Babydream, Feuchttücher (Chusteczki pielęgnacyjne (stara wersja))

Babydream, Feuchttücher (Chusteczki pielęgnacyjne (stara wersja))

Pojemność 20 szt

Chusteczki pielęgnacyjne z serii Babydream zawierają łagodną emulsję z ekstraktami z aloesu i rumianku, która dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę dziecka. PH neutralne. Bez barwników i alkoholu. Praktyczne w podróży.

Do wszystkiego

Bardzo przyjemne, tanie i funkcjonalne chusteczki. Mam je zawsze przy sobie, gdy wybieram się na spacer czy wycieczkę, ale i w domu się sprawdzają. Można nimi wytrzeć dłonie, użyć jako ściereczkę do sprzątania, zetrzeć plamę z ubrania, wszystko! Mają delikatny zapach, nie kleją rąk. Naprawdę są godne polecenia.

Idealne do wszystkiego

Chusteczki nawilżane to mój niezbędnik, który zawse mam przy sobie. Na ta nowa wersje natknelam sie w swoim Rossmannie juz jakis czas temu i kupuje ja czesto. Chusteczki zamkniete sa w malym opakowaniu, ktore idealnie pasuje do kazdej torebki czy kosmetyczki., Chusteczki wyciaga sie pojedynczo, nie sklejają się, są odpowiednio nawilżone. Mają deliaktny i niedrażniący zapach. Nadają się do odświeżania rak, twarzy, są uniwersalne. Można je kupić za niecałe 2 zł za 20 sztuk.

+ odpowiednio nawilzone
+ małe i poreczne opakowanie
+ delikatny zapach
+ optymalne odświeżenie
+ cena

nie mam zastrzeżeń

Bardzo dobre chusteczki odświeżające w niskiej cenie. Kupiłam je na szybko w Rossmannie, gdyż potrzebowałam czegoś do odświeżenia rąk i zdały egzamin na 6. Bardzo dobrze oczyszczają i odświeżają skórę. pięknie pachną, nie zostawiają lepkiej warstwy na skórze, są bardzo tanie i dostępne w małym opakowaniu, które zawiera aż 20 sztuk chusteczek. Polecam

bardzo przydatne

Świetne chusteczki, w świetnej cenie.
Jako mama nieco ponad rocznego malucha chusteczki nawilżane muszę mieć zawsze w pogotowiu. Te sprawdzają się w tej roli świetnie. Opakowanie jest malutkie, a zawiera aż 20 chusteczek. Same chusteczki są równomiernie nawilżone, ładnie pachną, świetnie odświeżają. Sam idealne do wytarcia dziecku rączek po piaskownicy, czy zmycia plamki z ubranka.
Mój absolutny must have w codziennej torebce. Polecam

chusteczki do zadań specjalnych

Chusteczki Rossmana Babydream to niezbędny produkt w mojej torebce. Stosuję je do odświeżania rąk w trakcie dnia, ale mają też inne zastosowania, które zdradziła mi moja mama ;-). Chusteczki są dobrze nasączone, delikatne i nie podrażniają. Ale, co zaskakujące - usuwają plamy! Kiedy zdarzy mi się delikatnie przybrudzić ubranie, natychmiast przecieram zabrudzenie chusteczką i znika ono błyskawicznie! Nie dziwią mnie te właściwości - wiadomo dzieci brudzą się bardzo szybko i mocno ;-). Cena chusteczek jest śmiesznie mała - 2 zł za 20 sztuk - zdecydowanie dobra cena. Mam zawsze ze sobą bo świetnie sprawdzają się w ekstremalnych sytuacjach oraz w podróży.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam - dużo