Colour Fun Nail Polish (lakier do paznokci)

Colour Fun Nail Polish (lakier do paznokci)

Lakier do paznokci z najnowszej kolekcji Rimmel'a ma za zadanie oczarować kobiety bajeczną paletą kolorów. Colour Fun - Fantastyczny lakier - jest produktem proponowanym na sezon jesień/zima 2004.

Cena: 6,90 zł / 8 ml

ok

to był mój pierwszy lakier do paznokci z prwdziwego zdarzenia;)))
nie wymagałam wtedy za wiele od tego typu kosmetyków - pamietam że miałam czerwony i malowałam nim paznokcie u stóp a drugi jasny - u rąk - był ok;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu uzywałam go
Ilość zużytych opakowań: 1-2 opakowania

Super!

Nie bardzo już pamiętam w jakich okolicznościach nabyłam owy lakier, jednak jestem z niego bardzo zadowolona :) Mam odcień, różu, właściwie to taka mocna fuksja.

+ bardzo długo pozostaje we właściwej konsystencji tzn. nie gęstnieje
+ intensywny odcień, wystarcza jedna warstwa
+ długo się utrzymuje,używam go głównie do paznokci u stóp i potrafi wytrzymać w nie naruszonym stanie ok 2 tygodni - nie nakładam na niego żadnych utrwalaczy itp
+ bardzo dobrze się nakłada - fajny pędzelek
+ wydajny

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bardzo dobry

Bardzo lubię te lakiery. Mam 2-pomarańczowy z drobinakimi i opalizujący jasny róż.
Lakier dobrze się nakłada, nie robi smug, nie odpryskuje szybko, ładnie wygląda na paznokciach, długo nie gęstnieje (mam oba juz chyba ze 2 lata, rozcienczane bły może raz lub 2), ślicznie wygląda na paznokciach-zwłaszcza ten różowy.
Jak na lakier za te cene to rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: kończe 2

Starzenie się skóry - dieta

Bez zarzutu

Mam od ponad roku. kolr ciemny róż, a własciwie fuksja. Lakier w chwili obecnej jest juz zgęstniały,a le po roku to normalne. Kiedy był swieży, byłam zniego zadowolona. Ładnie krył, dość szybko wysychał. Efekt byl bardzo ładny. Bez smug, ładne krycie, intensywny kolor. Trochę szybko scierał się na końcówkach paznokci, ale to już taka przypadłość wszystkich ciemnych lakierów. Ogólnie nie mam do niego zarzutów. No i ta cena! Rewelacyjnie tania!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Średniak.

Na początku lakier jest bardzo fajny: rzadki, dobrze sie rozprowadza, dość szybko wysycha. Ale bardzo szybko gęstnieje (mimo trzymania w lodówce) i staje się nie do użytku. Trwałość pozostawia wiele do życzenia: szybko odpryskuje i ściera się z paznokcia. Dużymi plusami są przystępna cena i wybór kolorów.

Bardzo fajny :)

Mam mleczny kolor nr 250, o którym tutaj można juz poczytać poniżej. Wygląda super, zwłaszcza że przy moim kolorze skóry na dłoniach mogę sobie pozwolić tylko na jasne kolory.
Rozprowadza się dość łatwo, szczoteczka dośc fajna, nie za gruba, nie za cienka, nie za długa ;) po prostu w sam raz.
Ponad to, cena dość przystępna.

taki sobie

Używam na raz kilku lakierów mam zatem porównanie.Wśród manhattanu,max factora ten lakier wypada blado.Trzyma się góra 3 dni,odpryskuje,schnie długo.Jego zaletą jest za to cena(ok 7 zł).Ma śliczne perłowe kolorki(ja mam połyskujący różem nr 94).Można spróbować.

Taki sobie

Bardzo tani. Dalam w Rossmanie okolo 7 zlotych ;)
Fajny kolorek - rozowy, intensywny,bardzo błyszczacy,pieknie wyglada na paznokciu - ale uzykany dopiero po dwoch warstwach.
Pierwsza wartswa wysycha krotko, z druga juz jest duzo gorzej.
No i najwiekszy minus - trwalosc - dziwny jest, bo na niektorych paznokciach to trzyma sie i tydzien a z niektorych po dniu odpryskuje kawalkami, ze i tak trzeba od nowa malowac.
No i badzo oporny na zmywacz do paznokci ;)

Dwója,za szybko odpryskuje!

Lakier ma wiele istotnych minusów.
- inny kolor niż na palecie i w buteleczce. Ja mam jasny różowy, a na paznokciu jest biały perłowy:(
- trzyma się góra 3 dni, 2 dnia już odpryskuje z niektórych paznokci (nie ze wszystkich). Przy Colorramie tak nigdy nie było.
- zostawia smugi po pomalowaniu
-za drogi jak na takie efekty!!
+ Z plusów to tyle, że szybko wysycha, nie śmierdzi za bardzo:P, konsystencja w porządku, buteleczka malutka zgrabna, ale te plusy znowu nie są aż takie ważne:( Najważniejsze rzeczy są do niczego:(
POPRAWKA!!!
3 gwiazdki to za dużo zdecydowanie!! Lakier ozdabia moją półkę, bo nie mam czasu ani ochoty, żeby co drugi dzień zmywać i malować od nowa paznkocie!! Odejmuje 1 gwiazdkę,2 są akurat jak na takie działanie!

fajny efekt

podoba mi sie efekt jaki widoczny jest na paznokciach po pomalowaniu - kolor uzalezniony jest od swiatla i kata jego padania na powierzchnie:) do wysychania i konsystencji nie mam zastrzezen... wkurzylam sie tylko na pedzelek, bo jeden wlosek mi odstaje no ale przezyje;) trzeba takze wielkiej wprawy przy malowaniu nim, bo ciagle wyjezdza na skore. mam kolor taki bialy, podoba mi sie i mysle ze mozna sprobowac za ta cene

Ściera się natychmiast

Świetna konsystencja- jest dość gęsty. Dzięki temu bardzo dobrze kryje i łatwo się nim maluje paznokcie. Fajne małe poręczne opakowanie i wygodny pędzelek. Przystępna cena. Ładne kolory i super połysk. Szybko schnie. Niewiele brakowało, a bym uznała, że w końcu znalazłam lakier idealny. No właśnie, niewiele... Ma 1 olbrzymią wadę- strasznie szybko ściera się i odpryskuje: po 1 dniu! Nawet utwardzacze mu nie pomagają.

ilość zużytych opakowań: hmm 5 buteleczek w różnym stopniu zużycia, ale żadna zupełnie

jeztem zachwycona

bardzo dobry lakier do paznokci. długo się trzyma, nie ściera w bardzo zastraszającym tempie. wadą jest fakt, że nie jest super odporny na zmywanie....:((((( dłatego gwiazdka w dół. ogólnie polecam, bo za taką cenę i jakość warto.:D