Kari, Gold EDP

Kari, Gold EDP

GOLD to z kolei klasyczny zapach, o nieco wieczorowym charakterze. Podstawowa baza wzbogacona została o kadzidlano-korzenne akcenty. Gold to zapach dla kobiet, które gustują w wytwornych kompozycjach zapachowych. Kobieta pachnąca GOLD jest uwodzicielska i prowokacyjna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, pomarańcza, nektarynka
nuta serca: melon, jaśmin
nuta bazy: paczuli, drzewo sandałowe, ziarna tonki

Pseudomiodowy

Początkowo nie było źle, spryskiwałam się nimi co trzeci dzień rano i nawet mi się to podobało, dopiero później stwierdziłam, że te perfumy mnie duszą, przytłaczają, są tak nachalne, że aż przyprawiają mnie o mdłości. To typowa kompozycja, która ma za zadanie pokazać innym, że perfum używamy, a i owszem, stać nas. Szkoda tylko, że ta właśnie kompozycja przeczy wszystkiemu temu co luksusowe i drogie.
Czuję coś w stylu miodu, ale rzecz jasna to jakaś śmieszna i tandetna jego wersja. Za dużo melona i jaśminu drażni mój nos, paczula i drzewo sandałowe dosłownie wlewają się do nosa i uderzają do głowy. Nektarynka, bergamotka - gdzieś się to wszystko jednak gubi, nie jest w stanie się przebić, a szkoda.
Zapach tak mocny i intensywny, że zapewne zabije zapachy wszystkich innych osób w pomieszczeniu.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego i ostatniego flakonu - oddaję koleżance