Bell, Two Steps Mascara (Tusz z bazą 2w1)

Bell, Two Steps Mascara (Tusz z bazą 2w1)

Tusz do rzęs składający się z dwóch części: bazy-odżywki i kolorowego tuszu.

Cena: ok. 13 zł

Lubię

Jestem szczerze zdziwiona negatywnymi komentarzami. Kupiłam kiedyś ten tusz przez przypadek i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Osobiście uważam, że jest lepszy od Loreali i Astorów..

Ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy. efekt pogrubienia jest, ale delikatny. Mi wyczarował dziewczęce firanki.
Moim zdaniem trik polega na tym, ale najpierw starannie nalozyc białą bazę i dać jej przeschnąc i potem poprawić tuszem. Inaczej będzie się mazać i ciapać.

Używam tego produktu od: kilku mies
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Nie, nie, nie!!!

Ten tusz to okropieństwo.
Strasznie skleja rzęsy, konsystencja do nieczego, bardzo gesta. Koncowy efekt jest okropny,rzęsy są posklejane, jakies grudki sa na niej. Tusz jest nie wart złamanego grosza!! Bardzo szybko się zsechł.
Nie polecam nikomu!!!

Używam tego produktu od: już nie uzywam, od razu wyladował w koszu
Ilość zużytych opakowań: miałam raz i nigdy więcej nie kupie

Nieporozumienie

Ten tusz to jedno wielkie nieporozumienie. Osobom, które chcą go zakupić, polecam tańsze rozwiązanie - nałożenie na rzęsy kremu do twarzy, a następnie smaru, najlepiej za pomocą szczotki do czyszczenia butelek. Efekt będzie ten sam, a za to jaka oszczędność!
Tuszu p prostu nie sposób nałożyć bez użerania się ze zbitymi kawałami mazi na szczoteczce, tyczy się to zarówno bazy, jak i czarnego tuszu. Czas robienia makijażu jest odwrotnie proporcjonalny do uzyskanego efektu. Zdecydowanie NIE polecam!

Używam tego produktu od: kiedyś kupiłam
Ilość zużytych opakowań: Kilka prób zakończonych pospiesznym demakijażem

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Gluty uber alles

Koszmarek - szczerze mówiąc gdyby nie niska cena to oddałabym go w sklepie. Glutowata maź i biała i czarna - trzeba sie namęczyć z 15 minut, żeby jakoś wyglądać, po czym po kolejnych 15 minutach robi się "miś panda" - ok, to może akurat wina stosowania blokera.

A ja go lubie

A mnie sie ten tusz podoba. Fakt, trzeba naprawde nakladac go ostroznie i najlepiej przed uzycie wytrzec lekko szczoteczki (obie ;-) ) o kancik opakowania, ale z tym mozna sobie swietnie poradzic. Maskara ta jest trwala, ladnie wydluza i naprawde dla mnie za te pieniazki jest to kosmetyk godny polecenia, ale zaznaczam jeszcze raz: trzeba nakladac oszczednie, bo inaczej efekt bedzie niezbyt ciekawy.

coś strasznego!

Bardzo zawiodłam się na tej maskarze, lubię firmę Bell a tu taka klapa. Maskarę dostałam w konkursie, prosto z firmy Bell, więc o przedatowaniu nie może być mowy, po prostu jest do niczego.
Przede wszystkim zaraz po otwarciu pierwszej części - czyli białej odżywki - z pojemnika wychodzi szczoteczka oblepiona glutowatym klejem, nijak to nałożyć na rzęsy. Jak już się uporałam z upaćkaniem rzęs na biało, ściągnęłam palcami nadmiar tego kleju, to przystąpiłam do drugiej części - malowania na czarno. I tu dopiero się zaczęło!! Tusz posklejał mi rzęsy, nie dało się tego rozczesać starą szczoteczką, zamiast wachlarzyka rzęs miałam trzy czatne kluchy na powiece. Dobrze że choć szybko się to zmywa z oczu. Nie polecam zdecydowanie!