Soin Exfoliant Lumiere Visage

Soin Exfoliant Lumiere Visage

Delikatny peeling-krem złuszczający do twarzy, wzbogacony w składniki nawilżające i ujędrniające skórę. Usuwa martwe komórki naskórka, umożliwiając szybką odnowę i regenerację skóry. Lipopeptydy nawilżają skórę, nadając jej elastyczność. Delikatna baza kremowa pozwala na częste stosowanie, nawet przy wrażliwej skórze.

podobny do tanszych

Peeling dostalam w prezencie i musze przyznac, ze sama bym go nie kupila, bo wolalabym te kwote dolozyc do porzadniejszego kremu. Peeling ten daje podobne efekty jak inne drogeryjne kosmetyki tego typu. Wygładza, oczyszcza. Mam wrazliwa skore i dosc mieszane uczucia. Generalnie nie szczypal, ale cos mi jednak w nim przeszkadza poza smerfowym kolorem z perlowym polyskiem ;> Ma kremowa, bardzo delikatna konsystencje i mnostwo ostrych drobinek. Myśle, ze pomimo swojej delikatnosci jak sie wezmie na palce, na twarzy jest dla mnie za ostry. Mysle jednak, ze pozostane przy smierdziuchach enzymatycznych, a na czolo pozostawie sobie drobnoziarnisty. Wg mnie, nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobry ale bez rewelacji

Hmm... Mam mieszane uczucia. Waham sie miedzy trzema a czterema gwiazdkami, ale chyba raczej trzy. Moze z czasem zasluzy na wiecej? W sumie nie ma sie do czego przyczepic - dobrze oczyszcza i jest w miare lagodny. Ale jednak jesli ktos ma wrazliwa cere to moze ciut podraznic, mimo zapewnien ze nie powinien.
Z plusow to daje on takie "swieze" uczucie po uzyciu i jest naprawde wydajny.

Gładka przyjemność ;)

Moja wrażliwa, skłonna do alergii oraz płytko unaczyniona skóra do tej pory mogła sobie pozwalić wyłącznie na peeling gommage. I po taki udałam się do apteki. Pani magister wręczyła mi jednak Soin Exfoliant Lumiere z zapewnieniem, że z całą pewnością nie podrażni mojej skóry. I.....nie podrażnił. Egzaltacja farmaceutki - w przypadku tegoż peelingu a nie, zrecenzowanej już wcześniej przeze mnie, maseczki nawilżającej - dotknęła także mnie. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów mam wrażenie, że moja skóra jest po nim niemal nastoletnia.
Swoją konsystencją i perłowym połyskiem przypomina maseczkę do włosów. Maleńskie drobinki w tej kremowej formie delikatnie acz skutecznie ścierają martwy naskórek pozostawiając skórę świeżą i delikatnie tylko zaróżowioną. 100 ml pojemność przy 3 miesięcznym okresie gwarancji pozwala na bardzo częste stosowanie i pewność, że nie skończy się przed upływem terminu ważności.
Z czystym sumieniam polecam wszystkim wrażliwcom. Pomimo wysokiej ceny warta jest kupienia.

pierwsza depilacja bikini

nic szczególnego

Zwyczajny piling - tylko piling. Bez żadnych dodatkowych bajerów odżywczo-oczyszczających, moim zdaniem; niby ma nawilżać i coś tam jeszcze, ale naprawdę nie dostrzegłam nic takiego. Średnioziarnisty, ale nie za ostry, dość gęsty, nie wchłania się w trakcie masażu. Wygładza, no i to wszystko. Oczywiście nie podrażnia, ani nic z tych rzeczy, bo to produkt apteczny, a firma solidna ( jeszcze by śmiał, za te pieniądze :D ). Z mojej strony - przygoda jednorazowa, znam kilka leszych i 5 razy tańszych.

ilość zużytych opakowań : 1