Prawdziwa przyjemność dla suchej, łuszczącej się skóry głowy. Delikatnie usuwa martwy naskórek (AHA), pobudza i energizuje skórę głowy, by włosy mogły "zdrowo" rosnąć. Zapobiega dalszemu łuszczeniu suchego naskórka i powstawaniu osadów.
Dzięki mentolowi daje uczucie chłodnego ukojenia, łagodzi też podrażniona skórę. Odżywia cebulki włosów i chroni przed uszkodzeniami i utratą wilgotności.

Cena: 16,90 zł / 100 ml

za słaby

Ostatnio często po niego sięgam :(
Moja przygoda z szamponem Sunsilk zakończyła się uczuleniem skóry głowy - łuszczeniem i przepotwornym swędzeniem. Po każdym myciu musiałam sięgać po ten preparacik :( . Od razu zaznaczę, że w moim przypadku jest mało wydajny, bo nie stosuję się do zaleceń producenta, aby cytuję: "nałożyć KILKA KROPEL na skórę głowy i wmasować". Kilka kropel to sprawy na pewno nie załatwi :( Ja robię na głowie kilkanaście przedziałków i na taki każdy przedziałek nakładam po kilka kropel i wmasowuję. A czasem muszę nawet robić dokładkę :( Zaraz po aplikacji przyjemnie chłodzi skórę, ale jest za słaby (albo mój problem za silny).

świetna

Jakiś czas temu moim głównym problemem z włosami było swędzenie skóry głowy, którego przyczyny nie mogłam znaleźć. Ta kuracja właściwie od razu sprawiła, że swędzenie ustało i praktycznie do tej pory mam z tym spokój.

sama nie wiem

hmmm zastanawiałam się ile dać gwiazdek. zły nie jest, ale dobry też nie. efekty niestety widoczne są dopiero po długim stosowaniu. niepolecam osobom o długich włosać (ja mam własnie takie długie) ponieważ ciężko jest go wsmarować w skórę głowy. opakowanie też nie jest zbytporęczne wolałabym spray. dałam trzy gwiazdki bo jednak są te efekrty, po długim czasie ale są.