Yves Rocher, Couleurs Nature, Top Coat Effet Gel (Lakier nawierzchniowy z efektem zelu)

Lakier nadaje paznokciom wysoki połysk i wrażenie żelowego wykończenia. Dzięki innowacyjnej formule wzbogaconej w żywicę elemi, paznokcie są wyjątkowo lśniące i wyglądają zdrowo. Wystarczy jedna aplikacja by uzyskać głęboki połysk.

Mniej niż przeciętny.

Top coat łatwo się nakłada, lekko (nieznacznie) nabłyszcza i właściwie to by było na tyle. Efekt nabłyszczający nie jest powalający.
Nie przedłuża "żywotności" kolorowego lakieru (stosowałam go na kolorowy lakier tej samej firmy).
Po użyciu już na trzeci dzień mam starty lakier na połowie paznokci (na krawędziach), niemal mam wrażenie, że bez tego top coatu lakier trzymałby się dłużej. Ze swojej strony nie polecam.

Bardzo dobry

Swietny lakier nawierzchniowy. Uzywam go na baze i lakier tej samiej firmy, wiec moze ma to znaczenie. Schnie bardzo szybko, swietnie sie naklada szerokim, wygodnym pedzelkiem. Nablyszcza i znaczaco przedluza trwalosc lakieru (tydzien). Niestety mam wrazenie, ze jest malo wydajny i chyba zaczyna sie zageszczac po pol roku uzywania, ale raczej mi to nie przeszkadza.

Nie, po prostu nie...

Przez pierwszy dzień działanie jest świetne - lakier dużo zyskuje po nałożeniu na niego tego top coatu, na prawdę ładnie się prezentuje. W opakowaniu mamy wyjątkowo szeroki pędzelek, dzięki czemu malowanie idzie szybko i sprawnie. Samą buteleczkę określiłabym jako średnio wygodną - przez to że jest taka wąska i wysoka lakier jest mało stabilny, niedużo mu trzeba żeby się bujnął i wylał.
Natomiast sam top coat... wyobrażałam sobie że lakier będzie bardziej trwały po nałożeniu tego tupu produktu, ale widocznie za dużo oczekiwałam :( Zauważyłam natomiast że ma on jedną specyficzną cechę, niespotykaną według mnie (a już na kilka bubli w tej kategorii się nacięłam), otóż lakier po 1 dniu zaczyna się zbiegać, kurczyć, ściągać, no jakby go po prostu ubywało! Przy tym całym kurczeniu nie zabiera ze sobą lakieru kolorowego no i szczęście w nieszczęściu nie kruszy się i nie pęka. Po pierwszym użyciu obwiniłam siebie - bo może ja niedomalowałam - ale po wielu próbach na różnych lakierach kolorowych (w tym tez na lakierach yves rocher) cały czas było to samo. Efekt o którym piszę jest szczególnie dobrze widoczny na jasnym lakierze. Oczywiście takie zachowanie top coatu skutkuje że końcówki mamy odsłonięte i szybko ściera się lakier kolorowy, u nasady paznokci też nie wygląda to dobrze :( Chyba się rozstaniemy, dobrze że w promocyjnej cenie kupiłam.
Mimo że wada jest jakby tylko 1, to jest ona tak znacząca że lakier nie nadaje się do używania.

Ekstra produkt!

Za każdym razem, gdy maluję paznokcie pokrywam dodatkowo kolorowe pazurki tym top coatem. Jaki lakier by nie był to nigdy się tak ładnie nie błyszczy jak przy użyciu tego top coata. Pięknie nabłyszcza, lśni jakby cały czas były posmarowane jakimś olejkiem, a dodatkowo utrwala kolor i trochę dłużej trzyma się na paznokciu lakier. Polecam!! ;)