Mat Comfort, nawilżająco-matujący krem na dzień

Mat Comfort, nawilżająco-matujący krem na dzień

Krem dla osób o cerze miesznej i tłustej, po 25 roku życia. Krem zawiera wit H, wyciąg z alg i kompleks drożdżowy. Dobrze normalizuje pracę gruczołow łojowych i twarz długo pozostaje matowa i gładka.

Cena ok. 14,50 zł

Żaden komfort ze stosowania tego kremu. Po kilku razach wściekła cisnęłam go do kosza - coraz częściej takie nieprzyjemne niespodzianki funduje mi Kolastyna i prawdopodobnie ten krem przeważył szalę - nic więcej tej firmy nie kupię.
Krem już od otwarcia słoiczka niesamowicie... śmierdzi. Jest to zapach bardzo drażniący bo długotrwały, mocny, bardzo chemiczny. Coś nie do opisania.
Krem ma gęstawą konsystencję, nie wchłania się błyskawicznie, wymaga długiego wmasowywania go w skórę.
Nawet przez minutę nie matuje! Ściąga skórę, zupełnie jej nie nawilża, ani w jakikolwiek inny sposób nie pielęgnuje, tylko ją nabłyszcza.
Wałkuje się pod podkładem. Ponadto jako krem na dzień nie zawiera podstawy - filtrów, co go całkowicie dyskwalifikuje.
I ostrzegam wszystkie dziewczyny podatne na 'zapychanie' - krem pozapychał mi pory, spowodował powstanie wielu niespodzianek i generalnie pogorszenie stanu cery.
Zupełnie nie polecam.

nie za dobry

Używałam równolegle z tonikiem z tej serii i bez widocznych efektów. Matowił na krótko, nie ściągał porów. Ściągał natomiast skórę. Jakoś nic mi się nie podoba z Kolastyny :(

Używałam ok.3 m-cy, 1 op.

Raczej kiepski

Bardzo marnie nawilża - mimo raczej tłustej cery miałam po nim twarz nieprzyjemnie ściągniętą. Z tym matowaniem też nie jest najlepiej - jeśli matuje to na bardzo króciutko. W sumie nie robi nic pożytecznego i w dodatku czuję się po nim jakbym miała na twarzy maskę.

Anna Małecka masaż twarzy

eeeeeee......

Przyjemnie się go używa, jednak efeków specjalnie nie widać.Zauważyłam, że matuje skórę kiedy nałoży się go grubą warstwą, ale też na krótko.Dziwne to jest, bo jak rozprowadzę go w normalnej ilości, to skóra się świeci.Ogólnie nic secjalnego.Nie można stosować jako nawilżający, bo w tym też nie jest najlepszy.Nie jest tak nachalny jak kremy matujące mają w zwyczaju, ale po prostu nic nie wynika z używania. Krzywdy jednak nie robi.

raczej nie

Lekki, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i wchłania. Trochę nawilża, leciutko i na bardzo krótko matuje. Zostawia na twarzy taką jakby satynową warstewkę. Przyejmny w użyciu, tylko efekty trochę za słabe.

bylejakość

Cóż więcej.. Żadnych matów, zwykły krem (czyli po aplikacji latarnia morska). Nie doznałam żadnego uczucia ściągnięcia, być może w przyapadku mieszanej z przewagą suchej, albo bardzo wrażliwej cery.Słoiczek miał być chyba elegancja (szklany), ale wyszło średnio.

:-(

mam takie samo odczucie, ściągnięta skóra na policzkach :-(

nie i jeszcze raz nie!

Miałam próbkę, ale kremu nie kupię. Może i sprawiał, że cera była matowa, ale bezpośrednio po posmarowaniu buzi czułam jakby skóra na policzkach mi się "ścągała". Nie było to przyjemne uczucie. Ale może na innych inaczej oddziałowuje...

słabiutko, słabiutko

hmm, moja tważ należy do bardzo, ale to bardzo tłustych, więc szukałam czegoś co dobrze i trwale matuje oraz ściągnie rozszerzone pory - nic takiego nie otrzymałam; nawet bezpośrednio po nalożeniu twarz się błyszczy i widać doskonale wyeksponowane pory (brr),jedyny atut mom zdaniem to zapach

nie moja miłość

U mnie też zaczęło się od próbek i na tym sie niestety skończyło.<BR>Krem nie odpowiada mi zupełnie. Nie matuje prawie wogóle, a jak juz mu się to uda to na bardzo krótko, nie nawilża i mam wrażenie, że coś ciągle mam na twarzy-jakąś warstewke czegoś leciutko tłustego-pfuj;-). Nie pałam do niego sympatią. Jedno muszę przyznać, że ma miłą konsystencję przy nakładaniu i jest tani-to dało mu u mnie dodatkową gwiazdkę.

cienki :(

Drugi ra go nie kupię. Miałbyc do cery tłustej i matować, a nie matuje wcale, przynajmniej mnie. To znacz matuje przez jakieś 45 min, a później tłuszczyk ślicznie świeci i na kilometr mnie widać. Na pewno nie do cery tłustej. Do mieszanej może, do normalniej na pewno, ale nie do tłustej. Za słaby

Oceniam na 5.00

uzywalam go soatnio z probek i trafil on na liste moich najblizszych zakupo:)) ma piekny zapach, przjemnie sie go stosuje,matowi cere,ale nie za mocno, co mi osobiscie odpowiada:) i swietnie nadaje sie pod makijaz, aha!! i nie zostawia tlustej warstwy:))superz tej serii jak na razie wyprobowalam tonik, i jestem rowniez zadowolona:))