Schwarzkopf Gliss Kur, Ultimate Repair, Ekspresowa maseczka regeneracyjna do włosów

Ekspresowa maseczka regeneracyjna do włosów Gliss Kur Ultimate Repair przeznaczona jest do włosów bardzo zniszczonych i suchych.
Skuteczność widoczna już po 1 minucie od nałożenia:
- Głęboka regeneracja struktury włosów dzięki kreatynie.
- Do 95% Większa odporność* i blask.
Formuła z potrójnym kompleksem z płynną keratyną precyzyjnie naprawia uszkodzenia włosów i uzupełnia utraconą keratynę. Włosy są natychmiast odbudowane.
*w porównaniu do włosów przed stosowaniem produktu

Szału nie ma

Używam jej już od dłuższego czasu ale nie zauważyłam, żeby cokolwiek naprawiała. Zdziwiła mnie też jej konsystencja bo jak ją nakładam mam wrażenie że ona się ''rozdziela''? na takie małe kawałeczki i jest za mało kremowa, gęsta. Jedyny jej plus to taki, że ładnie mogę rozczesać włosy później i nie są suche. Produkt nie jest zły ale rewelacji też nie ma.

bardzo dobra

Jak dla mnie jest to bardzo dobra maska do włosów. Sprawdza się. Wystarczy chwila na włosach, a szczególnie części od ucha w dół, aby włosy stały się milsze w dotyku, wygładzone i w jakiś sposób odżywione. Jak za taką cenę - jestem zadowolona i na pewno jeszcze nie raz wrócę do niej :) dodatkowo, jest wydajna i ładnie pachnie

Bez rewelacji

Produkt łatwo znaleźć we wszystkich drogeriach. Jak każda odżywka pomaga w rozczesywaniu włosów, od tego one są. Nie zauważam jednak poprawy w kondycji włosów., a bardzo na to liczyłam.

Nie raz do niej wrócę! :)

Maska świetnie nawilża włosy, są miękkie, łatwo się rozczesują, nie puszą się. Cena przystępna, opakowanie wygodne, wystarcza na około 3 miesiące przy stosowaniu ok. 3 razy w tygodniu. Na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę, bo to jeden z najlepszych kosmetyków do włosów jaki miałam :)

Całkiem przyzwoita

Na moje cienkie, katowane rozjaśniaczem włosy, do codziennego stosowania jest całkiem ok. Włosy fajnie się rozczesują, są miękkie i błyszczące. Dosyć wydajna. Tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo potrafi dociążyć włosy.

Używam tego produktu od: dwa miesiące