Johnson's Baby, Extra Sensitive, Bezzapachowe chusteczki oczyszczające

Johnson's Baby, Extra Sensitive, Bezzapachowe chusteczki oczyszczające

Pojemność 56 szt

Johnson`s Baby bezzapachowe chusteczki oczyszczające. Johnson`s Baby kocha dzieci. Wiemy, że delikatna skóra noworodka i dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji. Dlatego Johnson`s Baby bezzapachowe chusteczki oczyszczające są tak łagodne i delikatne dla skóry noworodka jak czysta woda, co zostało udowodnione klinicznie. Mogą być używane już od pierwszego dnia życia, a Ty możesz być pewna, że zapewniasz skórze swojego maluszka najlepszą pielęgnację. Zawierają 97% czystej wody i jedynie niezbędne składniki formuły No more tears. Łagodność potwierdzona klinicznie.

dobre

Chusteczki są dobre. Odpowiednio nawilżona, dobrze usuwają zabrudzenia, nie ma potrzeby niepotrzebnego tarcia delikatnej skóry dziecka. Nie powodują uczuleń ani nie podrażniają. Dobrze wyciągają się z opakowania

Naj..

Probowalam najrozniejszych chusteczek ale te okazaly sie najlepsze dla Naszej coreczki i wrazliwej jej pupy:-) nie podrazniaja a sa dobrze nawilzone. Cena moglaby być mniejsza ale kupowalam na promocji:-)

Świetne

Używałam ich podczas pierwszych dni życia mojego dziecka i byłam zachwycona. Chusteczki są idealnie wilgotne, bez zapachu, doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń. Gdyby nie cena, kupowałabym je zawsze. Polecam, zwłaszcza dla noworodków, których skóra jest bardzo delikatna i lepiej nie ryzykować podrażnieniami przez substancje zapachowe.

świetne

Bardzo lubię te chusteczki.
Są dobrze nasączone, mają delikatny zapach, świetnie czyszczą. Można nimi bez problemu doczyścić np. plamę po czekoladzie z dziecięcej bluzeczki.
Z opakowania wyjmują się pojedyńczo. Zamknięcie do samego końca dobrze się klei. Kupuję je w czteropakach, gdzie jedno opakowanie kosztuje 5zł. Warto, polecam.