Clare Blanc, Brozer mineralny

Clare Blanc, Brozer mineralny

Bronzery Claré Blanc to naturalnie wyglądająca i bezpieczna opalenizna. Składniki stworzone dla skór wrażliwych i bezpieczne dla alergików. Zawarty w nich olej jojoba, wspomaga naturalne funkcjonowanie skóry; witaminę E, która przyspiesza regenerację i spowalnia proces starzenia się i witaminę F, która stymuluje wzmocnienie odporności skóry. Puder jedwabny o działaniu odżywczym. Reguluje wilgotność, dzięki czemu skóra pokryta nim oddycha, a pory nie zatykają się. Dzięki bronzerom Claré Blanc możesz uzyskać wiele efektów - pięknie i naturalnie opalonej skóry lub wysmuklenia i wymodelowania twarzy. Bronzery mogą być także nakładane na kości policzkowe zamiast różu.

Jestem na TAK!

Przy zakupie podkładu tej firmy, dokupiłam jeszcze bronzer, róż i pędzle. Ogólnie bardzo lubię produkty mineralne, szczególnie róże, dlatego skusiłam się również na bronzer. Mam go w odcieniu Rocka Locka, jest dość jasny jednak bardzo ładnie dodaje subtelnej opalenizny jasnej skórze. Trzyma się długie godziny i starcza na wieczność.

Plusy:
- ładny, jasny kolor, dodaje subtelnej opalenizny
- wydajny,
- estetyczne opakowanie
- trwały

Czego chcieć więcej? :)

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry bronzer

Od niedawna testuję różne marki oferujące produkty mineralne. Clare Blanc jak na razie wypada najlepiej. Posiadam bronzer rozświetlający w odcieniu Papeete Sweetie dedykowany dla bardzo jasnej karnacji. Na początku wydawał się zbyt jasny jednak teraz wydaje mi się, że pięknie komponuje się z podkładem i ładnie podkreśla kości policzkowe.

Plusy:
- bardzo wydajny
- ładnie stapia się z podkładem dając efekt świetlistej tafli na policzkach
- nie uczula i nie podrażnia
- nie powoduje alergii
- dosyć trwały

Minusy:
- przy nakładaniu skośnym pędzelkiem hakuro osypuje się na całą twarz
- przy dotykaniu twarzy drobinki rozświetlające odbijają się na dłoni