Kari, Champagne EDP

Kari, Champagne EDP

Champagne to zapach, słodki, delikatny, a nuty czarnej porzeczki i grejpfruta czynią go wibrującym. Ta musująca mieszanka potrafi zawrócić w głowie!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka, grejpfrut
nuta serca: jaśmin, róża, magnolia, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo, ambra

Jak perfumy z kiosku

Przykro mi, że perfumy Kari nie sprawdziły się u mnie aż tak bardzo. Cena dość wysoka jak na tę jakość produktu, chociaż trwałość średnia, nawet chwilę pachnie, ale po jakimś czasie robi się coraz mniej intensywny. Ciężko powiedzieć o co dokładnie chodziło producentowi, kiedy tworzył tę kompozycję, jest ona dziwaczna i w zasadzie nie wiem, czy są jacyś zwolennicy takiej mieszanki. Nie czuję prawie niczego co wymieniono w kompozycji, a to raczej źle. Nie powiedziałabym, że to zapach słodki, więc znowu czuję inaczej niż producent. Czarna porzeczka i grapefruit gdzieś mi się przebijają, ale to wszystko. Tak na dobrą sprawę to ja nic nie czuję i jestem pewna, że podobnie odbiera to społeczeństwo. Ech, marny ten szampan...
Uważam, że odpowiednia cena za ten produkt to około 5 zł, a i tak nie mam pewności, czy nie byłoby to zdzierstwo.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego i ostatniego flakonu - oddaję koleżance